Site Overlay

هنگامی که بهترین زمان برای ارسال پست در Instagram?

[ad_1]

وبلاگ نویسی یک مدت طولانی و خسته کننده و خود انگیزشی ، هیچ کس به شما فشار یا رئیس شما در اطراف. آن است که خود شغل و شما در حال اختصاص داده شده به ایجاد انگیزه در خود را در همه زمان ها. هنگامی که شما نمی توانید مقدار مطلوب از دوست در پست های خود را و آن شروع می شود اتفاق می افتد راه بیش از حد اغلب, شما در نهایت از دست دادن انرژی خود را به کار می کنند. این اتفاق برای من بیش از حد.

من شده اند با نوشتن برای چند نفر و با آن شروع به آزار من است. من خیلی برای 3 سال و سپس آن را به من زده; اگر من سرمایه گذاری کرده بود که زمان زیادی در نوشتن برای من بسیار خود را در وبلاگ من شده اند در جایی دیگر. شما مجاز به رویای شما نیست ؟ این است که چرا من در نهایت شروع به سفر. اما آن را آسان به از دست دادن امید به خاطر من خیلی از امثال من Instagram وبلاگ. اگر مردم مشاهده نمی my Instagram آنها نخواهد بود به کارگردانی آنچه که من نوشتن بیش از حد (و من بی اراده در حال سقوط در یک تونل از ناامیدی). این زمانی است که من تصمیم به انجام برخی از تحقیقات مناسب در Instagram وبلاگ نویسی به عنوان آن است که بسیار سریع در حال رشد پلت فرم برای انواع مختلف از وبلاگ نویسان در این لحظه. در طول تحقیقات شخصی من در سراسر مقاله ای که با عنوان “بهترین زمان برای ارسال پست در Instagram.” و این جایی است که یک تغییر بزرگ رخ داده است.

آیا این درست است ؟

خوب پس اول از همه من می خواستم به دانم که آیا درست بود یا نه. من تکیه می کنند و یا بر این باورند همه چیز درست میشه در نتیجه من تجربه.

روز جمعه من ارسال شده در اوقات فراغت خود من زمانی که من احساس حق به انجام این کار. من دوباره خشمگین! پست من را مورد نظر دارد و بیشتر به دنبال من بودند یکی برای نشان دادن برخی از عشق به آن است. که در آن مخاطبان بروید ؟

خب در شنبه من ارسال شده در کامل Instagram زمان و حدس بزنید چه ؟ این تغییر کاملا مشهود بود. که در آن من یکشنبه پست به سختی به 20 امثال شنبه یکی بالا رفت و به 50 است. اگر چه این ممکن است به نظر می رسد زیاد است اما برای یک مبتدی این است که یک عامل انگیزشی. بنابراین شما می بینید, آن است که واقعا درست است.

کامل زمانبندی برای ارسال در INSTAGRAM:

آن زمان من تقریبا 2-3 روز به کشف بهترین زمان. تقریبا در هر پست تا به حال زمانبندی های مختلف. اما من تا به حال به جمع آوری آنهایی که تا به حال مشابه زمان در برخی از روز. هنگامی که من را از طریق رفته بود تقریبا 5-6 صفحه از گوگل خواندن از طریق آمار من در بر داشت زیر را که زمانبندی شایع ترین در بسیاری از مقالات که من به عنوان خوانده شده. بنابراین در اینجا بهترین زمان برای ارسال پست در Instagram. من امیدوارم که آنها فقط به عنوان بزرگ به عنوان آنها را برای من بیش از حد!

دوشنبه: 7 ساعت و 10 pm

شنبه: 3 ساعت و 10 pm

چهار شنبه: 5 pm

پنج شنبه: ساعت 7 و 11 pm

جمعه: 1 هستم و 8 pm

شنبه: 12 am و 2 هستم

یکشنبه: 5 pm

بیشتر رایج آمار نشان داد که بيشترين غلظت Instagram مخاطبان در روزهای چهارشنبه و شنبه. حداقل توجه است که معمولا در روزهای دوشنبه به دلیل آن است که اولین روز پس از تعطیلات آخر هفته و مردم معمولا مشغول حل و فصل خود را برای باقی مانده هفته یا تکمیل برخی از دستور کار. فقط همین حالا شروع وبلاگ نویسی سفر از آنجا که شما می خواهید پول فوری (تعداد زیادی از آن) از آنجا که این یک تصور غلط بزرگ است. آن سالها طول می کشد تا وبلاگ خود شروع به بازگشت به شما در راه حق!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *