Site Overlay

چقدر آن را هزینه خود را برای ساخت برنامه های رسانه های اجتماعی?

[ad_1]

مفهوم شبکه های اجتماعی انقلابی در جهان است. و به عنوان فن آوری نگه می دارد به روز رسانی خود را هر روز آن را تبدیل به سخت تر به حفظ در رقابت است. برنامه توسعه در حال افزایش بوده است مانند قبل از هرگز. بیشتر و بیشتر کارآفرینان فنر همیشه آماده برای راه اندازی خود را در وب سایت اجتماعی و یا برنامه های کاربردی تلفن همراه در بازار است. در این میان استعدادهای کسانی است که می تواند نفوذ عمیق تر حتی تبدیل شدن به یک شبه میلیاردرهای.

در حال حاضر سوال این است که چه آن را به شما را نرم افزار شبکه های اجتماعی یک رسید ؟ و چقدر نیاز به سرمایه گذاری به آمده تا با محصولات مانند Facebook, Twitter, Instagram Pinterest ، اما قبل از اینکه شما شروع به نزدیک شدن به بهترین تلفن همراه نرم افزار شرکت توسعه برای سفارشی قیمت نقل قول شما نیاز به روشن در چند اجباری عوامل است. برای مثال ویژگی های کلیدی سفارشی سازی پلت فرم که در آن برنامه ساخته شود ، در اینجا شما نیاز به رفتن در مورد:

مخاطبان خود را شناسایی که آیا شما مایل به تهیه کردن ؟ شناسایی کاربران نهایی خود را کنید و سعی کنید به درک نیازهای خود را. کشف رایج مخاطبان ناکامی و ساخت چیزی است که تجدید نظر در مقیاس بزرگ. برای مثال زمانی که بچه خسته شدم از پدر و مادر خود را حلق آویز کردن و حوا را رها کردن در حساب کاربری خود در Facebook, Snapchat, آمد, که ارائه بسیار مورد نیاز گمنامی و کمتر عمومی بشود با ناپدید شدن پیام است. تحقیقات بازار گسترده و چند لينک مستقيم نظرسنجی این ترفند را انجام دهد. اما به یاد داشته باشید می توانید آن را کمی قریب به اتفاق در زمان. اما نگران نباشید. شما را از طریق دریافت کنید.

در نظر گرفتن پلت فرم سمت راست آیا شما مایل به ایجاد یک برنامه وب, برنامه های موبایل و یا هر دو ؟ سوال بعدی این خواهد بود که آن را برای سیستم عامل iOS یا آندروید کاربران ؟ تصمیم خود را در بازار هدف خود تنظیمات. اما وب برنامه نیاز به کمی طولانی تر به توسعه نسبت به برنامه های تلفن همراه. همچنین اگر شما با توجه به دو نسخه های نرم افزار از طریق. کراس پلت فرم توسعه آن هنوز هم نیاز به زمان بیشتر و البته بودجه بزرگتر. برنامه های آندروید در یک پلت فرم بومی شامل 40% بیشتر کد را 30 درصد زمان بیشتری برای توسعه در مقایسه با سیستم عامل iOS. استخدام بهترین توسعه دهندگان نرم افزار و دیگر نقاط آمریکای شمالی در حدود 150 $در هر ساعت و کسانی که از هند و اروپای شرقی شارژ حدود 30-50 یک ساعت.

تجربه کاربر مهم استبرنامه خود را تنها می تواند جذاب اگر از آن آسان است برای استفاده و خشنود به چشم. طراحی و قابلیت استفاده باید توضیحی است. با برنامه های بی حد و حصر طوفان به فروشگاه app مردم متوقف خواهد شد با استفاده از برنامه خود را اگر آن را به فقیر UX. درخواست خود را به توسعه دهنده برای مراقبت از ساختار – wireframing -نمونه – و در نهایت اضافه کردن طراحی و قابلیت استفاده از اصول است. با یک شروع خوب-پشتیبانی از MySQL یا PostgresSQL پایگاه داده برای داده های ساخت یافته. Facebook, Twitter و غیره. از آن استفاده می کند بیش از حد.

ویژگی های نرم افزار خود را ویژگی های اساسی از برنامه مانند آسان, ثبت نام کاربران قادر به اضافه کردن و ویرایش و حذف اطلاعات شخصی مدیریت اطلاعات شخصی و تنظیمات با یک کلیک, دعوت, تماس, واردات نوار جستجو و الگوریتم اطراف میشوند و کلمات تصادفی انتخاب کاربران جدید برای اتصال با, پیام خصوصی, اخبار سایت, پشتیبانی از چند زبان ارسال محتوای رسانه و ابزار برای بیان خود نق زدن و امثال اینها الزامی است.

زمان به بازار و هزینههزینه توسعه قطعا متفاوت با توجه به پیچیدگی افزاری و امکانات از برنامه خود را. وجود دارد دو عامل مهم است که نیاز به تعیین خواهد شد: ساعت مورد نیاز و هزینه ساعتی. زیر چند برآورد هزینه های ذکر شده توسط وب بعدی:

 1. توییتر-مانند برنامه: $50,000 تا 250.000 دلار

 2. Instagram کلون: 100.000 $$300,000

 3. WhatsApp messenger: $125,000 به $150,000

 4. Pinterest: در حدود $120,000

 5. Snapchat: $75,000 – $150,000

 6. تاک: $125,000 و $175,000

وقتی که می آید به زمان ممکن است حدود 2 تا 4 ماه برای ساخت MVP خود را برای برنامه های رسانه های اجتماعی. اکثر شرکت های توسعه به طور معمول هزینه در حدود $15,000 – $20,000. که می شود گفت در اینجا این است یکی دیگر از برآورد زمان مورد نیاز برای ساخت یک نرم افزار شبکه های اجتماعی:

 1. اندروید: 500 ساعت تقریبا.

 2. iOS: 400 ساعت تقریبا.

 3. پایان دادن به عقب: 500 ساعت تقریبا.

 4. UX/UI: 200 ساعت تقریبا.

 5. QA: 230 ساعت تقریبا.

 6. PM: 150 ساعت تقریبا.

 7. مجموع مدت زمان: 1400 ساعت تقریبا. برای یک پلت فرم

به صورت بومی و کاربرد آن به طور معمول نیاز به 10 هفته به صورت back-end و 8 هفته برای front-end توسعه است. اما نه همه برنامه ها نیاز به مدیریت و استفاده از آن تنها به کاهش زمان توسعه و مربوط به پیچیدگی.

به عنوان یک کارآفرین مشتاق شما می خواهید برای ایجاد تقاضا در بازار و ایجاد چیزی کاملا خارج از جعبه برای تحقق آن تقاضا است. این است که احتمالا بعدی چه مارک زوکربرگ را انجام دهد. اما طرح تصمیمات خود را تنها پس از فعال تحقیقات بازار از ایده های خود را مورد نیاز خود و بودجه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *