Site Overlay

وبلاگ نویسی اصول اولیه برای یک مبتدی

[ad_1]

همه ما یک مبتدی در جایی در برخی از نقطه در زندگی است. امروز ممکن است من می دانم که بسیاری در مورد Pinterest یا وبلاگ نویسی نسبت به می گویند mailchimp? یک مبتدی شروع می شود, وبلاگ خود را با شور و شوق تنها به مزه fizz از بعد. اما چه می شود اگر من به شما گفت که وبلاگ نویسی است خیلی بیشتر از فقط نوشتن یک مجله است ؟

شما در واقع می تواند کسب یک مقدار خوبی و در واقع کمک به یکدیگر رشد می کنند. پس شما از من بپرسید چگونه ؟ به من اجازه شیرجه رفتن به سمت راست این کار را با تمام دانش من.

من دانش است که بر اساس تحقیقاتی که من انجام بسیاری. و من نیز گرفته کلاس های آنلاین.

پین برای بعد

چه هر وبلاگ نویسی مبتدی نیاز به دانستن

من در اینجا توضیح داده شده چگونه برای شروع یک وبلاگ در مورد شما می خواهم به عنوان خوانده شده.

بنابراین در حال حاضر که شما یک وبلاگ ، آیا آن را خوب به صحبت فقط در مورد از دست دادن وزن و یا آیا ما نیاز به چیزی بیشتر ؟

پس روشن می شود شما می توانید وبلاگ:

سرگرمی

راه برای کسب درآمد

هر دو

من استفاده می شود به وبلاگ تنها به عنوان یک سرگرمی برای سال. آن است که تنها به تازگی است که من شروع به “کسب درآمد” کمی بیش از حد از طریق وبلاگ نویسی است. این یک موضوع است که من بعد را پوشش اگر همه شما می خواهم.

بنابراین آینده به چه مبتدی وبلاگ نویس نیاز به دانستن. چهار چیز وجود دارد در زیر ذکر شده است که نیاز به توجه خود را بیش از شما فکر می کنم.

S. E. O

مطالب

رسانه های اجتماعی

FB گروه

S. E. O

زمانی که من شروع به وبلاگ نویسی من حتی نمی دانند چه S. E. O است. آیا شما می دانید آنچه در آن است ؟ آن را مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” آزادانه صحبت آن بدان معنی است که صفحه خود را بالا میآید زمانی که در گوگل جستجو. نه آسان اما نه از سختی بیش از حد. اما آن را به یک زمان کمی برای به دست آوردن از آن آویزان مانند هر چیز دیگر از دوره.

مطالب

مطالب خود را باید به اندازه کافی خوب به خوانندگان را دوباره به وبلاگ شما. حتی اگر شما در حال نوشتن داستانی محتوا باید با کیفیت. به عنوان آنها می گویند محتوا پادشاه است. باید وجود داشته باشد یک دلیل برای خواننده به اشتراک گذاشتن وبلاگ خود گلدان و یا نشانه آن است.

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یک راه باور نکردنی برای دریافت ترافیک آلی در وب سایت شما. توییتر, صورت, کتاب, پینترست & Instagram یکی از برترین رسانه های اجتماعی. شما با انتشار یک پست و به اشتراک گذاری لینک در سایت های رسانه های اجتماعی خود را. این یک راه هوشمندانه برای افزایش ترافیک است.

اگر چه پینترست است نه رسانه های اجتماعی. آن است که یک موتور جستجو است. و آن اتفاق می افتد که بسیار خوب برای دریافت ترافیک آلی در وبلاگ خود.

دنبال من در توییتر, Instagram, FB, Pinterset

وبلاگ-رازک

وبلاگ رازک است که یک راه جالب برای لینک با دیگر وبلاگ نویسان و نوشتن با آنها. بسیاری از وبلاگ نویسان به اشتراک گذاری سریع بسیاری از تم. برای مثال: من فقط با یک وبلاگ در مسابقه ای که در آن بسیاری از وبلاگ نویسان نوشت: در فرمان داده شود.

FB گروه

در حال حاضر FB گروه هستند یکی از بهترین راه برای گرفتن برخی از ترافیک خوب در وبلاگ خود. اما قوانین زیر کلید است.

نیها و من ساخته شده یک گروه FB بازگشت در ماه نوامبر و آن را می تواند به شما کمک کند با چند اصول اولیه مانند:

راهنمایی

ترافیک

ترویج وبلاگ شما

Collab فرصت

وبلاگ-رازک

ترافیک

نامزدی

تغییرهای کمک

بهبود D. A

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا:

Blogging Basics For A Beginner

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.