Site Overlay

نشانی ساختمان ها هنوز هم به کمک گوگل نتایج ؟

[ad_1]

تا چند سال پیش بسیاری از مردم صرف مقدار زیادی از زمان ایجاد و در حال اجرا متقابل لینک دایرکتوری ها. آنها به خوبی کار می کرد در حالی که برای درگیر شدن با آنها واقعا می تواند بهبود رتبه بندی موتور جستجو. اما شما ممکن است متوجه شده اند که وجود دارد کمتر درخواست hounding شما در حال حاضر نسبت به چند سال پیش است و برای یک دلیل ساده – لینک متقابل ساختمان دیگر کار می کند.

آیا این به این معنی است که هیچ پیوند ساختمان کار می کند ؟ اول, اجازه دهید's چرا لینک متقابل ساختمان کار نمی کند. در این پاسخ است که به عنوان صاحب یک دایرکتوری به شما در ایجاد یک توده ای از صفحات با محتوای و بارهای از لینک کلیک کنید. آن را در موتورهای جستجو به شناسایی الگوهای از جمله صفحات و کاملا چشم پوشی از کار خود را.

با این حال لینک های متقابل هستند و نه تنها فرم پیوند ساختمان است. مهمان ارسال مقاله دایرکتوری ها و خیلی بیشتر هنوز هم ممکن است برخی هنوز با استفاده از انبوه ارسال مقاله تکنیک های. این تکنیک در حالی که ارزش سرمایه گذاری زمان و شاید پول ،

فقط به این دلیل که موتورهای جستجو لینک های بی ارزش دایرکتوری ها به این معنا نیست که آنها بی ارزش تمام لینک کلیک کنید. مردم در اینترنت هنوز هم توصیه سایت های دیگر فقط معمولا در دایرکتوری لینک. بنابراین موتورهای جستجو در زیر این مطلب روش های طبیعی را درست انجام دهد.

نیز وجود دارد یک گسترش تجدید چاپ مواد. مردم ارسال مقاله به دایرکتوری که توسط سایت های دیگر و مورد استفاده مجدد قرار. یک وبلاگ نویس پست در مورد چیزی جالب است و آن این است که برداشت های مختلف پیوند سایت ها و مورد استفاده مجدد قرار. چه تم مشترک تمام این مطالب تکراری? وجود یک شبکه از لینک اشاره به منبع اصلی.

این لینک اجازه می دهد موتورهای جستجو به باز کردن مطالب تکراری و به لیست اصلی سایت در بالای نتایج جستجو. I've دیده می شود آن اتفاق می افتد و شاهد برای خودم که منبع اصلی رفتن به بالای لیست سمت راست به نقطه ای که کسی دزد محتوا می کند و آن را نسبت به منبع. هنگامی که موتورهای جستجو اشتباه گرفته می شوند.

بنابراین این وب سایت از لینک های نشان می دهد که در آن مطالب از منابع است و اگر همه استفاده مجدد از محتوا منبع باید خوب و مفید است. و اگر آن را مفید برای افراد واقعی به بلند کردن و استفاده مجدد پس از آن که یک شاخص خوب از کیفیت برای موتورهای جستجو است.

بنابراین ما در نقطه ای از لینک ها گفتن موتورهای جستجو در مورد کیفیت. بنابراین لینک کار ممکن است در لینک های متقابل دایرکتوری, اما آنها هنوز هم خوب است هنگامی که وجود دارد یک زن و شوهر از لینک ساخته شده را به صفحه از مطالب.

[ad_2]

Source by Keith Lunt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.