Site Overlay

چگونه برای به دست آوردن بسیاری از طرفداران خود را بدون تغییر صدا

[ad_1]

آیا شما آماده برای یک کسب و کار راز ؟ به عنوان یک کارآفرین به خودم اجازه دهید من به شما بگویم آنچه شما #1 اولویت به عنوان یک هنرمند باید بود! خود را #1 اولویت به عنوان یک هنرمند باید سود دهی! نه شهرت و نه احترام و نه زنان. تنها راه قادر به خود را با بهترین موسیقی و برای انجام آن این است که یک مقدار مناسب و معقول از درآمد در آینده برای پوشش هزینه های خود را به عنوان یک هنرمند (آثار هنری استودیو beats و غیره… ) و به برخی از سمت چپ بر زندگی شخصی خود را.

بسیاری از هنرمندان را درک نمی کنند و این نگاه به دنبال شهرت با نمایش یوتیوب, Instagram ویدئوها و غیره.. به جای پیدا کردن آنچه باعث می شود آنها پول است. همانطور که همه ما می دانیم وجود دارد مقدار نامحدودی از راه را برای هنرمندان به پول (را نشان می دهد تبلیغات, فروش موسیقی و merch و غیره… ) خط پایین این است که متوسط هنرمند تعقیب شهرت و درآمد است به همین دلیل بیشتر شکست.

با که گفت: نیازی به تغییر صدای خود را فقط برای دلجویی از همه. تعقیب ستاره شهرت به بن بست است. که به طور طبیعی اتفاق می افتد. شما باید تعقیب درآمد بنابراین شما می توانید دوباره سرمایه گذاری پول خود را به موسیقی خود را با نام تجاری و رشد است. شهرت به عنوان یک اثر جانبی. شما لازم نیست برای تغییر صدای خود را برای به دست آوردن طرفداران بیشتر. به جای آن شما باید به ماندن درست به صدای خود را کنید و سعی کنید برای پیدا کردن طرفداران که مانند آنچه شما انجام دهد! بنابراین یک بار دیگر به جای اتلاف وقت در تلاش برای فشار به موسیقی خود را در همه فشار آن را به افرادی که حفاری صدای خود را. این را به شما ایستادگی کردن. شما این کار را با بازاریابی استراتژیک خود را به جمعیتی خاص.

برای مثال من می تپد. و نه پس از آن سوئیچ سبک من تا کنید و سعی کنید برای به دست آوردن هر هنرمند برای گوش دادن به ضربان من فقط تهیه کردن به آنهایی که علاقه مند به صدای من. درست مثل من پیدا کردم شما… شما نیاز به پیدا کردن طرفداران خود را. اگر دوست دارید صدای خود را پس از آن دیگر وجود دارد افرادی که صدای خود را به عنوان به خوبی! آن کار خود را به آنها را پیدا کنید از طریق بازاریابی. هنگامی که شما در پیدا کردن همفکر طرفداران سپس شما در حفظ و هدف قرار دادن آنها را با مواد, بازاریابی, موسیقی و غیره…

با ماندن درست به اصلی خود را طرفداران و بازاریابی جدید به آنهایی که دوست دارند صدای خود را در حال حاضر شما برنده خواهد شد. به عنوان یک هنرمند همیشه بهتر است برای شروع به صورت محلی در شهرستان و دولت است. این سخت است نه به پیدا کردن طرفداران که می خواهم موسیقی خود را. مردم به دنبال موسیقی های جدید در همه زمان ها. موسیقی بالا مصرف محصول است. تمام طول می کشد $50-$100 در Facebook ads و یا Instagram تبلیغات در شهرستان خود را با یک ویدئو با کیفیت بالا و همچنین حضور رسانه های اجتماعی و سپس شما را در آن هستند. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ جهان است در نوک انگشتان خود را واقعی صحبت کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.