Site Overlay

پودر پوشش در مقابل رنگ پودری صدفی

در قلمرو هواپیما ، دستگاه و جمع آوری خودکار ، بحثی درمورد اینکه آیا کت پودری باهوش تر است یا دوش گرفتن یک سطح فلزی ، هوشمندتر است. در واقع ، این دو گزینه شرایط مطلوب خود را دارند. در هر حال قبل از تصمیم گیری ، در هر صورت ، مهم است که در ابتدا پاسخی برای تحقیق اساسی بدانید – تضاد بین پوشش پودر و نقاشی چیست؟

چگونه POWDER پوشش کار را به پایان می رسانید؟

پوشش پودر یک استراتژی تکمیل کننده سایه است که در آن از پودر به جای رنگ استفاده می شود. این پودر با دستگاه های دوش استفاده می شود و به یک سطح چیده شده گرم می شود تا یک روکش سایه دار را قاب کند. فیکساتورهای مختلف می تواند باعث شود که پودر برای این روش استفاده شود ، به عنوان مثال ، اکریلیک ، پلی استر ، اپوکسی و پلی اورتان. پوشش پودر تکمیل ضخیم تر و مطمئن تر از آنچه را که معمولاً با رنگ پاشیده می کنید انجام می دهد.

مواردی از پوشاندن پودر را در تعداد زیادی دستگاه های معمولی و تأسیسات خانوادگی ، به عنوان مثال ، اجاق گاز ، کولر ، ماشین لباس ، میز و شیشه های سبک مشاهده می کنید. پوشش پودر امروزه نیز در مراحل تکمیل خودکار بسیار عادی است.

پوشش پودر با ترموپلاستیک یا ترموستست قابل دستیابی است. روش قبلی یک روش آزاد مصنوعی است که برای انتقال پودر به حالت ضخیم و ضخیم آن بستگی به گرما دارد. با استفاده از ترموستات ، مواد اضافه شده به کانتور در مرحله استفاده با پودر همکاری می کنند. محصول نهایی روکش پلاستیک و پودر ترموستست عملا قابل تشخیص نیست. در دو روش ، پودر را گرم می کنید تا سایه سایه روی سطح چیده شده شکل بگیرد.

پیش از پوشش پودر ، شما باید سطح برداشت شده را تنظیم کنید تا پیوند مناسب از اتمام آن تضمین شود. برای کاربردهای مدرن ، شما سطح – به طور معمول یک فلز – از هر روغن یا خاکی را که به طریقی یا دیگری مانع از استفاده از پودر خواهد شد ، تمیز می کنید.

برنامه های رنگی چلپ چلوپ

در طی مرحله کاربرد ، پودر از طریق آنچه که به عنوان روش الکترواستاتیک شناخته می شود ، تغییر می یابد و به حالت پیوند با سطح برداشت شده منتقل می شود ، که در آن گرانول های پودر و سطح متقابلاً متهم به ولتاژ الکترواستاتیک می شوند.

در مقابل با کاربردهای رنگ دوش ، کتهای پودری به تدریج قدردانی مؤثر از روش الکترواستاتیکی ، که باعث کاهش 95٪ گل سرخ می شود. بیشتر دانه های سایه دار که به یک برنامه پودر کت می روند در هدف برنامه ریزی شده خود قرار دارند و مبلغی که در برنامه بعدی قابل استفاده نیست. حفظ این نوع با استفاده از رنگ دوش ، جایی که رنگ های ولگرد به نسیم از دست می رود ، غیرقابل درک است.

هنگامی که شما پوشش پودر را به کار برید ، باید در هر صورت 10 دقیقه در دمای گرما به وفور 400 درجه فارنهایت حل شود. این اجازه می دهد تا پودر اخیراً نرم شده روی سطح چیده شده قرار بگیرد. همانطور که مجموعه های تکمیل شده ، اولین خواص پلیمر ، اکریلیک یا اپوکسی به عنوان یک لایه سطحی محکم ، ضخیم و درخشان در زیر محصول طبیعی قرار می گیرند.

پودر مزایای پوشش

بنابراین پوشش پودر چقدر عالی است؟ روکش های پودری جامد ، جذاب ، ماندگار و مربوط به سطوح مختلف هستند. مزایای مختلف پوشش پودری به بهترین شکل به شرح زیر است: کلیک کنید

سخت است. پوشاندن پودر باعث می شود یک سیمانی ضخیم و غلیظ باشد که ماندگارتر از اجرای لایه آسیاب رنگ اسپلش باشد. در کت پودری در مقابل بنر رنگ ، استحکام کت پودری غالب است.

سریع می توانید روکش های پودر را در یک برنامه انفرادی به پایان برسانید ، که این روند باعث سریعتر و بیشتر تولید می شود.

ناهمسان. پوشش پودر محدوده ای از رنگ ها را در نظر می گیرد زیرا می توانید پودرها را از قبل مخلوط کرده و کنترل کنید.

سازگار با محیط زیست. فرآیند پوشش پودر به دلیل عدم وجود سموم یا زباله های تحویل شده در طی یک برنامه خاص ، به خوبی در معرض طبیعت قرار گرفته است.

ثابت. پوشش های پودری متفاوتی از دوش رنگ ، که می توانند دریبل شوند و به طور ناموزون پخش شوند ، پوششهای پودری سطحی قابل اعتماد و صاف و بدون هیچگونه نشانه ای از علائم استفاده را تولید می کنند. آیا می توانید پوشش پودری را بپوشانید؟ در واقع ، به شرطی که آن را شن کنید.

در تمام واقعیت ، پوشش پودر دارای دو اشکال است. اول از همه ، تا آنجا که ممکن است شما را به پوشش های ضخیم در امتداد قسمت بیرونی یک فلز داده شده تبدیل کنید. در بسیاری از تنظیمات ، لایه های باریک از یک پلیمر پودر شده تقریباً به اندازه پوست یک محصول طبیعی مرکبات را تکمیل می کند.

نقطه ضعف بعدی – و بیشترین محدود کننده برای فعالیت های حمل و نقل ، اندازه گیری سخت افزار و برش سخت افزاری است که برای یک لایه پودری لازم است. در مورد کتهای پودری ، باید یک اجاق گاز مدرن و یک غرفه الکترواستاتیکی با وجود دستگاه های اسپلش داشته باشید ، که این همه می توانند از نظر هزینه ای محدود باشند ، زیرا DIY باعث ایجاد یک فرد یا متخصص حمل خانه می شود.

با وجود این واقعیت که بسیاری پودر را انتخاب سخت تر و کارآمد تر برای تکمیل روی سطوح فلزی می دانند ، پودر امکان الاستیک نیست ، که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *