Site Overlay

چه Podlet?

[ad_1]

یک podlet کوچک دیجیتال فایل های رسانه ای است که می تواند به یک یا چند پادکست برای پخش در رایانه های شخصی و یا protable بازیکنان رسانه.

این Podlet چشم انداز

نزدیک به مفهوم مقاله معاوضه podlets یک راه برای غیر این صورت تک و پشت سر هم الهام می شود شناخته شده در شبکه جهانی وب

شاید شما از خواب بیدار در وسط شب و یک تجربه “وای”. شما یک الهام برای ایجاد چیزی است که شما در آن کار می کنند شما فشار برای آن و سپس آن را تصویب کرده است. هنگامی که خلاقیت خود را به اخراج خود را چگونه شما آن را دیده ام چگونه می توانم به شما نشان می دهد آن را به دیگران ؟

اگر شما وبلاگ خود را شروع, این, الهام, ممکن است یکی از تنها نوشته های خود را بنویسید. شاید از آن خواهد شد توسط کسی متوجه و اشاره شده توسط دیگران و از آن خواهد شد, محبوب, اما چگونه آن را متوجه شوید در وهله اول ؟

Podlets هستند یک راه برای قرار دادن خود را الهام بخش, ایده, شوخی, خنده دار, نقل قول و یا فقط ساده نظرات به فشرده با فرمت. شما می توانید از آن فکر می کنم تقریبا مثل پیوند مقاله تنها با چند رسانه ای (صوتی/تصویری) پیچ و تاب. شما لازم نیست که به آمده تا با ایده های شگفت انگیز در هر روز است. شما فقط نیاز به یک یا دو ایده را هر زمان که آنها به شما آمده است. خود را به شما ارائه اصل ایده خلاق به یک محل متمرکز. Podcasters انتخاب کنید تا این اطلاعات و قالب آن را برای خود پادکست و ویولا !

چه podlets نیست

Podlets نه به معنای انتقال بازاریابی/پیام های تبلیغاتی. اگر چه توصیه می شود که برخی از نوع عادلانه تخصیص داده شود به podlet نویسنده. Podlets نباید با تبلیغات اشتباه گرفته. یک podlet باید افزایش تجربه پادکست شنونده. آن را می دهد یک oppertunity برای گفتگوی بورسی بازخورد و تعامل.

Podlet نمونه

* چیزهای بی اهمیت در سوال مطرح شده به پادکستر و با مکث برای podcaster به پاسخ و حدس زدن پاسخ و سپس یک پاسخ به “بودند شما درست است؟”

* یک شوخی یا limmerick درج شده بین پخش دو آهنگ در یک پادکست

* یک داستان کوتاه شاید استفاده به عنوان یک segway بین بخش پادکست

* قبل از ثبت نقد و بررسی یک فیلم یا کتاب به عنوان بخشی از یک “نقد و بررسی” بخش موجود پادکست

Podlets نه محدود به تنها رسانه ای صوتی و ممکن است مورد استفاده برای توزیع فیلم های کوچک نیز به طیف گسترده ای از podcasters.

اضافه کردن ادویه به پادکست های خود را?

درست مثل حق ادویه می توانید وعده های غذایی خود را خوشمزه تر یک podlet می تواند کمک به ادویه تا خود را موجود پادکست. برای شروع, به سادگی گرفتن این فایل OPML که شامل یک لیست از podlets که شما می توانید اشتراک

می خواهید برای اضافه کردن خود را podlets?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.