Site Overlay

هزینه روشهای مختلف لیفت چقدر است؟

در این صورت ممکن است، باعث تحریک پوست شده و مشکلات پوستی روی بینی ایجاد شود. از روشهای مختلف لیفت در صورت و بدن استفاده میشود. یکی از اصلیترین روشهای لیفت بدون جراحی، لیفت با تزریق ژل است. اما نقصهای کوچک بینی را میتوان با روشهای لیفت بدون جراحی برطرف کرد. پزشک برای حذف قوز بینی از ژل استفاده میکند. البته که خیر در اینجا توضیحاتی راجع به اینکه لیفت شقیقه برای چه کسانی مناسب است میدهیم : لیفت شقیقه در هر سنی نمیتواند انجام شود زیرا پزشکان عقیده دارند تا قبل از 23 سالگی هنوز چهره فرد شکل نگرفته و این عمل در سن پایین صحیح نیست برخی پزشکان معتقدند این عمل برای سنین 23 سال به بالا مناسب است. زمانی که ژل به بالا و پایین برجستگی بینی تزریق شود، سطح تیغه بینی صاف دیده میشود. در شرایطی که جراحی توسط یک پزشک متبحر انجام شود، درصد بسیار بالایی از خطوط و چین و چروک از بین می روند. در برخی افراد عوارض بسیار خفیف و در تعدادی از بیماران، شدت عوارض کمی بیشتر می شود. برخی افراد با گذشت زمان گونههای افتاده پیدا کرده و دچار چینوچروک در این ناحیه میشوند. در این روش بافت چربی از بدن خود شخص بهوسیله لیپوساکشن گرفته میشود.

این جراحی روی بافت گونه ها نیز تاثیرگذار است و سبب رفع افتادگی گوشه چشم ها و حالت زیباتر آن ها می شود. گوشه ابرو در برخی افراد دچار افتادگی بوده و خطوط پنجه کلاغی در اطراف چشم به طور واضح دیده میشود. این افراد میتوانند با لیفت شقیقه خطوط این ناحیه را از بین ببرند. همچنین میتوان با استفاده از نخ ابروها را بالا کشید. یک تکه چسب باریک زیر بینی قرار گرفته و به سمت بالا کشیده میشود. در پایین تر از این سن چهره افراد هنوز به طور کامل شکل نگرفته است. متخصص به افراد در سنین بالا پیشنهاد میدهد که از روش جراحی استفاده کنند. در روش جراحی، جراح زیبایی برشهایی در پوست ایجاد کرده و سپس پوست را به سمت بالا میکشد. اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن وجود دارد و بهمرور لیفت شقیقه دکتر طهماسبی جذب میشود. در ادامه کلیه این روشها را به طور جزئی به شما توضیح میدهیم.

این روش لیفت تهاجمی بوده و نیاز به بیهوشی دارد. تزریق چربی روشی نیمه تهاجمی است. این روش به نسبت تزریق ژل ماندگاری بیشتری دارد و عوارض آن همانند روش تزریق ژل است. استفاده از داروهای ضدانعقاد خون، به علت جلوگیری از قطع خونریزی پس از عمل کاملا ممنوع است. خوشبختانه امروزه با روش های نوین لیفت صورت ما شاهد نتایج و خطوط چهره غیرطبیعی نیستیم.در حال حاضر جراحان پلاستیک قادر می باشند که ساختارهای زیرین صورت را با دقت بسیار بالایی بازیابی و پیکربندی نموده و خطوط چهره ای جذاب به وجود آورند.در ضمن این امکان نیز فراهم می باشد که بتوان در کنار لیفت صورت از لیپوساکن نیز برای درمان غبغب ،گردن های گوشتالو و یا درمان نواحی دیگر استفاده نمود. این جلسات معمولا با فاصلههای یک یا دو ماهه انجام میشوند. این روش بین 6 ماه تا یک سال ماندگاری دارد و نخها بهمرور جذب بدن میشوند. با لیفت ابرو میتوان این مشکل را تا حدودی برطرف کرد. پس از قرارگیری چسب باید موهای خود را طوری حالت دهید، که چسب به هیچ وجه دیده نشود. با تزریق ژل به نوک بینی خطای دید ایجاد شده و حالت افتاده بینی برطرف میشود.

همچنین با واردشدن نخ داخل پوست بینی، نوک بینی به سمت بالا کشیده میشود. لیفت پیشانی و ابرو به منظور بالا بردن کل ابرو و برطرف کردن چینهای کل پیشانی (و حتی خط اخم) انجام می شود. با انتخاب پزشک با تجربه و متخصص در حوزه لیفت ابرو دائمی و همچنین رعایت نکات و مراقبتهای گفته شده در بالا میتوان دوران نقاهت بیدردسری را پشت سر گذاشته و در حداقل زمان به نتایج مطلوب و ایدهآل خود رسید. زمانی که افتادگی بسیار شدید باشد، نمیتوان با روشهای غیرجراحی به نتیجه رسید. برای هر نوع بینی به ویژه بینی گوشتی بسیار مناسب است. نقش پزشک در جراحی های زیبایی بسیار مهم است. در دوران بهبودی بعد از جراحی، چه علائمی دیده می شود؟ بنابراین بهتر است لیفت ابرو و پیشانی را انجام دهید تا این عارضهها و این علائم پیری هر چه زودتر از چهره شما محو شوند. هر چه بیشتر این روشها تمدید شوند، بهمرورزمان کمتر به آن نیاز خواهید داشت. پس از انجام جراحی، بیمار باید چند ساعتی تحتنظر باشد و به مدت حداقل یک هفته در خانه استراحت کند. اگر به دنبال جوانسازی پوست خود هستید و به روش لیفت فکر میکنید، بهتر است با متخصص پوست، مو و زیبایی مشاوره داشته و از پزشک در مورد مناسب بودن این روش سؤال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.