Site Overlay

چگونه برای تسلط بر چین به عنوان یک بازاریاب – مشاوره از خودی

[ad_1]

اولیویا چیست داستان پشت حرکت خود را به چین ؟

شروع کردم به مطالعه چینی در سنت مری ، این اولین دبیرستان در اورگان به ارائه برنامه چینی. تابستان بعد از سال اول تحصیل در رشته ما تا به حال فرصتی برای آمدن به چین بود و من یکی از هفت نفر انتخاب شده است. ما سفر در سراسر چین در طول تعطیلات این اولین سفر من به خارج از ایالات متحده است. آن تابستان 2007 و ما رفت به پکن هنان و بخش جنوبی چین کونمینگ در استان یوننان. این خیلی متفاوت از هر چیزی من تا به حال شناخته شده و یا در معرض شده قبل از. پس از تجربه که من شروع به فکر کردن که این مسیر است که من می خواستم به دنبال دارد. من مطالعه چینی و کسب و کار در سراسر دانشگاه و من تکمیل نهایی من شش ماه از کالج در پکن در پکن و زبان و فرهنگ و دانشگاه. من نقل مکان کرد و در آنجا توسط خودم و ثبت نام در یک برنامه فشرده زبان. کلاس ها تنها در تدریس و من تنها آمریکایی در کلاس من با هیچ مادری انگلیسی. من فکر می کنم من گریه زیادی (خنده) و من کمی بدبختی برای حدود پنج ماه اما در ماه ششم من آن را دوست داشتن: من این متمایز حافظه سوار تاکسی و عبور از تمام این باور نکردنی از ساختمان های در پکن. انرژی از شهرستان بود و برق. من رفت و برگشت به اورگان فارغ التحصیل شد و کار در یک شرکت بین المللی تصویب کرد. من در حال کمک به پدر و مادر آینده از طریق اول 1 تا 2 سال از روند تصویب. من همچنین کمک به به روز رسانی وب سایت سازمان به درایو ترافیک بیشتر و ارتباط با ما در پکن ، در حالی که این نقش بود یک فرصت یادگیری برای من می دانستم آن مسیر شغلی من. من واقعا می خواستم به حرکت به عقب و به چین و به دنبال یک حرفه ای در کسب و کار بین المللی.

چگونه شما آن را انجام دهید ؟

ساده ترین راه برای به عقب در چین به سرعت از طریق آموزش ، به تعجب دوستان و خانواده آن را تنها در زمان یک زن و شوهر از هفته به یک. کل فرایند گرفتن ویزا در زمان حدود چهار ماه است. پدر و مادر من می دانستم که من می خواستم به حرکت بازگشت به چین است. با وجود آن که احتمالا سخت برای آنها هرگز مورد سوال آن است. آنها می دانستند که من می تواند آن را انجام دهد و من می دانستم که من تعیین می شود آن را به کار. من به پایان رسید تا در یک شهر در نزدیکی شانگهای. اولین بار من در بازدید شانگهای در ماه مارس 2015 من کاملا در عشق با سقوط این شهر است. به خودم گفتم: من باید حرکت است. و به فکر می کنم من حتی نمی دانم آنچه که من می دانم در حال حاضر در مورد شهر!

چگونه شما پیدا کردن شغل فعلی خود را?

من با استفاده از لینک, هوشمند, Shanghai E-چین شهرستانها. من تا به حال چند مصاحبه اما هیچ چیز واقعا به نظر می رسید به سمت راست نقش برای من. من می دانستم که من در مورد پرشور و داستان سرایی و چگونه مارک های طراحی و بازار محصولات. در آن زمان من نمی دانستم بازاریابی و برندسازی پاسخ آن بودند تا پس از من تا به حال یک مصاحبه برای یک موقعیت بازاریابی با انرژی خورشیدی شرکت. اگر چه آن را مناسب من لذت می برد کار بر روی چندین مصاحبه پروژه ها. آن را به من کمک کرد برای محدود کردن جستجوی من.

موقعیت من در حال حاضر ارسال شده در LinkedIn و من برای آن است. من تا به حال پنجاه و اتصالات و منسوخ تصویر پروفایل رو داره ولی به نام در برای مصاحبه. در حال حاضر من بیش از 1100 پیروان و منتشر کرده اند چندین محبوب پست ها و مقالات متعددی از آنها دریافت بیش از 12000 views. من برجسته بود در فوربس به دلیل اتصال من ساخته شده در ارتباط با. ما شروع به گفتگو در مورد گرفتن منجر واجد شرایط از طریق HubSpot و ما به پایان رسید تا با نوشتن مقاله ای که منتشر شد مجله فوربس در بیش از یک هفته از آن پیشی گرفته 5,000 views.

من می دانم که مردم در صنعت با استفاده از لینک اما من نمی بینم مردم به خصوص هم سن و سالان من استفاده از آن را به پتانسیل کامل آن است. امروزه ساختمان های شخصی خود را با نام تجاری بسیار مهم است آن است که بزرگترین چیزی که شما را حمل با شما از شغلی به شغل. واقعیت این است که نسل من خواهد بود در حال تغییر شغل حداقل چند بار در طول حرفه خود. ارتباط با پلت فرم برای ساخت حضور حرفه ای خود را آنلاین. Twitter و Instagram خیلی مهم هستند, اما, لینک, نهایی حرفه ای و فضایی که در آن مردم در حال رفتن به رفتن به جستجو نه تنها برای استعداد اما فکر رهبری است. چگونه به شما کمک کرده شما چه می گویند در مورد صنعت خود را? ساختمان و تعامل خود را با شبکه مهم است و در حال حاضر زمان برای استفاده از LinkedIn برای انجام این کار است.

شما می توانید به ما بگویید که در مورد روز معمولی خود را در محل کار ؟

من برای کار Brandigo جهانی برندسازی و بازاریابی سازمان با دفاتر در شانگهای بوستون و منچستر. من مستقر در شانگهای به عنوان ما در خانه مدیر بازاریابی. من توسعه و انجام ما استراتژی های بازاریابی ورودی به این معنی که من کار با ما بازاریابی اتوماسیون, نرم افزار, HubSpot است که کمک می کند تا به جذب و پیگیری منجر واجد شرایط. هر روز دارم چک کردن چگونه افرادی هستند که در تعامل با وب سایت ما به دنبال که در آن محتوای بیشتر خوانده شده و به اشتراک گذاشته شده چه مشکلات مردم جستجو برای که ما می تواند کمک به حل و چه کانال های آنها با استفاده از ؟ من توسعه محتوای ما استراتژی ما بازاریابی وثائق به روز شده و به دنبال تازه.

چه مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در بازاریابی و نام تجاری در چین ؟

شما باید درک کنند که بازار در اینجا این است که بر خلاف هر چیزی که شما را دیده اند و قبل از تجربه. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مکالمات من با افراد حرفه ای در این صنعت که به شما خواهد گفت که بدون توجه به آنچه شما باید آماده برای پرتاب بیشتر از آنچه شما می دانید ، چین در حال تغییر است فوق العاده سریع و بسیار سریع تر از در غرب است. من می بینم بسیاری از مارک های بین المللی در آینده به چین و آنها هیچ ایده چه چیزی WeChat است اما آنها آن را می خواهم. واقعیت این است که بازاریابان نیاز به یک گام به عقب و به تصویر بزرگتر نگاه. چین گسترده است و هر شهرستان این است که مانند یک فرد کشور و همه این شهرها بسیار متفاوت از یکدیگر است. بزرگ WeChat فقط شما تا کنون آن را در مورد پیدا کردن راه حق به ترجمه و بومی سازی همه چیز. اگر شما می توانید رول با مشت ببینید 10 گام جلوتر گوش دادن به آنچه که اتفاق می افتد و شما می توانید زنده ماندن در چین است.

توصیه شما چیست برای کسی که فقط جابجایی به چین ؟

در ابتدا به نظر می رسد مانند یک تغییر در زندگی. و از آن خواهد شد! اما شما باید به طور فعال و به دنبال گروه و اتفاقاتی که علاقه شما. از جنبه های منحصر به فرد بودن مهاجرین این است که شما تقریبا همیشه قادر به مربوط به شرح دیگر در برخی از سطح. شما خواهد شد به اشتراک گذاری این مشترک میل به ماجراجویی و استقلال است. وجود خواهد داشت روز سخت, روز, زمانی که همه چیز به نظر می رسد کار بر علیه شما و هیچ چیز را حس می کند. این روز های سخت هستند تقویت شده توسط این واقعیت است که شما در طرف دیگر از جهان از همه چیز شما تا کنون شناخته شده است به آرامش. اما در مقایسه با دیگر قطعات از چین, زندگی در شانگهای است چرا که اکثر مردم انگلیسی صحبت می کنند و آن را مدرن و چند فرهنگی شهر است. پیدا کردن خود را در جامعه پیدا کردن مردم که همان ارزش ها و منافع و احساسات و فراگیر خود را با مردم و پروژه های است که می تواند به گسترش افق دید خود را و نگه داشتن شما را دارند.

چگونه شما پیدا کردن خود را در جامعه?

من در اینجا نقل مکان کرد در ماه اوت سال 2016 و نمی دانم کسی در این شهر است. من جستجو در Meetup.com و متوجه شد دختر رفته و بین المللی است. این اولین بار بود که جامعه درگیر شدم و آن را به من دروازه ورود به بسیاری از دیگر دوستی و مربوط به جوامع است. باور نکردنی چیز در مورد چین این است که ما باید WeChat و WeChat گروه. این گروه می تواند تا 500 نفر در آنها و هنگامی که آنها به خوبی مدیریت شده مانند GGI (دختر رفته بین المللی) آنهایی که آنها می تواند فوق العاده مفید است. پس از GGI من با حضور تعدادی از رویدادهای شبکه و باید پس از تبدیل شدن به طور فعال در گروه های دیگر مانند IPWS (بین المللی حرفه ای زنان جامعه), TedxPuxi و FitFam. جامعه است که من بزرگ شده اند بیشتر بوده است FItFam. درگیر شدم با FitFam – رایگان تناسب اندام جامعه در شانگهای آغاز شده است که حدود دو سال پیش. در حال حاضر FitFam 14 مکان در سراسر شانگهای با بیش از 2000 عضو فعال و بیش از 5,500 WeChat پیروان. من مدیریت FitFam WeChat حساب و استراتژی های ارتباطات. این FitFam جامعه بسیار ویژه ای برای من همه خارجی و چینی هستند تا حمایت و همیشه استقبال. این جامعه به من داده است بسیار به خصوص چون من شده اند قادر به ترکیب اشتیاق من برای تناسب اندام و زندگی سالم با شور و شوق من برای بازاریابی و ایجاد محتوا. من واقعا بر این باورند که اگر من در خانه من را تحت فشار قرار دادند به خودم درگیر در بسیاری از سازمان های مختلف و دیدار با بسیاری از مردم متنوع و یا به چالش کشیده خودم کشف احساسات من است. در شانگهای, شما می توانید دیدار با بسیاری از مردم باور نکردنی از پس زمینه شما هرگز تصور چیزهای جدید را امتحان کنید شما حتی نمی دانند وجود داشته و به سادگی خارج از منطقه راحتی خود را. من معتقدم شانگهای به شما می دهد فرصت برای تبدیل شدن به یک بسیار قوی تر و قدرت فرد است.

چه سوال این است که هیچ یک از شما خواسته و شما احساس می کنید آنها باید ؟

“چه شما می توانید انجام دهید متفاوت است؟” من بزرگ و سخت تصمیم به ترک خانواده من و خانه من برای آمدن به کشور دیگر به کار می کنند. وجود دارد برخی از روز های سخت; می توان آن را تنها و گاهی اوقات هیچ چیز را حس می کند اما کار سخت و فداکاری باید برای چیزی بسیار بزرگتر است. من تصمیم اولیه از 10 سال پیش شروع به یادگیری چینی بود چون من می خواستم به چیزی خارج از عادی. در طول سال گذشته من سعی کردم در هر تجربه هر فرصتی که من احتمالا می تواند. بیشتر مردم دیدار من بیشتر من یاد بگیرند که نه تنها در مورد خودم بلکه در مورد صنعت کار میکنم. امروز جهان ما زندگی می کنند به طور فزاینده ای رقابتی و من باور دارم که به تاثیر نه فقط در زندگی خود بلکه زندگی دیگران تاثیر مثبت راه آن نیاز ما به دنبال فرصت ها و چالش های که در خارج از هنجار. این چیزی است که من به دنبال انجام.

با تشکر از شما, اولیویا, ما به دنبال به جلو ما مصاحبه بعدی: همه چیز در مورد نام تجاری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.