Site Overlay

چگونه برای به دست آوردن بیشتر مردم برای حضور در Facebook و Instagram Live ویدئوها

[ad_1]

آیا شما زندگی می کنند در Facebook و Instagram اما نه پشتیبانی که شما می خواهید ؟ این یک مشکل شایع برای وبلاگ نویسان و آنلاین کسب و کار کارآفرینان که در حال تلاش کردن قدرت زندگی می کنند رسانه های اجتماعی برای تبلیغات و تعامل اما نه تنها کاملا دستیابی به آنچه آنها می خواهند.

در اینجا برخی از راه های زیادی برای به دست آوردن بیشتر مردم به کلیک بر روی خود را زندگی می کنند فیلم ها و حضور خوراک زندگی می کنند که شما با قرار دادن تمام تلاش به.

1. اعلام آن از قبل

اگر شما زندگی می کنند هر زمان که شما می خواهید آن را ممکن است برای شما مناسب است اما فکر می کنم در مورد جدول زمانی و برنامه از مخاطبان خود را. شما باید اعلام کند که شما در حال رفتن زندگی می کنند قبل از شما در واقع آن را انجام دهد به خصوص اگر شما در حال رفتن زندگی می کنند با چیزی که مهم است و یا هیجان انگیز است که شما واقعا می خواهید مردم را به تعامل با.

به جای اجازه دادن به مردم می دانم که 10 دقیقه قبل از این که شما در مورد رفتن زندگی می کنند اجازه دهید آنها را می دانم که روز قبل از (و یا حتی هفته قبل از توجه به اهمیت محتوای ویدئو). این به افرادی که علاقه مند هستند در این ویدئو به اندازه کافی زمان برای برنامه ریزی و تنظیم مجدد هر چیزی که ممکن است در این راه از دست رفته خود را زنده تصویری.

2. انتخاب یک زمان خوب

همین حالا یک زمان را انتخاب کنید هنگامی که اکثر مردم به احتمال زیاد شلوغ و یا قادر به تماشای شما.. اگر مخاطبان خود را متشکل از افرادی که کار شغل روز از 9-5 شما نباید به صورت زنده از ساعت 10 صبح و انتظار آن را به یک موفقیت است.

شما باید زندگی می کنند یا بین 8 صبح تا 9 صبح تا زمانی که مردم به احتمال زیاد رفت و آمد به محل کار در طول زمان ناهار هنگامی که مردم در حال استراحت و مرور رسانه های اجتماعی و یا بعد از ساعت کار زمانی که مردم بیشتر احتمال دارد به در دسترس خواهد بود به تماشای ویدئو های خود را.

3. مخاطبان خود را به دلیل عضویت در

از شما درخواست مخاطبان خود را برای نظرات خود را و به روز رسانی های زنده در طول زندگی خود ، شما در حال ورود هر فرد به یک جایزه قرعه کشی ؟ آیا شما چیزی را اعلام کند که مخاطبان خود خواهد بود هیجان زده به کشف و پیوستن به در ،

اگر شما در حال دادن به مردم یک دلیل خوب برای پیوستن به خود را به زندگی می کنند جریان ویدئو و تماشای محتوا است که شما در حال ایجاد و سپس تعجب نکنید اگر مخاطبان خود را بسیار بزرگ است. شما باید اعلام کند که محتوای کلی از زندگی خود را هنگامی که شما بگویید پیروان خود شما خواهید بود رفتن زندگی می کنند اما نمی دهد بیش از حد دور یا هیچ کس را تماشا خواهد کرد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *