Site Overlay

چگونه برای ایجاد یک کمپین موثر در بازاریابی دیجیتال

[ad_1]

بازاریابی دیجیتال می توان با استفاده از آمدن به کشف تکنیک های جدید و همچنین توسط فردی به گسترش کسب و کار خود را. در حالی که ایجاد یک کمپین موثر ما برای ساخت استراتژی ها و تجزیه و تحلیل عملکرد ما می تواند به بهبود آنها را برای بهتر تبدیل. در این راهنما ما نگاهی به برخی از مهم ترین نکات را به خاطر داشته باشید قبل از راه اندازی کمپین:

مهم است به درک روانشناسی از خریدار خود شخصیت و مطلوبيت محصول یا خدمات شما قبل از طراحی استراتژی بازاریابی آنلاین و مبارزه است.

به عنوان یک تبلیغ یکی از نیاز به دانستن آنچه که استراتژی خاص آنها باید برای رسیدن به مخاطبان هدف خود را و بازار است. پس از ساده سازی اهداف شما باید نگه داشتن مخاطبان خود را در ذهن این افزایش مخاطبان خود را مورد علاقه. کلمه کلیدی خود را باید در محتوای موجود در صفحه فرود در تبلیغات به طوری که ما را گمراه نکنید ما مخاطب است. ما می توانیم با استفاده از گزینه های مختلف که در مورد کمپین ما و یا تبلیغات با استفاده از چشم نواز تصویر و همچنین ما می توانیم با استفاده از ویدئو برای انتقال پیام ما. فقط مطمئن شوید که تصویر حاوی کمتر از 20% متن به عنوان در هر Facebook تبلیغات سیاست. برای رسیدن به افزایش و رشد کسب و کار در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند توییتر کمک می کند که برای بهبود دید و مردم می توانند خود را به حساب رسانه های اجتماعی.

در مورد AdWords گوگل همیشه به یاد داشته باشید شامل کلمات کلیدی منفی هدف آن کمک می کند تا برای ارائه تبلیغات خود را کارآمد و موثر این درایو با کیفیت بهتر ترافیک و منجر به صفحات فرود خود را و بهبود کیفیت خود را نمره. آیا نادیده گرفتن کاربر تلفن همراه خود را اجازه می دهد تا تلفن همراه خاص “فراخوان به عمل” به صحبت می کنند به طور مستقیم به تلفن همراه خود کاربران این خواهد شد در نتیجه نرخ تبدیل بالاتر و مثبت تجربه کاربر. انجام ردیابی تبدیل اجازه می دهد تا به بهینه سازی داده ها و نیز به شما می دهد مستقیم بینش ROI برای مبارزات انتخاباتی خود را.

برای ایجاد یک کمپین موفق در Google keyword planner یک ابزار موثر است که مفید برای ساختمان قوی لیست کلمات کلیدی و کمک می کند تا شما را به مبارزات انتخاباتی PPC خود را به یک شروع در حال اجرا; آن است که یک ابزار برای تولید ایده های کلیدی و پیشنهاد برآورد که می تواند کمک به شما برای برنامه ریزی استراتژی خود را در بازار. نمایش برنامه آسان برای استفاده است و فراهم می کند رابط کاربری ساده از Google Display Network Ad Planner; آن را نیز فراهم می کند ایده های خود را بر اساس وب سایت صفحه فرود یا دسته ها که مورد علاقه مخاطبان آن را نیز ارائه می دهد گزینه ای را برای “آپلود یک برنامه که اجازه می دهد تا شما را به دریافت بیشتر ایده ها در یک برنامه موجود.

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای انجام جستجوگرها برای وب سایت خود شما نیاز به ابزار برای تجزیه و تحلیل اندازه گیری و بهبود عملکرد. در حالی که کار بر روی SEO پروژه های من در سراسر بسیاری از ابزار جستجوگرها است که می تواند مفید برای بهبود عملکرد وب سایت خود.

موثر ترین راه برای ایجاد یک کمپین است که به انجام A/B تست که اجازه می دهد تا شما را به اجرای کوتاه تست و کمک به تعیین این که تبلیغات شما به درستی کار میکند یا نه از این تبلیغ می داند که مبارزات انتخاباتی کارآمد است برای تبدیل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *