Site Overlay

وب دایرکتوری مزایا و منافع

[ad_1]

ما می دانیم دایرکتوری کاتالوگ از سایت لینک های طبقه بندی شده با موضوع و یا موضوع عاقلانه. چرا آنها وجود دارند و چگونه مثال با این دایرکتوری ها به نفع شما است آنچه در این مقاله کمک خواهد کرد که شما را در درک.

به خوبی دایرکتوری وجود داشته باشد چرا که آنها به ارائه خدمات مشابه به عنوان یک موتور جستجو است اما با یک تفاوت کوچک. دایرکتوری طبقه بندی سایت ها در دسته بندی و ارائه آن به کاربر ساخت آن را آسان تر برای کاربر برای پیدا کردن سایت های مربوطه.

برخی از دایرکتوری مزایا و منافع به کاربر و به شما:

1. برخی از دایرکتوری ها بیشتر فراهم محلی و از این رو اطلاعات مربوطه. برای مثال اگر یک کاربر فقط برنامه ریزی یک حزب کوچک است و جستجو برای مواد غذایی و سپس یک دایرکتوری محلی را ارائه نتایج بیشتر مربوط به او و در نتیجه او را برای جستجو اطلاعات مربوطه را در یک دایرکتوری وب سایت از جهانی موتور جستجو. شما نیاز به جایی که مشتری خود را است. بهره برداری از این دایرکتوری استفاده برای رسیدن به مشتریان آینده نگر خود. مثال با یک دایرکتوری وب سایت هزینه نیست و بسیار از این رو, شما قطعا باید آن را انجام دهد.

2. موتورهای جستجو به طور معمول قبول تقریبا هر سایت یا صفحه ای که ارسال شده است به آنها صرف نظر از آن's کیفیت. همه سایت ها ارسال به دایرکتوری ها در حال بررسی توسط انسان فقیر سایت don't ایستاده یک فرصت خوب برای گرفتن پذیرش و از این رو دایرکتوری ارائه خروجی با کیفیت به کاربر. این دایرکتوری بهره مند شوند با این نسخهها کار به نفع ساختمان کاربران وفاداری نسبت به دایرکتوری. همانطور که قبلا ذکر شد شما نیاز به جایی که شما مشتری آینده نگر است. بهره مندی از این دایرکتوری استفاده برای ترویج وب سایت خود را.

3. برخی از دایرکتوری ها بیشتر فراهم متنوع طبقه بندی شده لیست سایت تنها برای یک دسته. این دایرکتوری استفاده آگهی های کاربر برای جستجوی اطلاعات در مورد موضوعات مختلف در همان رده ترجیح می دهند به بازدید از یک وب دایرکتوری به جای استفاده از یک موتور جستجو است. برای مثال اگر شما جستجو برای 'south Indian recipes' نتایج موتورهای جستجو خواهد شد لیست پایین حتی این سایت که احتمالا فقط باید یک صفحه یا دو به جنوب هند, دستور العمل این کار باعث می شود تا کاربر به دریافت کمتر نتایج مربوطه. در حالی که اگر او بازدیدکننده داشته است یک پخت و پز دایرکتوری او می توانید دسته گسترده ای از دستور العمل های یک سایت خاص ارائه می دهد و از این رو بهتر نمایش به سمت راست را انتخاب کنید سایت. او می تواند انتخاب یک سایت به طور خاص اختصاص داده شده برای دستور العمل های جنوب هند. این دایرکتوری استفاده درست است برای هر سناریو.

4. ترافیک بازدید سایت خود را از طریق یک دایرکتوری وب سایت شما مزایای بیشتر. بازدید کنندگان خود را به فروش نسبت است به احتمال زیاد به خوبی در مقایسه با یکی از یک موتور جستجو است. دلیل این است که بازدید کننده در حال حاضر انتخاب سایت خود را بر اساس توضیحات سایت او خواندن در دایرکتوری بر خلاف یک بازدید کننده از موتور جستجو که به بازدید از سایت خود را برای بررسی آنچه شما باید ارائه دهد. برای مثال اگر یک کاربر در جستجو برای یک گوشی Sony فروشنده برای جستجو 'سونی' در یک موتور جستجو و سایت خود را به نظر می رسد در نتیجه شما به عنوان فروش سونی سیستم های موسیقی پس از آن او ممکن است بازدید از صفحه خود را پس از آن به نظر می رسد در نتایج جستجو نیست و هدف خود را به مشتریان آینده نگر. پس در راه دایرکتوری وب نفع شما با تهیه فیلتر ترافیک به سایت شما. بنابراین شما یک بازدید کننده به دنبال محصول خاص شما در حال ارائه است و نه یک بازدید کننده که رسیده است سایت شما با جستجوی وسیع تر کلمه کلیدی.

5. مهم ترین کتاب راهنمای استفاده و یا بهره مندی از لیست با چند دایرکتوری 'link building'. شاخه بیشتر شما ذکر شده با بالاتر هستند شانس خود را برای رتبه بندی بهتر و در نتیجه موتور جستجو. اگر چه موتور جستجو ارائه کیفیت کمتر ترافیک آن است که هنوز هم به عنوان همه ما می دانیم که بسیار مهم است چرا که تعداد کاربران در جستجوی اطلاعات از طریق یک موتور جستجو است که بالاتر از دایرکتوری خاص.

بنابراین در حال حاضر که شما می دانید وب دایرکتوری مزایا و منافع شما نیاز به جمع آوری اطلاعات بیشتر در کدام دایرکتوری ها شما باید لیست و چگونه می تواند به شما انجام این کار ؟ شما در واقع نیاز به برخی از دانش در مورد در دسترس مهم دایرکتوری ها و روند خود را برای لیست سایت. ممکن است شما واقعا قادر به دریافت داده های قابل اعتماد در دست انجام برخی تحقیقات در موضوعات خودتان. بهترین راه برای رفتن در مورد مثال سایت خود را با دایرکتوری تماس با سایت و شرکت بهینه سازی موتور جستجو. آنها اطمینان حاصل شود یک فرایند بدون هیچ زحمتی رایگان در نرخ بسیار معقول.

[ad_2]

Source by Raghhav C Sammrat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.