Site Overlay

نظارت بر بچه های خود را رسانه های اجتماعی – Facebook و WhatsApp ردیابی

[ad_1]

پدر و مادر نگران در همه زمان در مورد بچه های خود را در رسانه های اجتماعی مانند Facebook. اگر آنها را تبدیل به بیش از حد مزاحم آن را به آنها را نگاه بی دست و پا در مقابل بچه های خود را. اگر شما بیش از حد در حال مبارزه با همان وضعیت را درک می کنیم مشکل خود را. وجود دارد یک راه برای نگه داشتن یک چک در بچه های خود را’ فعالیت های در Facebook و WhatsApp بدون مانع خود را در زندگی اجتماعی آنلاین. Facebook, Instagram, و پیگیری WhatsApp از طریق هر برنامه ردیابی است آنچه شما نیاز دارید.

شما می توانید بچه های خود را’ Facebook حساب و بدون اعمال هر گونه قوانین در آنها. بچه ها شما هرگز نمی خواهد می دانم که اگر شما آگاه هستند از آنها Facebook مکالمات و یا سرخ شده با دایره. اما شما می توانید نگه داشتن یک تب در بچه های خود را’ فعالیت های در سکوت و اجازه دهید بچه های خود را لذت بردن از سالم و نرمال آنلاین زندگی اجتماعی است. همین امر در واتساپ نیز هست.

چگونه Facebook آثار ردیابی

شما می توانید هر جزئیات در مورد بچه خود را در زندگی اجتماعی در Facebook و وب سایت های دیگر بدون اجازه دادن به او را می دانم. شما می توانید دسترسی به پیام های, گفتگو, رسانه های رد و بدل شده بین بچه خود را و دوستان خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر فعالیت های. همه این را می توان از راه دور. شما نمی نیاز به درخواست برای گوشی های هوشمند خود و یا به کامپیوتر شخصی خود را برای انجام تمام که.

تمام فعالیت های در Facebook می تواند از راه دور چک در آن وجود دارد و در کنترل پنل. در حال حاضر نکته خوب این است که اگر بچه خود را است که شما هنوز هم می توانید بررسی کنید که آنها چه هستند تا در Facebook در داخل خانه خود را. دیگر ویژگی های قابل توجه از پیگیری برنامه است که شما می توانید پیگیری تمام فعالیت ها در همان تمبر تاریخ و زمان. این بدان معنی است که شما می توانید زمان واقعی نظارت و یا پیگیری از Facebook account. این کمک می کند تا به نگه داشتن بچه خود را امن و شما می توانید اقدام به موقع در مورد هر شرایط اضطراری به عنوان به خوبی.

چگونه واتساپ ردیابی کار می کند ؟

WhatsApp ردیابی اجازه می دهد تا شما را به دسترسی همه چت و یا پیام های که بچه خود را در حال تبادل با دوستان خود. نه تنها این اطلاعات اضافی نیز می تواند دیده شود به طوری که شما می دانید نام و تماس با فرستنده و هر جزئیات. این همچنین اجازه می دهد تا شما می دانید رسانه ها ارز مانند تصاویر یا عکس های سلفی به اشتراک گذاشته شده توسط بچه خود را در زمان دقیق. به عبارت دیگر شما می توانید زمان واقعی نظارت بر بچه های خود را’ فعالیت های در واتساپ بدون اجازه آنها را می دانیم و همچنین بررسی هر جزئیات از فرستنده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *