Site Overlay

چرا شما نباید Buy Instagram Followers

[ad_1]

2 دلیل مهم برای رشد خود را Instagram پیروان راه حق

ما صحبت کرده ام به تازگی در مورد چگونه شگفت انگیز یک ابزار Instagram را می توان برای کسب و کار شما. Instagram است پر از فرصت های بازاریابی – از تبلیغات پرداخت به IGTV به محصول پست.

با این حال گرفتن توجه مردم نیست و فقط در مورد به اشتراک گذاری یک تصویر و جمع آوری امثال و پیروان. شما نیاز به صرف زمان تعامل با مردم و میل کاربران دیگر’ posts – زمان است که بسیاری از صاحبان کسب و کار به سادگی ندارد.

مدیریت یک کسب و کار Instagram حساب دیگری است وظیفه خود را به انجام لیست است که در حال حاضر بسته بندی شده با جلسات مهلت و پروژه ها.

در زمان کوتاه یک اشتباه بزرگ بسیاری از کسب و کار در تلاش است برای خرید Instagram followers یا نامزدی.

اگر شما به فکر خرید Instagram followers و یا با استفاده از Instagram رباتها به سعی و افزایش تعامل نیست.

در اینجا 2 دلایل چرا شما می خواهید برای جلوگیری از پرداخت پول برای Instagram followers:

1. Instagram رباتها انسان نیست

این ممکن است به نظر می رسد وسوسه انگیز برای خرید Instagram followers و رباتها به طور خودکار نظر مانند پست و خودکار دنبال Instagrammers در تو رفتگی در دیوار شما. با استفاده از Instagram رباتها باعث می شود آن نگاه مانند شما مقدار زیادی از پیروان و نظرات – اغلب در ساعت یا چند روز.

برای مثال یک Instagram ربات می تواند نظر “عالی!” در هر پست با یک هشتگ شما تعیین کرده اید و به دنبال پوستر.

مشکل با Instagram رباتها است که آنها واقعی نیست. آنها روبات. شما در حال رشد نمی پیروان خود را به طور ارگانیک با مردم واقعا علاقه مند در خدمات یا محصول خود را و شما می توانید در مورد نامزدی.

بسیاری از Instagram کاربران عاقلانه Instagram رباتها و نمی خواهد دنبال کسی که برگ یک کلمه اظهار نظر در پست های خود را. اگر آنها شروع به درک شما با استفاده از رباتها آنها ممکن است واکنش منفی نسبت به نام تجاری خود را و علت دیگر کاربران به عضویت در بیش از حد.

Instagram تعطیل کرده است تعداد زیادی از شخص ثالث اتوماسیون سایت ها و برنامه های مانند Instagress و PeerBoost برای نقض جامعه خود دستورالعمل و ضوابط استفاده است بنابراین با استفاده از رباتها حتی می تواند خود را به خطر اندازد حساب.

رباتها همچنین می توانید نظرات که اصلا حس و می تواند کاملا غیر حساس مثل “خیلی باحاله!” در یک پست غم انگیز. رباتها را درک نمی کنند و زمینه مکالمه آنها به سادگی اضافه کردن نظرات بر اساس برچسب.

2. خرید Instagram Followers بزرگ جعلی

می توان آن را فریبنده به گوشت گاو تا خود را سریع اعداد با خرید Instagram followers, به ویژه هنگامی که شما ببینید که چگونه ارزان است – سایت مانند Buzzoid هزینه به عنوان کمی به عنوان $3 در هر 100 پیروان.

اول: اگر شما خرید Instagram followers شما در حال رفتن در برابر Instagram شرایط استفاده.

Instagram مانیتور پیروان جعلی و حذف حساب های خود را پس از آن به احتمال زیاد شما خواهد شد در نهایت به پایان رسید تا از دست دادن پرداخت و پیروان خود را Instagram حساب می تواند رنج می برند.

مسائل دیگر با خرید Instagram followers عبارتند از:

• آن را نمی کند افزایش تعامل زیرا رباتها نمی تعامل با مطالب خود را.

• آن را از بین می برد شهرت نام تجاری خود را به عنوان مخاطبان خود را می بیند که شما باید تعداد زیادی از پیروان ولی محدود نامزدی.

هیچ راه آسان به رشد خود را Instagram followers. اگر شما را به کلید های میانبر شما در حال اجرا خطر از ممنوع بودن توسط Instagram و باعث خرابی شهرت خود را.

شما بهتر است از ارسال مطالب جذاب تعامل با مردم و با استفاده از مناسب هشتگهای برای جذب و حفظ مخاطبان خود را.

این ساده است: شما نمی توانید به طور خودکار سطح تعامل انسان امروز Instagram کاربران انتظار از مارک های.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *