Site Overlay

و در ابتدا وجود داشت SEO

[ad_1]

بنابراین شما've فقط راه اندازی با نام تجاری شما, در کونی, وب سایت جدید و در حال حاضر احتمالا انتظار مردم برای ورود به سایت خود را در droves و به شما مقدار زیادی از پول. جایی که آنها هستند, شما ممکن است بخواهید به عنوان هفته رفتن با تنها بسیار کم ترافیک به سایت خود ، به خوبی آنها بازدید شما دلیل این که شما نیاز به ارتقاء سایت خود را آنلاین با انجام سئو, ساخت سایت تنها بخشی از نبرد است.

شما ممکن است تعجب آنچه در جستجوگرها است. SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو است و به عنوان نام نشان می دهد آنچه شما باید انجام دهید برای بهینه سازی سایت خود را به خوبی قرار داده شده در موتورهای جستجو. پس چه می توانید انجام دهید برای افزایش حضور خود را در موتورهای جستجوی بزرگ?

لینک اصلی کلیدی برای افزایش ترافیک به سایت شما و بهبود رتبه بندی خود را برای عبارات جستجو وارد شده است. یک لینک یک لینک است که به وب سایت خود را از وب سایت دیگر. به طور کلی بیشتر لینک باید اشاره نسبت به سایت شما بهتر است اگر چه کیفیت پیوند نیز مهم است, پس از آن بهترین عمل برای جلوگیری از گرفتن لینک از غیر مرتبط با مضمون سایت و یا صفحات.

چگونه می توان در مورد این لینک?

شروع خوبی خواهد بود برای شروع ارسال سایت خود را به دایرکتوری رایگان حق بیمه, دایرکتوری, تو رفتگی در دیوار دایرکتوری ها و به نوشتن مقالات با کیفیت مربوط به وب سایت خود را و سپس ارسال آنها را به سایت های مقاله.

وجود دارد بسیاری از دایرکتوری ها در اینترنت با بسیاری از اجازه می دهد تا شما را به ارسال سایت شما به صورت رایگان شمول است. نیز وجود دارد بسیاری از حق بیمه دایرکتوری ها که به اتهام هزینه برای جمله سایت خود را که می تواند مفید تر برای گرفتن با کیفیت بالاتر لینک (اگر شما بودجه). تو رفتگی در دیوار دایرکتوری مربوط به سایت خود را نیز می تواند مفید باشد برای گرفتن با کیفیت با مضمون link.

مقالات نشان دهنده یک راه عالی برای به دست آوردن بک لینک. وجود دارد صدها نفر از سایت های ثبت مقاله در اینترنت است که همیشه در نگاه کردن برای به خوبی نوشته شده و مقالات آموزنده برای خوانندگان خود را که اجازه می دهد تا شما را به ارسال مقاله خود را به صورت رایگان. در بازگشت برای ارسال مقاله خود را به این سایت اکثر سایت های شما را با ارائه فرصت برای ایجاد یک لینک در پایین مقاله خود را که نقاط بازگشت به وب سایت خود را. اگر شما یک وب سایت در مورد سفر به عنوان مثال شما می توانید نوشتن مقالات مختلف در مورد مقصد سفر محبوب از سراسر جهان است. اگر شما گیر کرده است و برای ایده های اینترنت است که برای سخنان خود را به حقایق فقط مطمئن شوید که برای نوشتن مقاله در کلمات خود را.

من امیدوارم که شما لذت بردم از خواندن این مقدمه کوتاه به دنیای جستجوگرها و من برای شما آرزوی موفق باشید در جهان با ترویج سایت خود ،

[ad_2]

Source by S Turner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.