Site Overlay

مهم اجتماعی درس بازاریابی از JCB حفر پدیده در هند

[ad_1]

اجتماعی روشن و کارشناسان بازاریابی می خواهم به شما اعتقاد دارند که تعداد لایک حساب خود را ارسال و یا دریافت به روز رسانی بی اهمیت است و آنچه واقعا مهم است کیفیت است. بدون شک مسائل مربوط به کیفیت و کسی نیست ارسال مطالب با کیفیت آنلاین در حال رفتن به مبارزه برای به دست آوردن کشش.

در عین حال این بدان معنا نیست که شما می توانید استطاعت به چشم پوشی از اعداد به طور کامل. فقط بررسی کنید که چگونه ‘#JCB کی khudai’- هندی برای #JCB حفاری – تبدیل به یک کامل احساس در Instagram و دیگر سیستم عامل های اجتماعی.

چه #JCB همه چیز در مورد ؟

پس از آن اتفاق افتاد که رسانه های اجتماعی کاربر برجسته چگونه ویدئوها از JCB ماشین آلات حفر زمین دریافت کرده است بسیاری از میلیون بازدید در یوتیوب و دیگر سایت های به اشتراک گذاری ویدیو. قطعا وجود دارد چیزی است که تسکین دهنده در مورد تماشای یک هیولا, JCB, دستگاه تخریب یک ساختار حفاری تا یک جاده و یا انجام دیگر سنگین وظایف در یک لحظه.

اما پنج میلیون بازدید برای این فیلم ها ؟ مردم واقعا باید زمان زیادی را در دست خود را? و این دقیقا همان چیزی است که منجر به یک سری از الگوهای رفتاری خنده دار ویدئوها و دیگر محتوای موجود در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

یادگیری از ویروسی احساس

آنچه می تواند حساب YouTube خود را و یا Instagram صفحه از این یاد بگیرند اخیر ویروسی احساس ؟ اولا اعداد مهم است. ممکن است آن را سرد می گویند تعداد نمایش و یا علاوه بر این به لایک در صفحه خود مهم نیست اما حقیقت این است که اعداد مهم.

آیا شما واقعا فکر می کنم هر بیننده از JCB ویدئوها را تماشا آنها را برای سرگرمی ؟ پس از اولین میلیون بیننده احتمالا کلیک بر روی ویدئوها فقط برای پیدا کردن دلیل میلیون بازدید.

بنابراین درست مانند ضرب المثل در مورد مهربانی begetting بیشتر مهربانی رسانه های اجتماعی انداز و موجب زایش بیشتر و بیشتر نظرات و لایک و این که حقیقت واقعی.

بیشتر, آن را بسیار مهم است به یاد داشته باشید که هیچ کس حتی یک بیننده از این انجمن زحمت در مورد منبع این نمایش. آنها واقعی است ؟ آنها یک نتیجه از یک ‘خرید نمایش ها یوتیوب’ بسته است ؟ هیچ کس نمی دانست و هیچ کس واقعا مراقبت.

مردم فقط نگاه اعداد و دیدگاه ها نگه داشته و در آینده. بدون شک وجود دارد که برخی از این فیلم ها واقعا جالب است. در عین حال باید پرسید که آیا این فیلم واقعا سزاوار نمایش بیش از این جمعیت بیش از یک صد کشور در جهان است.

این قدرت از محتوای ویروسی در رسانه های اجتماعی. حق آن را دریافت و ویدئو های خود را, موسیقی متن فیلم, meme, به روز رسانی و یا ارسال خواهد شد جهانی خود را در آن حرکت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.