Site Overlay

نمایندگی محصولات ژوت

ماده بعدی مورد استفاده در مایع Hydra-تسکین دهنده ، روغن بادام ، نمایندگی محصولات ژوت لینک منبع روغن بادام شیرین است. این روغن سرشار از اسیدهای چرب ضروری و ویتامین E است و دارای خاصیت آنتی اکسیدانی برای کمک به پوست در مبارزه با رادیکال های آزاد است. به خصوص هنگامی که بدن کاهش آنتی اکسیدان ها نمایندگی محصولات ژوت (استرس اکسیداتیو) را تجربه می کند ، روغن بادام شیرین با خنثی کردن اثرات رادیکال های آزاد از تجزیه کلاژن پوست جلوگیری می کند.

این روغن یکی از روغن های سرشار از اسید اولئیک نمایندگی محصولات ژوت است و برای پوست های خشک ترکیب خوبی است. روغن بادام شیرین یک ترکیب کمدوژنیک با نمره 2 از 5 است که در رتبه بندی ترکیبات کامدوژنیک نمایندگی محصولات ژوت بدان معنی است که این ترکیب بعید است که در برخی افراد باعث ایجاد آکنه شود.

ماده بعدی کرم مرطوب کننده ویتامین E جوت ، نمایندگی محصولات ژوت توکوفرول است. ویتامین E به دو شکل توکوفرول و توکوفرول استات در محصولات مورد استفاده قرار می گیرد که در قالب توکوفرول یک ماده کالایی نمایندگی محصولات ژوت با نمره 3 از 5 است و در محصولات پوستی روغنی معمولاً از فرم توکوفرول استات استفاده می شود. این ماده دارای خاصیت آنتی اکسیدانی ، نرم کننده و ضد رادیکال است.

ماده بعدی کرم عصاره آلوئه ورا است که نمایندگی محصولات ژوت دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی ، ترمیم کننده ، افزایش رطوبت پوست است.

جوت نامی از ترکیب مورد استفاده در نگهدارنده را در لیست مواد تشکیل دهنده موجود در جعبه ذکر نمی کند.

همانطور که در لیست مواد تشکیل دهنده نمایندگی محصولات ژوت مشاهده می کنید ، کرم مرطوب کننده جوت برای پوست های خشک انتخاب مناسبی است و به دلیل وجود روغنهای حاوی اسید اولئیک مانند روغن زیتون ، روغن بادام شیرین ، برای پوست های روغنی و مستعد آکنه مناسب نیست. کره shea ، گلیسرول استر نمایندگی محصولات ژوت و اسید استئاریک. .

در صورت استفاده از مایع آرامش بخش هیدرا ، یک شیر مرطوب کننده بدون چربی ، پوست شما را ترمیم و تغذیه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *