Site Overlay

نام هر دلار

[ad_1]

بیشتر پول نمی خواهد به شما کمک کند

شما می توانید یک افزایش در هر سال و شما هنوز هم شکست و عمیق در بدهی. خود را بازپرداخت مالیات بر در آمد و برای برخی از دلیل دو هفته بعد از آن شما در حال شکست دوباره و انباشت اشیاء بدست آمده تا ادامه بدهی. شما یک چک به دور از فاجعه مالی. چه گزینه های خود را? چه می توانید انجام دهید ؟

شما می توانید یک دوم و سوم ، شانس هستند که شما صرف پول بیش از حد. برو جلو و شروع یک کسب و کار است. آیا شما زمان و صبر و شکیبایی برای یادگیری یک کسب و کار و آن را موفق ؟ چه کسب و کار شما شروع کنم ؟ آن را به صورت آفلاین و یا آنلاین ؟ خود را به همسر یا شریک زندگی موافق هستید ؟ آیا شما پول واقعا به سرمایه گذاری و یا به شما گوش دادن به برخی از گورو و رفتن به بدهی بیشتر با سرمایه گذاری شما را درک نمی کنند. اوه آره, شما هنوز هم شکست.

پول بیشتری به شما را حل کند مشکلات. اکثر مردم می برد و ثروت های بادآورده و هنوز هم زندگی می کنند از چک چک. ورزشکاران و هنرمندان را یک بار قایق از پول و در نهایت شکست. بیشتر درآمد است نه حل مشکل. نامگذاری هر دلار است.

من ضرب و شتم بدهی

من ضرب و شتم بدهی نامگذاری هر دلار و در آینده با یک بودجه ماهانه. من بدهکار IRS دولت حق رای هیئت مدیره وام های دانشجویی, وام های شخصی کسب و کار وام و کارت های اعتباری. من تصمیم گرفتم که برای تبدیل شدن به بدهی رایگان. من حتی با قرار دادن #DebtFree2014 در Instagram photos. برداشت من از کتاب مجموع پول قبل توسط Dave Ramsey. من خواندن آن را 5 بار در عرض 7 روز و اجرا همه چیز در آن است. که در نوامبر 2013.

در ژانویه 2014 من پیوست صلح مالی دانشگاه و در عرض 9 هفته من پرداخت تمام بدهی های مصرف کننده و ذخیره بیش از $12000. من فقط مدیون وام های دانشجویی. تا به امروز من هنوز هم 20 درصد از درآمد من نسبت به پرداخت کردن بدهی های من. ژانویه 31, 2015 من خواهد بود بدهی های رایگان.

چگونه من انجام این کار در یک دوره کوتاه? نامگذاری هر دلار. من کنترل کردم از پول من و من شدم استاد از آن است. دیگر نمی خواهد پول کنترل من است. دیگر نمی خواهد من یک برده به بدهی و لایحه جمع آوری شده است.

آن را حدود 90 روز برای شما برای دریافت استفاده می شود به زندگی در بودجه است. زمانی که من برای اولین بار جریان نقدی طرح (بودجه) من تو را دیدم که من تا به حال اضافی $500 را نسبت به من بدهی. پس از 90 روز من تا به حال اضافی $1100 به پرداخت بدهی های من. من این همه با همان درآمد.

به دنبال این 5 اصول من استفاده می شود برای نامگذاری هر دلار.

نامگذاری هر دلار

اصل اول: تصمیم گیری در کنترل

من تصمیم به گرفتن کنترل امور مالی خود را. تصمیم گیری در حال حاضر است که شما را کنترل پول خود را و تبدیل شدن به بدهی رایگان. شما می توانید پیوستن به یک صلح مالی دانشگاه کلاس در منطقه شما. جستجوی آنلاین و یا به انتخاب کنید تا یک کتاب. تصمیم گیری و اقدام است.

اصل دو: تغییر طرز فکر خود را

پول amoral. این نه خوب است یا بد. آن استفاده می شود برای تبادل کالا و خدمات پس از ترک تمام عواطف و احساسات خارج از آن. چگونه به خلاص شدن از اسطوره ها و نظرات در مورد پول است.

حرکت از یک spender بدهکار و مسرف به تبدیل شدن به یک صرفه spender محافظ و گذار. تبدیل به یک استاد از پول خود را. باید پول خود را شروع به کار برای شما. پول خود را پرداخت بدهی و ایجاد ثروت است. زور آن را به رشد.

اصل سه: بودجه ماهانه

اوه مخوف بودجه کلمه. باعث می شود شما احساس می کنید محدود شده است. خب با عرض پوزش دریافت بیش از ترس خود را از محدودیت. هر کسب و کار موفق و فرد دارای یک بودجه. شما نگاه کنید در 3 ماه گذشته بانک و اظهارات کارت اعتباری. پیدا کردن جایی که می گذرد پول خود را. آخرین 90 روز است که ضربه محکم و ناگهانی شات از ماهانه خود را صرف.

این می تواند هیجان انگیز و یا یک داستان ترسناک هنگامی که شما در پیدا کردن جایی که می گذرد پول خود را. برخی از مردم شگفت زده زمانی که آنها پیدا کردن چه مقدار بدهی خود را پرداخت. دیگران شوکه شده است در $1200 آنها صرف هر ماه در رستوران. مردم همچنین پیدا کردن که آنها در منفی و عمیق هستند مشکل مالی. دریافت بیش از شوک و ایجاد یک طرح است.

اصل چهار: نام هر دلار

در حال حاضر به نقطه اصلی این مقاله است. نامگذاری هر دلار کلیدی برای موفقیت مالی. چه معنا است ؟ به این معنی که شما می دانید که در آن همه پول خود را در حال رفتن. شما آن را به یک نام اختصاص داده و آن را در جایی. آن را نیز بدان معنی است که شما شروع به پرداخت با پول نقد. شما آن را احساس زمانی که شما صرف پول نقد. این هیچ بیش از هزینه های زمانی که شما با استفاده از پول نقد.

شما ایجاد یک بودجه ماهانه. پس از آن به شما پول خود را به یک مقصد. هر دلار برای محاسبه. باید وجود داشته باشد مازاد به سمت چپ تا کنون. شما صرف تمام پول خود را. در حال حاضر من نمی گویم شکست من گفت: شما باید یک تعادل صفر در پایان این ماه به این دلیل که به شما اختصاص داده شده تمام پول خود را به چیزی.

شما باید مازاد. مازاد پول است که اختصاص به یک مقصد می شود ربوده شده, پیتزا, پسر بچه و خرید sprees. در حال حاضر من می دانم که من فقط اشتباه برخی از مردم است. بله تعادل خود را باید به صفر در هر ماه است. شما در حال اختصاص پول پس انداز خود را به اسکناس و بدهی بازده. حالا شما ببینید که چرا به من گفت: تعادل صفر. حساب برای هر دلار.

هنگامی که شما نام هر دلار و تعیین آن را به صرف, صرفه جویی, و یا پرداخت بدهی های شما را در کنترل هستند. شما استاد فرماندهی پول خود را به انجام. این بنیاد خود را برای ایجاد ثروت است. بودجه شما به شما می گوید چه هزینه های برای برش و اگر شما نیاز به مداخله جدی.

اصل پنج پاسخگویی شریک

شما موفق نیست بدون تیم است. ارتباط خود را, شریک زندگی, شریک زندگی خود را. اگر شما تنها پیدا کردن کسی که به شما حقیقت را بگویید. شریک زندگی خود را حفظ خواهد کرد شما را در مسیر و مطمئن شوید که شما از دست دادن کنترل.

نامگذاری هر دلار یک فرآیند ساده اما طول می کشد تا نظم و انضباط خود استاد و یک طرح. آن است که نه یک بار چیزی اما چیزی است که شما استفاده خواهد کرد برای بقیه عمر خود را. آزادی بدهی و ثروت شما هستند که شما نام هر دلار و کنترل پول خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *