Site Overlay

چرا در لیست نیست با لینک مناقصه دایرکتوری ؟

[ad_1]

به عنوان یک وب مستر شما می دانید سایت شما نیاز به قرار گرفتن در معرض. ساخت یک سایت بزرگ به این معنا نیست که هر کسی آن را پیدا کنید. در طول سال بسیاری از روش ها استفاده شده است برای آوردن ترافیک به سایت است. برخی از کارهای بسیار خوب برخی از ارائه ترافیک محدود و برخی از آنها ثابت شده است بی ارزش است. لیست دایرکتوری های مورد علاقه استفاده از تبلیغات و ترویج وب سایت.

دایرکتوری وب ارائه مدیران سایت یک محل به لیست سایت های خود را. مدیر سایت است که معمولا مورد نیاز برای ارسال اطلاعات اولیه مربوط به خود سایت و امیدوارم که برای یک لیست است که به دست آوردن برخی از قرار گرفتن در معرض (در طول زمان). وب مستر کم و یا هیچ کنترل بیش از که در آن سایت قرار گرفته است. اگر چه این دایرکتوری ها مفید هستند عدم کنترل می تواند خسته کننده. اگر سایت شما به پایان می رسد تا در آخرین موقعیت در صفحه آخر خود را در معرض خواهد شد بسیار ناچیز است.

روند رو به رشد استفاده از لینک مناقصه دایرکتوری مصرف اینترنت توسط طوفان. اگر چه هزینه وجود دارد – در قالب یک پیشنهاد – متصل این سایت ارائه یک راه ارزان برای ترویج و تبلیغ سایت در حالی که در همان زمان ساخت بک لینک برای وب سایت ذکر شده است.

این هدف زمانی که مناقصه به پیشنهاد بالا به اندازه کافی برای دریافت برجسته قرار دادن. بهتر است آن را برای پیشنهاد به اندازه کافی بالا باشد قرار داده شده در صفحه اصلی لینک مناقصه میباشد. این اطمینان خواهد دید و حداکثر منافع را از لیست. با قیمتهای شروع یک دلار و حتی موقعیت های بالا نسبتا ارزان است.

لینک مناقصه دایرکتوری ها نیز ممکن بهترین تبلیغات مقرون به صرفه در دسترس است. اگر شما به دنبال راه های خلاقانه برای ترویج سایت خود در نظر بگیرید با استفاده از این روش. آن را سریع, آسان و ارزان است اما مهمتر از آن موثر است. نه تنها شما متوجه افزایش (هدفمند) جریان ترافیک شما نیز لذت بردن از این واقعیت است که وب سایت شما's رتبه صفحه است و به احتمال زیاد به افزایش است.

این می شود یک چرخه از افزایش ترافیک منجر به افزایش پیج رنک و در نتیجه افزایش ترافیک. این چرخه آغاز می شود با یک مثال برجسته در یک مناقصه لینک دایرکتوری. اما پیشنهاد این است که باید بررسی لینک مناقصه دایرکتوری خود را قبل از قرار دادن یک پیشنهاد. بدیهی است که شما می خواهید برای ارسال سایت خود را به یک دایرکتوری است که رتبه صفحه خوب. لینک شما دریافت خواهد شد و حمل مقدار زیادی وزن بیشتری نسبت به لینک ها از یک فقیر رتبه بندی سایت.

نتیجه نهایی این است که یک وب مستر,'s dream – فروش افزایش یافته است. اگر شما می خواهید برای بهبود یک سایت's ارزش در نظر گرفتن لیست با کیفیت لینک مناقصه میباشد. این به نظر می رسد لبه برش از سایت های تبلیغاتی.

[ad_2]

Source by Michael Colucci

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.