Site Overlay

نقش دایرکتوری ثبت در جستجوگرها و لینک ساختمان

[ad_1]

ارسال وب سایت خود را به دایرکتوری وب سایت می تواند کاملا یک فرایند پیچیده است. آن را نیز یک فرایند است که طول می کشد زمان بسیار طولانی است. دلیل این است که یک فرد به جای یک ربات ارزیابی هر یک از وب سایت. با توجه به این واقعیت است که فوق العاده تعداد وب سایت ها را مشاهده کنید آنها می توانید استطاعت به nitpick. بهترین راه برای افزایش وب سایت خود را's شانس بودن پذیرفته شده است به مطمئن شوید که شما در حال ارائه با کیفیت بالا محتوا در حالی که به دنبال تمام دستورالعمل ارسال مقاله دقت کنید. عمدتا به مطمئن شوید که شما انتخاب درست موضوع در هنگام ارسال وب سایت خود را برای در نظر گرفتن.

هر دسته خاص سردبیران و اگر شما را به اشتباه رده سپس آنها را اغلب فقط رد تسلیم خود را به جای در نظر گرفتن زمان به جلو آن را به مناسب ویرایشگر. توجه نزدیک! آن کار خود را برای پیدا کردن صحیح دسته بندی برای وب سایت خود را. وجود دارد همچنین ممکن است متعدد زیر مجموعه ها در زیر یک دسته بندی خاص. مطمئن شوید که برای پیدا کردن یکی که متناسب با وب سایت خود را به یک T! که شامل به دنبال منطقه ای بخش در یک دایرکتوری که ممکن است موثر تر برای شما و کسب و کار. بیشتر خاص شما می توانید شانس بهتر شما از سایت شما پذیرفته شده به عنوان سردبیران وب دایرکتوری تمایل به بیشتر مشتاق به پر کردن دسته ها که کمتر listings.

آیا شما آماده برای ارسال سایت شما ؟

اطمینان حاصل کنید. اما در جایی که باید شما آن را ارسال کنید?

محبوب ترین دایرکتوری وب در یاهو. شما باید دو گزینه: ارسال رایگان و یا پرداخت می شود. رایگان گزینه ریسک و بیشتر وقت گیر است. هنگامی که شما ارسال می کنید شما صبر کنید برای همیشه لطفا برای یک انسان ویرایشگر به نقد و بررسی سایت شما و حدس بزنید چه ؟ هیچ تضمینی وجود ندارد که یکی تا به حال خواهد شد! اگر چه آن ممکن است صدای ناعادلانه پرداخت گزینه خیلی بیشتر جذاب برای وب سایت های که می خواهید اطمینان که آنها بررسی خواهد شد. در $ 299 آن نمی آیند نیست ارزان اما با آمدن تضمین می کند که سایت خود را بررسی و ظرف 48 ساعت. که لزوما به این معنی نیست که آن را پذیرفته خواهد شد اگر چه از نظر آماری به نظر می رسد که این سایت ها پذیرفته شده و بسیاری بیشتر است به این دلیل که سایت های که قادر به چنگال بیش از این مقدار از نقد را به طور معمول قرار دادن مقدار زیادی از کار را به وب سایت خود را و آن را نشان می دهد.

یکی دیگر از مهم دایرکتوری LookSmart. این فهرست قدرت های جستجو دایرکتوری ها از جمله وب سایت ها به عنوان MSN تحریک و AltaVista. متاسفانه آنها نه ارائه مقاله رایگان. برای $ 149 آنها را نقد و بررسی سایت خود را در عرض هشت هفته. اگر شما می خواهید آن را انجام سریعتر, شما می توانید انتخاب کنید اکسپرس گزینه ای است که تضمین می کند یک سایت نقد و بررسی در عرض 24 ساعت – در ازای $ 299.

کسب و کار است.com یکی دیگر از محبوب وب دایرکتوری. آنها را به اتهام سالانه مثال هزینه از $ 299. Business.com خوب است برای کسانی که می خواهند به مستقیم ترافیک به وب سایت خود را. پس از آن وجود دارد که پروژه دایرکتوری باز و یا “فهرست موزیلا”. آنها ارائه لیست فایل های رایگان اما اغلب طول می کشد در حالی که برای وب سایت های ذکر شده.

[ad_2]

Source by Sam Greg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.