Site Overlay

نحوه تعریف روحیه کارآفرینی

[ad_1]

روحیه کارآفرینی است که اغلب دشوار است برای تعریف اجازه دهید به تنهایی بررسی جزئیات به دلیل آن درک به عنوان یک بسیار خلاق و پویا نهاد و آن را با این نکته که این مقاله نوشته شده است.

در حالی که روح کارآفرینی را می توان به طیف گسترده ای از رشته ها و حرفه ای ها این است که شاید نزدیک ترین ارتباط را با دنیای کسب و کار و اشتباه مورد استفاده برای توصیف بسیاری از مردم کسب و کار موفق که در واقع تعداد بسیار کمی از افراد می توانند با نشان دادن روحیه کارآفرینی.

بافت تاریخی از مفهوم کارآفرین

خود کلمه فرانسوی است در مبدا و اگر در تفسیر آن متن تحت اللفظی به معنی “بین شغل”. جالب است که یک کلمه است که به پروژه بسیار اوج موفقیت باید چنین ریشه های دنیوی به عنوان وسیله ای برای توصیف بیکار بودن.

این مقاله به بررسی تعدادی از مفاهیم است که به نظر می رسد ذاتی به آنچه به منزله روح کارآفرینی

1. منحصر به فرد

در بسیار توسعه یافته جهانی کسب و کار جامعه که در آن ایده های جدید و مدل های کسب و کار به طور فزاینده ای در تامین کوتاه مدت اهمیت منحصر به فرد نمی تواند زیر تخمین زده می شود و کسانی که روحیه کارآفرینی برگزاری نمایشگاه اغلب همراه با مفاهیمی که در محفظهای قرار دادن اصالت و ابتکار و خلاقیت. برای مثال استیو جابز آوردن آی پاد اپل به بازار

2. خلاقیت

خلاقیت این است که به شدت منحصر به فرد متصل اما این دو یکسان نیست. افراد با روحیه کارآفرینی با تجربه در مهار روند خلاق برای کمک به آنها در تولید یک محصول منحصر به فرد /خدمات و یا استفاده. تا جایی که به عنوان منحصر به فرد توصیف پایان نتیجه خلاقیت, توضیح روند چگونگی دستیابی به آن است. به همین دلیل کسانی که با روحیه کارآفرینی اغلب افراد خلاق که در حال آماده, مایل و قادر به به طور فعال اتخاذ تکنیک های جدید را پیش رو حتی در هزینه بودن تمسخر دیگران است.

3. خطر مصرف

در یک جامعه غربی است که اغلب ریسک گریزی کسانی که با روحیه کارآفرینی در آغوش گرفتن خطر و آن را غیر ممکن است برای چنین مفهوم می شود در ارتباط با کارآفرینان و اغلب در معرض خطر بالقوه درگیر در زیر لبه برش رویکرد جدید. باید آن را مشاهده کرد با این حال که خطر همان است که بی مبالاتی و آن نشان دادن روحیه کارآفرینی به احتمال زیاد ماهر در ارزیابی خطرات درگیر در انجام هر گونه.

4. کسب و کار Savy

به عنوان برجسته قبلا کسانی که با روحیه کارآفرینی باید در نظر گرفته شود به عنوان بی پروا ماوریکس در واقع کاملا مخالف خوب کارآفرینان با انگیزه سود و ماهر در شناسایی یک تو رفتگی در دیوار سودآور در بازار است که می تواند مورد سوء استفاده برای سود. برای مثال استیو جابز در رایانه های اپل که با موفقیت پیمایش سودآور البته در صنعت رایانه و نرم افزار با وجود این بازار تحت سلطه مایکروسافت و آی بی ام برای چند دهه. علاوه بر این او برای اولین بار به نقطه پتانسیل استفاده از محاسبات صنعت برای باز کردن یک بازار جدید به موسیقی برادری با معرفی آی پاد رهبر بازار در کسب و کار خود را جریان. چنین اقداماتی نیاز به مهارت و اعتماد به نفس و روشن نشان می دهد روحیه کارآفرینی.

5. توسعه بالقوه

سرمایه گذاری در پرورش بالقوه نیز ضروری به آرمان متصل مرتبط با روحیه کارآفرینی به دلیل نیاز به پیدا کردن راه حل متفاوت برای یک کسب و کار مشکل است.

تاسیس کسب و کار اغلب موفق به کشف پیشرفت زیرا آنها را به یک چوب سفت و سخت فرمول سرمایه گذاری است که برای آنها کار می کرد در گذشته به جای پیدا کردن راه های جدید از حرکت رو به جلو.

6. سازگاری

روحیه کارآفرینی است که همیشه سازگار و آماده برای غلبه بر موانع ارائه شده توسط کسب و کار مشکلی است و معمولا سریعتر در حل مسائل آن دسته از متفکران اصلی کسب و کار.

7. در نهایت مخرب

روحیه کارآفرینی است که در نهایت مخرب برای کسب و کار خود را در میان مدت مگر اینکه کسانی که درگیر در استفاده از مفهوم تشخیص زمانی که آن را زمان تحویل به جریان اصلی افراد مدیریت متمرکز است که می تواند به حفظ و توسعه سازمان است. این است دلیل واقعی روحیه کارآفرینی است که با وسواس ثابت خلاقیت و تغییر است که نگران کننده به کارکنان بدون مدیریت خوب و جهت روشن است. بسیاری از کسانی که نشان از روحیه کارآفرینی به ندرت اقامت طولانی مدت در هر سازمانی آنها متعهد را ریچارد برانسون برای مثال که پس از راه اندازی کسب و کار متعدد تحت نام تجاری “ویرجین” است و پس از آن به فروش می رسد در بسیاری از این اشخاص ثالث در سود زیادی به خود.

خلاصه

در نتیجه در حالی که وجود دارد قطعا ویژگی های کلیدی است که در محفظهای قرار دادن روحیه کارآفرینی این امر می تواند احمقانه به تظاهر که هر فرد تمام آن صفات و حتی احمقانه به این باور است که یک مفهوم را می توان به صورت جامع تعریف شده است. آن را نیز کوتاه اندیش به این باور است که کسانی که با روحیه کارآفرینی تنها مشهود در جامعه کسب و کار در واقع, بسیاری از رشته های مختلف و مشاغل تاریخی موجود و افراد موجود در آنها است که اساسا می تواند به عنوان کارآفرینان.

به خوبی شناخته شده افراد روحیه کارآفرینی برگزاری نمایشگاه : ریچارد برانسون کلایو سینکلر فردی گپ استیو جابز, بیل گیتس و آنیتا رادیک.

کلمات اغلب مورد استفاده برای توصیف افراد با روحیه کارآفرینی : Mavericks غولهای پاتولوژیک دروغگو داوطلبان خطر خود ساخته مردم کسب و کار موفق, کاریزماتیک است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *