Site Overlay

چگونه برای تبدیل شدن به موفق DJ از صفر تا قهرمان

[ad_1]

اگر شما گیر در گرفتن تجهیزات مناسب اگر شما با اعتماد به نفس در خود و DJ مخلوط کردن مهارت های, و یا اگر شما به سادگی با قرار دادن خود در خارج وجود دارد, این مقاله به شما آموزش چگونه به انتخاب مناسب تجهیزات بهتر شما آماده مخلوط مجموعه واقعا شنوندگان خود خارج شد و به موفقیت شما را مانند یک حرفه ای. چیزی برای نگه داشتن در ذهن در حالی که شما در حال خواندن این مقاله. به DJing نیست ارزان ترین چیزی که به انجام است. تمام هزینه های گران قیمت تجهیزات و ابزار بازاریابی است که شما را مانند یک حرفه ای را اضافه کنید تا پس از نگه داشتن بودجه و پیگیری هزینه های خود را. فکر می کنم از این به عنوان یک سرمایه گذاری بر روی خودتان.

بیایید فرض کنیم شما تا به حال هرگز هر گونه آموزش و حتی نمی باید تجهیزات مناسب به مخلوط. اولین چیزی که شما در حال رفتن به می خواهید به انجام است را به اندازه کافی زمان به پیدا کردن مناسب DJ Controller. این فوق العاده مهم است که کیفیت صدا و FX مصمم هستند با این درجه از کنترل شما با استفاده از. در حال حاضر تعدادی از شرکت های که ارائه یک جامد و قابل اعتماد میکسر کنترلر اما با این حال گفت: آنها همچنین فروش مبتدی تجهیزات ارزان اما با ارزان شما می توانید یک سطح پایین تر از کیفیت صدا و گزینه های کمتری برای خلاقیت در حالی که مخلوط کردن. در طرف دیگر این شرکت همچنین فروش در سطح حرفه ای تجهیزات است که باید بالای خط صدا و بی پایان کانال FX برای به معنای واقعی کلمه نامحدود خلاقیت عناصر. به عنوان شما می توانید تصور کنید که سطح حرفه ای تجهیزات ارزان نمی آید و می تواند در هر نقطه از محدوده 7K به 50K.

هنگامی که شما در انتخاب این تجهیزات است که متناسب با شما نیاز دارد و خلاقیت, سطح, شما آماده برای پلاگین در و شروع به مخلوط کردن مناسب است ؟ اشتباه است. متاسفانه آن را به عنوان آسان به عنوان آن نیاز به مخلوط کردن مهارت های موسیقی, زمان و صبر است. قبل از اینکه شما شروع به می دانم که این نوع از موسیقی شما طرح اختلاط است. منظورم این است چگونه قطره از آهنگ های گذشته از نظر ضربه و اقدامات چه مدت افزایش می یابد و چگونه هستند و نرم افزارهای رشته معماری و دیگران. هنگامی که شما در یادگیری این شما می توانید شروع به مخلوط کردن. برای مثال در رقص های الکترونیکی موسیقی وجود دارد به طور کلی 126 – 128 ضربان در هر دقیقه با نرم افزارهای رشته معماری و دیگران ماندگار 24 اقدامات و 96 بیت. افزایش طول می کشد 40 اقدامات و 160 ضربان در حالی که قطره به طول می انجامد 16 اقدامات و 64 بیت. دانستن این اطلاعات کمک خواهد کرد که شما چگونه به موفقیت محو از آهنگ به آهنگ B و سپس از مسیر B به رویه C. مطمئن شوید که شما ضربان یا ضربان در هر دقیقه یکسان بر روی آهنگ شما در حال تلاش برای مخلوط کنید اگر مخلوط کردن خود را در حال رفتن به صدا مانند قطار خراب است. آن را مانند مخلوط کردن بتهوون و Katey پری نمی تواند آن را انجام می شود.

هنگامی که شما تسلط هنر از مخلوط کردن شما در حال رفتن به می خواهید به خود را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض آن را به شدت توصیه می شود که شما شروع یک کانال یوتیوب نمایشگاه برخی از مخلوط کردن مهارت های خود را. این به معنی سرمایه گذاری در یک دوربین خوب تا ویدئو های خود را با کیفیت HD. مردم می خواهید برای دیدن آنچه شما انجام می دهند در حالی که گوش دادن به شما. چگونه می تواند کسی به آنچه شما انجام می دهند در کنترل اگر شما با استفاده از یک دوربین بد با 2 مگاپیکسل است. آن نیز توصیه می شود شما راه اندازی یک حساب ساوندکلاود یا یکی دیگر از راه به نمایش گذاشتن موسیقی خود را بدون عنصر تصویری. برای این کار شما در حال رفتن به می خواهید به یک حرفه ای تصویر تا دیگران اذعان شما به عنوان یک حرفه ای و با کلیک بر روی کانال خود را. مطمئن باشید که همچنین یک Instagram را نشان می دهد و به پیروان خود را در مورد هر گونه جدید و آینده مخلوط و موسیقی بیرون می آید. این هم سریعترین راه برای به دست آوردن پیروان و مردم به صحبت کردن در مورد شما. به یاد داشته باشید بیشتر به شما ترکیب و بیشتر از شما پست تر مردم را به نگاه. از آن لذت ببرید و تمرین نگه دارید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.