Site Overlay

همه چیز در مورد پیوند – قسمت اول – انواع لینک

[ad_1]

احتمالا مهم ترین بخش از بهینه سازی موتور جستجو در حال ساخت با کیفیت خوب و لینک به وب سایت خود را. هر کسی به شما خواهد گفت که خوب مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها شامل بیشتر از یک پیوند مبارزات انتخاباتی. خوب چه معنا است ؟ چه خوب است ارتباط مبارزات انتخاباتی ؟

موتورهای جستجو تعیین وزن های مختلف مقادیر مختلف انواع لینک ها و بالاتر از وزن و ارزش به وضوح بیشتر است که لینک های ورودی کمک می کند تا وب سایت خود را. هدف یک کمپین پیوند گرفتن با ارزش ترین لینک بدون اتلاف وقت شما با لینک کلیک کنید که موتورهای جستجو نمی دهد هر وزن به. در زیر یک لیست و شرح انواع مختلف لینک کلیک کنید, چگونه به آنها را دریافت کنید و آنچه انجام می دهند و نمی توانم برای وب سایت شما:

بدون دنبال لینک

این بدترین لینک کلیک کنید برای دریافت و برای اکثر آنها اتلاف وقت است. یک هیچ-به دنبال لینک یک لینک که لینک به وب سایت خود را در کد وجود دارد یک ویژگی ارزش (شماره پیگیری) مجموعه ای که به موتور جستجو به دنبال لینک. تنها سودمند ارزش به یک لینک با “no-follow” ویژگی است که شما لینک وضوح دیده می شود که ممکن است یا ممکن است کاربران بر روی آن کلیک کنید برای رفتن به وب سایت شما; اما موتورهای جستجو نمی خواهد به هر مقدار به این لینک چرا که آنها نه به دنبال آنها را به وب سایت خود را. برخی از رایج ترین راه برای گرفتن لینک با هیچ دنبال ویژگی به شرح زیر است:

 • با کیفیت پایین تر دایرکتوری گاهی اوقات استفاده از شماره پیگیری خود را رایگان ارسالی
 • بسیاری از وبلاگ ها باید بدون دنبال ویژگی تنظیم برای بخش نظرات (این است که به اطمینان حاصل شود که مردم don't دادن در فرد دیگری's وبلاگ چرا که آنها هیچ چیز برای به دست آوردن).
 • اگر کسی می خواهد برای نمایش آدرس وب سایت خود را در سایت خود را اما نمی خواهم شما را به دریافت سود از یک لینک از آنها.

لینک متقابل

اینها برخی از رایج ترین نوع از لینک ها که متشکل از دو سایت که لینک به یکدیگر به طوری که آنها هر دو به دست آوردن برخی از مرتب کردن بر اساس ارزش SEO. این لینک ها معمولا نسبتا آسان برای به دست آوردن از دایرکتوری ها و یا وب سایت های دیگر, اما آنها نیاز دارند که شما با قرار دادن لینک خود را در وب سایت خود را در بازگشت. اگر مطالب در دو سایت مشابه هستند و سپس لینک مشاهده خواهد شد به عنوان با ارزش تر اما حتی هنوز هم پیوندهای متقابل ارزش نیست به بالا و در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو. برای مثال اگر دو سایت در مورد بانکی هر دو به یکدیگر مرتبط ارزش این لینک ها بالاتر خواهد بود برای هر دو وب سایت از اگر می گویند یک وب سایت بانکی تا به حال یک پیوند متقابل با یک حیوان خانگی وب سایت فروشگاه. بنابراین بهتر است برای دریافت به لینک متقابل با سایت شبیه به مال شما در رابطه به موضوعات و مطالب. اما حتی اگر این دو سایت مربوط نیست شما هنوز هم می توانید به آن نگاه کنید به عنوان یک لینک یک لینک است. ممکن است وزن زیادی را به آن اما آن است که هنوز هم یک لینک که تنها کمک می کند تا شما خواهد شد و معمولا شما صدمه دیده است. بهترین راه برای دریافت لینک های متقابل:

 • بسیاری از دایرکتوری ها پرداخت می شود ارائه رایگان با لینک متقابل
 • تبادل لینک برنامه را می توان در بسیاری از جوامع آنلاین
 • تماس با مدیران سایت از سایت های شبیه به مال شما و درخواست تبادل لینک
 • برخی از وبلاگ نویسان ارائه خواهد شد برای نوشتن یک پست وبلاگ در مورد وب سایت خود را در وبلاگ خود را در ارز برای وبلاگ خود لینک در وب سایت شما

یک طرفه لینک

بهترین لینک های که شما می توانید به وب سایت خود را یکی از راه لینک کلیک کنید. این لینک از وب سایت های دیگر به وب سایت خود را بدون نیاز به لینک به آنها را. این لینک نگه دارید بیشترین ارزش به دلیل در موتور جستجو's الگوریتمی ذهن اگر کسی به شما لینک بدون لینک برگشت و سپس وب سایت شما است که احتمالا ارائه نوعی از خدمات محصول و یا اطلاعات مهم است که به اندازه کافی به نیاز به یک لینک. فقط با لینک های متقابل بیشتر مطالب و موضوعات در این سایت به شما لینک مربوط به شما, وزن بیشتر به گوگل خواهد داد که لینک. یکی از راه های پیوند به دست آورد می تواند از بسیاری از منابع مختلف:

 • نوشتن مقاله
 • دایرکتوری
 • وبلاگ ها
 • اگر شما ارائه یک سرویس خوب برای کسی که آن را ممکن است ارزش آنها را برای پاسخگویی به شما
 • فروم امضا
 • منبع وب سایت

بنابراین هنگامی که شما در حال تلاش برای دریافت لینک برای وب سایت خود را نگه دارید نگاه کردن به این سه نوع مختلف از لینک کنید و سعی کنید و رسیدن به بیشترین ارزش برای وقت خود را. نگاه برای قسمت دوم این مقاله به زودی به عنوان ما خواهد بود رفتن به جزئیات در مورد راه های مختلف برای دریافت لینک کلیک کنید و کمی بیشتر در پیوند وزن و رتبه ارزش.

[ad_2]

Source by Ryan Hicks

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *