Site Overlay

چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی است که مهم است برای کسب و کار خود و

[ad_1]

SMM ابزار جدید در عرصه کسب و کار نشان داده است امیدوار کننده افزایش سال های اخیر است. در دنیای وب در حال رفتن دل شکسته بیش از این و در رسانه های اجتماعی نشان داده 100% بالاتر منجر به نزدیک رای از بازاریابی خارجی. امروز نزدیک به 84 درصد از بازاریابان B2B با استفاده از رسانه های اجتماعی در بعضی از فرم یا دیگر. بدون توجه به آنچه شما فروش و مخاطبان خود را است که با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار بازاریابی است یک شات مطمئن راه برای شما رشد خود را با نام تجاری!

نداشتن یک فعال حضور رسانه های اجتماعی است نوع مانند زندگی در دوران باستان است. مردم ممکن است بپرسید چه رسانه های اجتماعی بازاریابی رفتن را برای من انجام دهید ؟ آیا من واقعا به آن نیاز دارید ؟ بله. بله شما فقط به بررسی دلایل:

افزایش ترافیک وب سایت

رسانه های اجتماعی پست می توانید درایو ترافیک هدفمند است. ایجاد یک صفحه جدید در سایت خود صفحات فرود نیز قرار داده شده رسانه های اجتماعی پست می تواند تمام تفاوت را. یک لینک در ق و یا لینک ارسال شده به موضوع می تواند تبدیل به یک صفحه از یک تعداد انگشت شماری از بازدید کنندگان یک روز به صدها نفر. که نمی't می خواهید به سرمایه گذاری در آن است ؟

افزایش SEO

رسانه های اجتماعی افزایش می توانید سایت خود را's SEO. خزنده موتور جستجو می دانیم که صفحات به طور مداوم در بدست آوردن ترافیک و که فقط شناور وجود دارد خارج وجود دارد را فراموش کرده و نادیده گرفته شده است. رانندگی ترافیک به وب بهینه سازی صفحات با رسانه های اجتماعی پست های آنها را برای صعود بسیار سریع تر در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs).

ارتباط با مصرف کنندگان و صنایع رهبران

رسانه های اجتماعی منجر به رابطه واقعی ساخت. Twitter و Instagram بازاریابی شما می توانید رایگان و تعامل با پایه مشتری خود را – شما می توانید به خواندن توییت های خود را و به روز رسانی وضعیت برای دریافت بینش به زندگی روزانه خود را مانند آنچه که محصولات آنها ترجیح می دهند و به همین دلیل ، & شاید شما می توانید لحن خوب استراتژی خود را.

شما همچنین می توانید با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار برای ارتباط با رهبران فکری و tastemakers در فضای خود را به عنوان به خوبی به عنوان روزنامه نگاران که خود را پوشش میباشد.

دریافت پیام خود را در سراسر

به عنوان مردم مشاهده Twitter و Facebook به عنوان شبکه های اجتماعی, بازاریابی ماشین آلات آنها're کمتر به احتمال زیاد برای دیدن آنچه که شما در پست به عنوان بازاریابی و خواهد بود به احتمال زیاد به شنیدن آنچه شما برای گفتن. این ترجمه را به جدی ترافیک وب سایت هنگامی که شما لینک به سایت شما و نوشته های که در بازار خود را به عنوان دوستان و پیروان خود را به اشتراک گذاشتن آنچه که شما've ارسال شده است.

هدف قرار دادن و retargeting با تبلیغات است.

این بسیار قابل تنظیم ماهیت رسانه های اجتماعی تبلیغات. مانند Facebook ads یکی از دلایل رسانه های اجتماعی مهم است. این تبلیغات حتی به شما اجازه می دهد به هدف قرار دادن کاربران با چیزهایی مثل محل آموزش و پرورش در سطح صنعت و حتی سابقه خرید و صفحات آنها've دوست داشت. شما همچنین باید این گزینه برای retarget کاربرانی که بازدید شما و حتی آنها را تبدیل به جامد منجر و فروش.

متوجه در حوادث

آن's آسان تر برای به دست آوردن توجه در حوادث و حتی تولید به دست آورده پوشش رسانه ای با رسانه های اجتماعی پست. در هر صورت وجود دارد's هیچ راه بهتری به اهرم حضور خود را از با کمک رسانه های اجتماعی.

پاسخ فوری

پیشنهادات و انتقادات شما در روند SMM, you'خواهید بود برای اولین بار به می دانم که زمانی که مسائل وجود دارد و شما می توانید اقدامات فوری برای حل و فصل آنها را از حق دور و مصرف کنندگان قدردانی از شرکت هایی که پاسخگویی به شکایات مشتری.

ایجاد وفاداری به برند

وفاداری به نام تجاری را می توان ساخته شده است قوی و حضور در رسانه های اجتماعی. آن یافت شده است که با مارک های فعال در رسانه های اجتماعی پروفایل دارند بیشتر مشتریان وفادار. فعال بودن در رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند تبدیل به کمتر مانند یک کسب و کار و بیشتر شبیه به آنچه شما واقعا هستند – یک گروه واحد از افرادی که به اشتراک گذاشتن یک چشم انداز.

آیا شما آماده برای پرش جلوتر از رقبای خود را با رسانه های اجتماعی است ؟ می خواهید برای دیدن رتبه بندی خود را صعود سریع ؟ بیرون که تلفن ما تماس بگیرید. ما'll کمک به رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *