Site Overlay

چه جهانی رویای سازندگان ؟ جهانی رویای سازندگان نقد و بررسی

[ad_1]

چه جهانی رویای سازندگان ؟

جهانی رویای سازندگان (GDB) بازاریابی آنلاین پلت فرم است که تاسیس شد آدم Wenig. او به شما می آموزد که چگونه به کسب درآمد آنلاین با ایجاد وب سایت های ساده که پرداخت $1,000-5,000 دلار در ماه است. آیا وعده خود را صدا بیش از حد خوب درست باشد?

جهانی رویای سازندگان نقد و بررسی

جهانی رویای سازندگان (GDB) یک وب سایت است که در واقع یک قیف فروش به محصولات آنها به ترویج آنلاین و همچنین به اعضای خود و مشتریان احتمالی. این پلت فرم است که یکی دیگر از سایت های امیدوار کننده تولید درآمد فرصت است که به سرعت به دست آوردن شتاب در میان بازاریابان اینترنتی به خصوص جوانان است. به نظر من این برای تلفن های موبایل مانند آن را امیدوار کننده است بیش از حد.

این برنامه به مردم می آموزد که چگونه برای ساخت وب سایت که در واقع قیف صفحات به فروش محصولات. قیف صفحات در حال وب سایت. آن است که شبیه به یک مبارزه است. یک کمپین همواره به تغییر و فقط آگهی.

این پلت فرم است که اساسا در نظر گرفتن این قیف صفحات و تبلیغات آنها از طریق ایمیل یا رسانه های اجتماعی. شما اساسا قیف صفحات و ایجاد Facebook تبلیغات. Facebook ads می توانید برای دریافت ترافیک اما می توان آن را گران, چرا که آن را همیشه کار نمی کند.

خوب در مورد برنامه های خود را, او به شما می آموزد که چگونه به ساخت قیف صفحات. اما او نمی میآموزد که چگونه به ساخت یک وب سایت. وعده خود را در مورد ایجاد یک وب سایت است که کمک خواهد کرد که شما را به پول سریع. واقعیت اینجا است که او فقط به شما می آموزد که چگونه به ساخت یک قیف فروش.

همچنین خبر خوب این است که شما یاد بگیرند که چگونه به ساخت یک قیف فروش در 5 دقیقه از وبینار. اما آن را نمی خواهد به شما در کسب هزاران دلار آنلاین.

فروش منتقل ایجاد شده توسط با استفاده از یک برنامه به نام بر قیف. برای قرار دادن پلت فرم خود را در کلمات ساده شما را به یک دسته کامل از مختلف منتقل و اضافه کردن لینک های وابسته. این اجازه می دهد تا شما را به کسب درآمد مردم یک بار کلیک بر روی هر آنچه شما فروش است.

آدم Wenig وعده به شما میآموزد که چگونه برای به دست آوردن پول آنلاین با ایجاد وب سایت های ساده که پرداخت $1,000 – 5,000 دلار در ماه است. این درست نیست.

بد آدم ادعا می کند به شما میآموزد که چگونه برای ساخت وب سایت های سودآور. او تنها شما می آموزد که چگونه به ساخت فروش منتقل دوره!

اولین چیزی که شما یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد فروش قیف با استفاده از یک برنامه به نام بر قیف. پس از فروش قیف صفحه ایجاد شده, آدم و سپس به شما می آموزد که چگونه به این قیف فروش صفحات و ایجاد تبلیغات در Facebook و Instagram.

Facebook ads می تواند هزاران دلار هزینه و در نتیجه هیچ سود. دلیل این است که آن را همیشه کار نمی کند و بسیاری از مردم جدید به Facebook ads بنابراین هیچ وعده.

فروش قیف پلت فرم

فروش قیف صفحات را نیز شامل مطالب و فیلم در مورد جهانی رویای ساز سیستم. فیلم ممکن است یک گواهی نامه از چگونه به خوبی این سیستم کار می کند و چگونه می تواند به شما در کسب مقدار زیادی از پول.

پس از این صفحات در تمام مجموعه های شما اضافه کردن لینک های وابسته به خود منتقل خواهد کرد که مسیر بازگشت به آدم Wenig جهانی رویای سازندگان صفحه. از خود بپرسید چرا شما ایجاد تمام این قیف فروش صفحات که به آدم سیستم???

برای قرار دادن این در یک جمله ساده مردمی شما آدم را تبلیغ است. شما در حال ترویج این مسائل برای او چرا که شما در حال یکی است که ساخت تمام تبلیغات و صحبت کردن است. این است که یک راه برای ساخت کسب و کار خود را مردمی!

در مجموع همه چیز شما در حال برنامه فروش و دروغ گفتن به دیگران که آنها می توانید به همان نتایج و کسب پول سریع. این چیزی است که من شخصا نمی خواهم به شرکت در.

همه چیز در اینجا این است که اطلاعات گمراه کننده. آدم می گوید آن است که یک وب سایت و در واقعیت آن است که فقط یک دسته از فروش منتقل.

هنگامی که شما شروع به استفاده از کلیک قیف آن را هزینه پول است. این البته نتیجه در یک کمیسیون برای آدم هنگامی که شما ثبت نام. وجود دارد هیچ مشکلی با این روند است. آن است که بازاریابی وابسته است, اما آن را نمی باید انجام شود این راه.

من اعتراف خواهد کرد که من برای اولین بار دیدم, آدم, تبلیغات, من فکر کردم این بود که برای رفتن به یک راه جدید برای کسب درآمد آنلاین پول است. این است که واقعا خطرناک است. یک فرد می تواند از دست دادن مقدار زیادی از پول تبلیغات در سراسر رسانه های اجتماعی به خصوص اگر او به Facebook تبلیغات و Instagram تبلیغات.

چقدر جهانی رویای سازندگان هزینه ؟

عضویت نقره ای:

 • قسط طرح 800 دلار برای 3 ماه و در مجموع به امکان $2,400

 • GDB آنلاین آکادمی

 • زنده Q&A در صورت هفتگی و آموزشی

 • Facebook دایره درونی

طلا عضویت:

 • یک بار هزینه از $5000

 • فروش اقساطی-2,000 برای 3months

 • GDB آنلاین آکادمی

 • زنده Q&A در صورت هفتگی و آموزشی

 • Facebook دایره درونی

پلاتین عضویت

 • $8,000 یک بار پرداخت

 • طرح پرداخت- $3.200 برای 3 ماه

 • 12 ماه کامل در یک آموزشی از طریق Voxer

 • بلیط رایگان به 1 live جهانی رویای سازندگان کارگاه رویداد

 • GBD آنلاین آکادمی

 • زنده Q&A در صورت هفتگی و آموزشی

 • Facebook دایره درونی

من اعتراف خواهد کرد زمانی که من برای اولین بار دیدم, آدم, تبلیغات, من فکر کردم این بود که برای رفتن به یک راه جدید برای کسب درآمد آنلاین, اما آن را نمی. GDB کند که برخی از موفقیت اما صادقانه آن است که وعده داده شده است.

آدم Wenig را ابزار بازاریابی برای او کار می کرد اما این وعده نمی کند آن را برای شما کار 100%. وجود دارد راه های بهتر برای بازار آنلاین و این طول می کشد زمان برای یادگیری است. صادقانه بگویم اگر کسی می خواهد به کارشناسی کارشناسی ارشد بازاریابی آنلاین نیاز فرد آموزش تعهد و زمان.

چه بر قیف? مرور سریع

چه بر قیف و آمد تا با ایده ؟ راسل Brunson است که از بنیانگذاران کلیک کنید قیف نرم افزار همان چیزی است که در واقع کمک به افزایش خود را تبدیل و سود. اما این کار ممکن است برای همه.

 • استاندارد طرح در دسترس است برای 97 دلار در هر ماه و ارائه می دهد تمام قیف ویژگی های این سرویس

 • EtisonElite طرح در دسترس است برای $297 در هر ماه است و بسته نرم افزاری از ویژگی های بیشتر مانند Actionetics و کوله پشتی.

 • صفحه دیگر سازندگان و add-ons می تواند انتخاب شود و آنها طیف وسیعی از 199 دلار به $2,400 در هر ماه

جوانب مثبت در مورد کلیک کنید لجس

 • بر قیف جایگزین ایمیل پاسخ خودکار و صفحه فرود نرم افزار

 • آن است که یک وب سایت میزبانی وب و صفحه فرود نرم افزار برای کسب و کار شما

 • آن را در دسترس است تقسیم تست ماژول برای کمک به انتشار یک refinded محصول

 • وجود 14 روز محاکمه

 • شخص ثالث ادغام نیز موجود است به طوری که تمام کسب و کار شما در یک مکان (نمونه هایی از شخص ثالث یکپارچگی-ClickBank به, پی پال, GetResponse, همه متصل به کلیک بر روی قیف)

منفی در مورد کلیک کنید لجس

 • محتوای میزبانی است که در کنترل شما است. اگر شما یک مقدار زیادی از محتوا و سایت تعطیل به هر دلیلی شما می تواند از دست دادن همه چیز تمام داده ها را می توان از دست داد.

 • وبینار منتقل عدم وجود امکانات در مقایسه با دیگر خدمات

 • طراحی قالب به عنوان جذاب به عنوان کسانی که از Leadpages

 • قیمت گذاری بالا است

 • محدودیت در تعداد قیف صفحات و بازدید کنندگان با استاندارد طرح

 • می تواند قریب به اتفاق در ابتدا به شما یاد فهم و

در حقیقت یک فرد می تواند بهترین به دنبال, صفحه فرود, اما بدون توجه به آنچه شما نیاز به درایو ترافیک. یک وب سایت با 100% نرخ تبدیل و هیچ بازدید کننده می شود و شما هیچ چیز نیست.

اگر شما یک کسب و کار کوچک همه این مسائل لازم است. آن است که بسیار ممکن است به وب سایت خود را ساده و جذاب است.

به منظور دریافت ترافیک شما نیاز به پژوهش و کلمه کلیدی. بنابراین همه شما نیاز دارید این است که آموزش مناسب. وجود دارد بسیاری از برنامه های آنلاین است که ادعا می کنند شما را هزاران نفر اگر شما به آنها بپیوندید. من دیده ام بسیاری از برنامه های مثل GDB که فروش هیچ چیز, اما بیش از حد بسیاری از وعده.

آنچه که من به شما توصیه انجام تحقیق و پژوهش برای یک شرکت است که دارای پشتیبانی 24/7 و در واقع جامعه خود را از مردم شما کمک کند. شما همچنین باید پیدا کردن یک شرکت است که ارائه می دهد آموزش برای پژوهش و کلمه کلیدی بنابراین شما یاد بگیرند که چگونه به وب سایت خود را رتبه بندی در گوگل ارگانیک. منظورم ارگانیک است بنابراین شما لازم نیست که به پرداخت گوگل یافت می شود در صفحه اول. معنی مردم می توانید وب سایت خود را به صورت رایگان.

همچنین شما باید به دنبال یک شرکت است که ویدئوها را به شما نشان دهد که چگونه برای ایجاد وب سایت خود را, بنابراین شما می توانند یاد بگیرند به ساخت کسب و کار خود را به طور مستقل. همه چیز باید تدریس گام به گام.

بنابراین شما می خواهید به دنبال یک برنامه مشاوره است که آموزش برای کمک به شما در پیدا کردن تو رفتگی در دیوار خود را و ساخت یک سایت متمرکز شده است که تو رفتگی در دیوار. همه چیز من گفت: در اینجا باید به شما کمک کند پیدا کردن یک برنامه مشاوره است که برای شما مناسب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.