Site Overlay

مهاجرت به کانادا

کانادا، شمالیترین کشور قاره آمریکاست و تنها یک همسایه (ایالت متحده آمریکا) دارد. درنتیجه هر ایالت قانونی مختص به خود دارد. هر یک از این گروههای اصلی ویزای کانادا، ویزاهای مختص به خود را دارند که در این صفحه می توانید لیست کاملی از انواع ویزا های کانادا را مرور کنید. این سیستم همچنین از داشتن خواهر و برادر در کانادا ( سیتیزن و یا اقامت دائم ) و سابقه تحصیل و کار در کانادا نیز به متقاضیان امتیاز می دهد . این بدان معناست که متقاضی اجباری ندارد تا در کانادا کسب و کاری راه اندازی یا خریداری نماید. این کاملاً درست است که یک اقامت موقت کانادا ، امکان اسکانی با محدودیتهای خاص است و پس از یک مهلت خاص شما مجبور به بازگشت خواهید شد اما این بدان معنی نیست که در پروسه مهاجرتی شما هیچ نقش مثبتی ندارد. روز به روز تعداد جذب برنامهنویسان به این کشور بیشتر میشود و مشخص است که در این زمینه رشد این کشور بسیار ارزشمند است.

مهاجرت به کانادا

کانادامهاجرت به کانادا کشور کانادا نیز علاوه بر بستن مرزهای خود برای ایرانیان، دفاتر وک از جمله vac آنکارا را به حالت تعطیل درآورد. متقاضی جهت اخذ ویزا باید مدارک لازم از جمله مدارک مالی (تمکن مالی)، اسناد ملکی و غیره را داشته باشد. باید به این نکته توجه داشته باشید که کسب اطلاعات بیشتر و درک جزئیات مهم سفر و زندگی در کشوری کاملا متفاوت در برنامهریزی دقیق مراحل پیش رو و موفقیت در پروسه مذکور تاثیر به سزایی خواهد گذاشت. با توجه به شرایط خود میتوانید برای کسب یکی از انواع بورسیههای در نظر گرفتهشده تلاش کنید. جهت کسب اطلاعات دقیق از هزینه های زندگی و اقامت کانادا مقاله مربوطه در وب سایت را مطالعه فرمایید. شخصی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارد باید از تمکن مالی کافی برخوردار باشد تا بتواند هزینه های تحصیل خود را پرداخت کند و همچنین باید مدرک معتبر زبان داشته باشد که به اداره مهاجرت ارائه دهد. شخص اسپانسر کننده برای هریک از افراد اسپانسر شونده تعهد می دهد، که همه هزینه های مسکن خوراک و پوشاک را تا مدت زمان مشخصی متقبل شود.

مبلغ این وام به نوع دوره و شرایط شما بستگی دارد ولی معمولا مبلغ 1000 دلار به همه افراد پرداخت میشود. مهاجرت به کانادا و راههای دریافت اقامت کانادا در سال 2020، مطلوب تعداد زیادی از متقاضیان مهاجرت می باشد .مهاجرت به کانادا روشی است که توسط آن افراد به منظور اقامت در آنجا به کانادا – mohajeraat.com – مهاجرت می کنند و در آنجا اکثریت به اتباع کانادا تبدیل می شوند. مدت زمان و پروسه بررسی پرونده مهاجرت به کانادا، ممکن است با توجه به عواملی از قبیل کشور محل زندگی، محل کار، تعداد اعضاء خانواده، زمان اقدام و نوع برنامه متغیر است. در این مقاله به ارایه توضیحاتی راجع به شرایط اخذ ویزا برای فرزند و والدین و همچنین راه های تبدیل این ویزا به اقامت پرداخته ایم. همچنین افرادی که سن آنها 29 سال به بالا می باشد می توانند در صورت داشتن شرایط و سرمایه لازم ، از طریق برنامه های کارآفرینی ئ سرمایه گذاری کانادا نیز برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *