Site Overlay

چه تعریف کامل پشته توسعه وب ؟ مختصری مطالعه

[ad_1]

پر پشته توسعه گسترده کلمه ای که چتر مراحل مختلف توسعه نرم افزار مانند ” مدیریت پروژه (front-end) و همچنین به عقب پایان فن آوری پایگاه داده سیستم مدیریت و تضمین کیفیت.

Front-end فن آوری های خارجی را پوشش می دهد که از طریق آن شما ارتباط برقرار کردن با, در حالی که به عقب پایان است که یک سمت سرور تکنولوژی است که (کاربر می توانید ببینید در مرورگر) دسته احراز هویت کاربر پایگاه داده تعاملات منطق سرور احراز هویت به نام چند.

حفر عمیق, بیایید تقطیر پایین و درک front-end و back-end فن آوری های در لایه های این نوع از زبان های برنامه نویسی/چارچوب های درگیر در آن است.

1. فن آوری های کپسوله سازی جلویی

شایع ترین استفاده از front-end فن آوری ها:

– HTML/CSS

HTML پایه و اساس هر فرآیند توسعه وب سایت. این ساختمان که تبدیل متن به تصاویر و جداول و لینک. آخرین نسخه از HTML HTML5 است.

– جاوا اسکریپت

یک زبان برنامه نویسی مورد استفاده قرار گیرد به منظور افزایش نگاه و احساس از صفحات HTML توسط تزریق غنی و تعاملی اثر است. آن است که معمولا در بر داشت جاسازی شده در کد HTML.

– AngularJS

این یک جاوا اسکریپت مبتنی بر منبع باز چارچوب ساختاری ساخته شده به صورت پویا در برنامه های وب زیبا مبتنی بر وب و در مقیاس بزرگ/ عملکرد بالا و برنامه های کاربردی.

– Node.JS

Node JS یک منبع باز سمت سرور پلت فرم پیچیده در اطراف زبان جاوا اسکریپت برای ساخت مقیاس پذیر رویداد-محور برنامه های کاربردی.

– ReactJS

آن است که سریع و انعطاف پذیر کتابخانه جاوا اسکریپت که توسط Facebook و Instagram است که ما را قادر می سازد تا به طور موثر ساخت پویا تجربه کاربر.

– VBScript

ویژوال بیسیک اسکریپت یک جزء مبتنی بر زبان برنامه نویسی توسعه یافته توسط مایکروسافت است. این افزایش ون با قابلیت بسیار سبک وزن و با سرعت.

– جی کوئری

جی کوئری یک مختصر و سریع کتابخانه جاوا اسکریپت است که ساده HTML اسکریپت نویسی سمت سرویس گیرنده و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ساده سازی رویداد دست زدن به سند HTML تراورس آژاکس تعاملات و انیمیشن برای سریع توسعه وب سایت.

– بوت استرپ

بوت استرپ شامل HTML و CSS مبتنی بر طراحی قالب برای تایپوگرافی, اشکال, دکمه های ناوبری و دیگر اجزای رابط و همچنین اختیاری جاوا اسکریپت پسوند.

غیر از این دیگر وجود دارد جلویی فن آوری های مانند اخگر JS و مواد UI به عنوان به خوبی.

2. فناوریهای به عقب پایان

به عنوان مورد بحث در بند باز کردن back-end و یا سرور-فن آوری های سمت مسئول سایت چگونه کار می کند به روز رسانی و تغییرات. سخت ترین ضربه به عقب پایان زبان های برنامه نویسی هستند:

– PHP

شمارش به عنوان محبوب ترین زبان برای توسعه وب پی اچ پی را به نحو کاملا شبیه به C و Java. کلاسیک و محبوب ترین چارچوب برای PHP در Zend Framework و Symfony.

– PYTHON

احتمالا ساده نحو از PHP, Python طراحی شده است به یک خوانا و کد است که به خوبی تست شده است. محبوب ترین چارچوب برای پایتون است Django.

– روبی

طراحی شده برای سرگرم کننده زبان روبی است که اغلب به عنوان یک برنامه نویس بهترین دوست. توییتر ساخته شده با استفاده از Ruby. محبوب ترین چارچوب برای روبی است ‘Ruby on Rails’.

– Scala

طراحی شده به طور مختصر بسیاری از Scala را در تصمیم گیری های طراحی با هدف به آدرس انتقادات جاوا. Scala یک شی گرا و قابل اجرا بر روی پلت فرم جاوا.

– Node.js (و جاوا اسکریپت)

Node.js یک منبع باز و کراس پلت فرم جاوا اسکریپت در زمان اجرا محیط زیست استفاده می شود برای اجرای کد های جاوا اسکریپت سمت سرور. این بهترین و شناخته شده برای ساخت real-time Web APIs.

3. سیستم مدیریت پایگاه داده

MySQL محبوب ترین DBMS برای وب سایت. دیگر نامها در زمینه پایگاه داده ها SQL Server, Oracle و یا DB2.

4. تضمین کیفیت

پر پشته توسعه نیز شامل تضمین کیفیت و تست نمایند. در این مرحله مهندسین نظارت بر کل فرآیند توسعه از آغاز تا پایان و بررسی نگرانی های امنیتی اشکالات در سراسر برنامه.

این بود که وسعت و عمق پر پشته توسعه است که همراه با خدمات تمام وقت از پر پشته توسعه دهنده و یا پر پشته وب سایت شرکت توسعه. از سمت راست پروژه تجزیه و تحلیل, UI, UX طراحی و front و back-end توسعه برای تضمین کیفیت این امیدوار کننده خط آن را همه می گوید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *