Site Overlay

چگونه برای به دست آوردن تن از پیروان و پول را با توییتر بازاریابی

[ad_1]

بسیاری از مردم مانند ایده ساخت پول با توییتر بازاریابی است. به طوری که آنها دریافت آنلاین و باز کردن یک حساب توییتر. چیزی که بعد از شما می دانید که حساب خود را ممنوع می شود توسط توییتر.

بدتر هنوز, بیایید می گویند حساب خود را دریافت نمی کند ممنوع توسط توییتر و آنها را صرف ماه ها و ماه توییتر دور خود زندگی می کند و هرگز هیچ نتیجه گرفتن در شرایط آگهی و خرید و فروش.

چه چیزی را اشتباه انجام دهید ؟

وجود دارد میلیون ها نفر از افرادی که استفاده از توییتر در هر روز است. باید وجود داشته باشد یک راه برای پول نقد در تمام ترافیک. آن را بیش از همه اخبار که مانند یک کسب و کار موفق شد به دلیل توییتر و…آنچه در مورد سیاستمداری که آمد از پشت و برنده این انتخابات از آنجا که او با استفاده از بازاریابی اجتماعی برای ترویج ایده های خود را.

منظورم این است که وجود دارد تنها 140 کاراکتر شما می توانید در توییتر. چگونه می توانید توییتر بازاریابی بود که سخت ؟

اساسی, اصول بازاریابی مستقیم نشان می دهد که همه شما باید انجام دهید این است ایجاد یک قوی مزایای گرا پیام آن را دریافت کنید در مقابل جمعیت و شما فروش تن محصول است.

می توانید آن بود که تمام انجمن گفتگوی تجارت بازاریابی در اشتباه هستند ؟ این افرادی که با موفقیت به فروش می رسد میلیاردها دلار از محصولات و خدمات از طریق توانایی خود را برای نوشتن موفق تبلیغات است. زمانی که این بچه ها می گویند که شما باید لحن به مزایای بازار هدف خود را دنبال و اجازه دهید آنها را می دانیم شما چه می خواهند آنها باید حق…درست است ؟

اشتباه است. در این مورد.

هنگامی که استاد بازاریابان بحث در مورد ارسال قدرتمند پیام های تبلیغاتی آنها در حال صحبت کردن در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی.

با استفاده از بازاریابی رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر بازاریابی برای کسب و کار شما یک فرایند کاملا متفاوت از بازاریابی سنتی. اگر شما می خواهید به پول با توییتر شما باید آن را انجام دهد “توییتر راه”.

در بازاریابی سنتی شما در حال تلاش برای به دست آوردن منافع غیر فعال مخاطبان با استفاده از تیتر خوب. سپس شما اقدام به فروش با جامد به خوبی برنامه ریزی شده و منافع گرا کپی کنید.

هنگامی که شما در حال تلاش برای پول با توییتر شما نمی توانید انجام دهید که. افرادی که می دیدن پیام شما لازم نیست تحمل برای پیام های بازرگانی. این چیزی است که آنها وجود دارد.

هنگامی که مردم ارسال پیام در توییتر و یا آنها به دنبال پیام در توییتر آنها وجود دارد به معاشرت معمولی. معمولی اجتماعی می تواند مانند یک تعداد از چیزهای مختلف مانند خواندن در مورد یک موضوع که منافع آنها تنظیم به چگونه دوستان خود را در حال گذراندن وقت خود را به یادگیری در مورد چیزی ،

چه آنها نمی خواهند این است که باید به مقابله با کسی است که کوبیدن دور آنها را با یک پیام فروش.

آشکار فروش است نه اجتماعی. از سوی دیگر اگر شما می خواهید برای ایجاد مقدار زیادی از پول را با توییتر بازاریابی چگونه انجام شما چیزی برای فروش اگر شما مجاز به ترویج محصولات خود را ؟

مشکل این است که بازاریابان سنتی شده اند قادر به حل کند.

به منظور فروش با کمک رسانه های اجتماعی بازاریابی شما نیاز به اضافه کردن چند قدم قبل از اینکه شما به فروش بخشی از کسب و کار.

آنچه شما نیاز به انجام قبل از شما سعی می کنید به فروش چیزی است که به صرف زمان به اطلاع مردم و توسعه دوستی ها. که آنچه در رسانه های اجتماعی مورد تمام شده است. اگر شما می خواهید به استفاده از آن را به بازار محصولات و خدمات خود را برای بار اول شما نیاز به گام با مخاطبان خود را با توجه به جو Vitale تا از هیپنوتیزم بازاریابی شهرت.

اگر شما در هماهنگی با آنچه مخاطبان خود را در انتظار است و آنها را همراه با آنچه شما می گویند. هیچ راهی وجود دارد شما می توانید فروش مگر اینکه مخاطبان خود را می پذیرد شما را به زندگی خصوصی خود را در فضای خانه خود را, کامپیوتر, لپ تاپ و این روز را بر روی اسمارت فون و یا آی پاد.

هنگامی که شما را ساخته اند یک دوست و شما می توانید آنها را به خود آموزنده وبلاگ. از وبلاگ خود را شما می توانید آنها را دچار وسوسه کردن به یک لیست پستی و یا دیگر فروش گرا پیام…اما هیچ راهی وجود دارد شما را به فروش هر چیزی به طور مستقیم از توییتر و یا هر گونه دیگر رسانه های اجتماعی.

این فقط یک اتلاف وقت است.

بنابراین این مراحل را برای اولین بار می توانید از یک دوست و یا در توییتر صحبت شما نیاز به پیروان. گام بعدی این است که به ارائه یک لینک است که پیروان خود را می تواند هیجان زده را کلیک کنید. مطمئن شوید که شما پاداش آنها را برای کلیک کردن بر روی لینک شما با ارائه ارزش خوبی برای وقت خود را. در حال حاضر که آنها شروع به شما اعتماد شما می توانید آنها را به یک کسب و کار گرا صفحه و یا CPA ارائه دهد.

اگر شما شکستن اعتماد در این مرحله شما ممکن است یک کمی از پول, اما اگر شما واقعا پاداش پیروان خود را برای شما زیر ساخت مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن یک ارزش بزرگ برای پول و اعتماد شما پیام های خود را دوباره توییتی.

دوباره توییتهایی است که در آن طلا است که در بازاریابی رسانه های اجتماعی.

واقعا مراقبت از پیروان خود را. منظورم واقعا. توییتر بازاریابی مانند یک رسانه قدرتمند است که اگر پیروان خود را واقعا خوشحال با شما, شما می توانید یک شبه پولدار شدن.

ثروت خود را از دست خواهد آمد نه از اب زیر کاه یا فریب مردم را به خرید چیزهایی.

خود موفقیت های شگفت انگیز خواهد آمد از بزرگ بودن پسر (یا دختر) که به یک نکته خوب که واقعا ارزشمند زیر است.

مردم شما را دوست دارم و به شما بیشتر و بیشتر که شما اضافه کردن بسیار با ارزش برای زندگی خود را.

نیست که یک راه عالی برای ایجاد یک زندگی ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.