Site Overlay

نتایج موثر با وب پیوند

[ad_1]

پیوند وب سایت است یک راه عالی برای گسترش این کلمه در مورد خود blogsites یا Facebook صفحه فن و آسان به توسعه است. پیوند وب سایت است که در آن وب سایت مواد و موارد در دسترس ساخته شده در سراسر شبکه های مختلف با ارائه خلاصه ای از خوراک وب سایت که اخبار یا پست در فروم. وجود تفاوت در وب پیوند صفحات موجود برای آنها منابع مختلف است.

یک پیوند وب سایت صفحه HootSuite. این سایت ترویج انواع و اقسام ابزارهای مدیریت برای شبکه های مختلف از جمله Twitter, Facebook و وبلاگ های وردپرس. در استفاده از آن برای Facebook, شما باید توجه داشته باشید که آن را تنها ارسال به دیوار خود را. آن را نمی خواهد به ارسال به روز رسانی وضعیت و این جایی است که اکثر مردم به دیدن آنچه که شما در حال ارسال. هنگامی که شما ارسال به اخبار آن اجرا می شود به دیگر تغذیه به اجازه دهید آنها را می دانم آنچه شما انجام می دهند و یا بحث در مورد.

برای استفاده از پیوند وب سایت خود را برای Facebook دیوار که پست به دیگر اخبار استفاده از پینگ.fm. این انجمن به تازگی دستخوش یک وصله پینه کردن, اضافه کردن ویژگی های جدید مانند گوگل ریدر و RSS و Atom تغذیه. فقط با قرار دادن تغذیه به شما پینگ.fm حساب خواهد شد و شما زمان واقعی تحویل.

تفاوت در HootSuite و پینگ.fm است که یک Facebook دیوار تفسیر می کند وب سایت سندیکای مگر اینکه کسی نظر بر روی آن و تنها پس از آن سندیکا را به دوستان خود. پینگ.fm را ارسال وضعیت به روز رسانی هنگامی که وجود دارد یک تفسیر بر روی دیوار خود را. اگر این پیوند وب سایت به شما آن را آسان برای رفتن به وب سایت خود را برای پیدا کردن کمک از طریق کمک به ویدئو و یا نظرات وبلاگ. آخرین گزینه است به استخدام حرفه ای برای مدیریت پیوند وب سایت برای شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.