Site Overlay

چگونه برای ایجاد یک وب سایت برای کسب درآمد حستبلیغ

[ad_1]

ساخت یک وب سایت برای کسب درآمد, گوگل حستبلیغ تبلیغات درآمد تبدیل شده است محبوب راه برای ساختن آنلاین پول اضافی امروزه. آن را آسان تر برای کسب درآمد حستبلیغ در مقابل تولید فروش با فروش محصولات و یا خدمات آنلاین. با این حال آن شامل آثار زمان و پول قبل از اینکه شما شروع به کسب درآمد از برنامه حستبلیغ. در زیر مراحل را برای ایجاد یک محتوای سایت برای کسب درآمد حستبلیغ.

مرحله 1

تصمیم محتوای وب سایت خود را. شما می توانید نوشتن یک موضوع و یا موضوع مربوط به منافع خود را, سرگرمی و یا تجربه. شما همچنین می توانید ارائه اطلاعات آموزشی و مشاوره در وب سایت خود را اگر شما متخصص در چیزی.

مرحله 2

استفاده از یک وب سایت سازنده برای ایجاد وب سایت خود را. یکی از آسان به استفاده از سازندگان وب سایت است که می تواند کمک به شما در ساخت یک وب سایت توسط Bluevoda website builder. Bluevoda سایت سازنده اجازه می دهد تا به کاربران برای ساخت یک وب سایت بدون دانش فنی. شما نمی نیاز به ساخت سایت خود را از ابتدا. ترفند این است به استفاده از یک حرفه ای رایگان, قالب های ارائه شده توسط سایت سازنده و سپس شروع به اضافه کردن متن خود را و لینک به وب سایت خود را. شما می توانید اضافه کردن برخی از گرافیک و تصاویر سایت خود را نگاه بهتر است. پس از تکمیل وب سایت شما پروژه خود را گام بعدی این است که ثبت نام دامنه و ثبت نام برای یک حساب میزبانی خود را به انتشار وب سایت بر روی اینترنت.

مرحله 3

پیوستن به برنامه حستبلیغ گوگل. آن را معمولا چند روز برای گوگل حستبلیغ تیم برای بررسی و تصویب سایت خود ، اگر گوگل شما را بپذیرد نرم افزار. شما می توانید شروع به یادگیری چگونه برای تولید کد حستبلیغ برای قرار دادن به وب سایت خود را به تولید درآمد حستبلیغ. اگر سایت خود را رد کرد گوگل را ناراحت نمی کند به راحتی. گوگل به شما اجازه می دانم که دلایل رد. شما می توانید رفع مشکلات و درخواست مجدد دوباره.

مرحله 4

شما نیاز به درایو بازدید کننده هدفمند/ترافیک به وب سایت خود را به تولید درآمد حستبلیغ. بالاتر وب سایت شما ترافیک بیشتر خود را حستبلیغ سود خواهد بود. در زیر برخی از راه های است که می تواند به شما کمک کند برخی از درایو ترافیک به وب سایت خود را در دوره کوتاه از زمان.

1) استفاده به ازای هر کلیک (PPC) تبلیغاتی. دو تا از محبوب ترین PPC موتورهای جستجو گوگل و یاهو است. گوگل و یاهو می توانید تحویل فوری ترافیک به وب سایت خود را, اما آن را هزینه برای تبلیغات در گوگل و یاهو است. وجود دارد گزینه های دیگر مانند Bidvertise.com و Clicksor.com که ارزان تر برای تبلیغ با.

2) معرفی سایت خود به خانواده و دوستان خود.

3) نوشتن مقالات مختلف با یک لینک به وب سایت خود را در کادر منابع و ارسال آنها را به دایرکتوری ها مقاله. شما می توانید یک لیست از دایرکتوری ها مقاله با رفتن به گوگل و ورود جستجوی عبارت ‘دایرکتوری مقاله’.

4) ارسال پیام در انجمن با یک لینک به سایت خود را در امضای هر پیام ارسال شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.