Site Overlay

معاون کنترل و شهرت خود را آنلاین

[ad_1]

شکسپیر در قانون 2 از حدود 1603 بازی اتللو گفت: این بهترین: شهرت, شهرت, شهرت. آن, است, اصلی, شخصی, تجاری و یکی از تعریف واقعیت زندگی ما است. برای Solopreneur مشاوران و سایر مشاغل حرفه ای و شهرت بر تعداد و کیفیت پروژه های ساخته شده در دسترس ما و در نتیجه شهرت اثرات ما درآمد و نوع زندگی ما قادر به زندگی می کنند. آن را می پردازد در بیشتر راه بیش از یک, به کشت بی همتا شهرت و محافظت از آن با شور و نشاط.

در عصر اینترنت است که به خصوص پس در هر دو شخصی و حرفه ای بخش. اشتباهات و mischaracterizations ساخته شده در فرمت های دیجیتال بسیار دشوار است برای گول زدن چشم پوشی انکار و یا درست. یکی شهرت آنلاین نهایی flypaper. مراحل را به اطمینان حاصل شود که چه چوب به نام شما است همه چیز خوب است.

تصاویر

همراه با Facebook, Twitter و YouTube, Instagram و پینترست هستند سایت هایی که تصاویر شما به احتمال زیاد به توان نوشته شده توسط خودتان و دیگران است. هنگامی که دوربین ها در اطراف این معنی هر زمان که هر کسی که دارای یک تلفن همراه است که در حدود 24/7, مطمئن شوید که خود را در رفتار نشان دهنده شما و نام تجاری خود را به خوبی.

هیچ چیز اشتباه با حال عکس برداری در یک بدیهی است که گاه به گاه جمع آوری است. فقط مطمئن شوید که شما (یا دیگران) هستند و نه در میان فعالیت های است که می تواند غلط و منعکس کننده ضعیف بر شما در آینده. اگر شما به طور منظم به نظر می رسد در عکس های که شما می دانید و یا مشکوک خواهد شد ارسال شده به سایت های رسانه های اجتماعی مقابله با یک عکس از خود را نشان می دهد که شما در محل کار پرداخت می شود و یا داوطلب. تعادل حساب خود را پس به صحبت می کنند و نشان می دهد که وجود دارد بیشتر به شما از non-stop مهمانی.

مطالب

ایجاد و به طور منظم ارسال محتوای اصلی است که باعث می شود شما نگاه هوشمند و حرفه ای و موفق است. خود را در LinkedIn حساب, اعلام زمانی که شما خواهد شد شرکت در یک سمپوزیوم خدمت در یک پنل, آموزش یک دوره یا کارگاه و قطعا پخش این خبر خوب اگر شما به تازگی به دست آورده گواهینامه های حرفه ای یا مدرک پیشرفته.

اگر شما به ارائه یک وبینار درخواست پخش و تبدیل آن به یک پادکست برای وب سایت شما و یوتیوب. اگر شما نوشتن یک خبرنامه و یا وبلاگ خود لینک آن را به وب سایت خود و لینک. اگر شما در توییتر و یا Instagram تولید جریان با کیفیت بالا خوراک ها و تصاویر را بیان می کند که شایستگی و ارزش هایی که شما می خواهید می شود شناخته شده است.

Twitter, Instagram و Facebook می توانید از ویژگی های نگاه اجمالی به زندگی شخصی خود را به عنوان به خوبی و این همه می تواند به خوبی به عنوان طولانی به عنوان شما در حال استراتژیک درباره چه نازل شده است. خود را داوطلب کار است که همیشه شرط بندی امن است. آموزش برای ماراتن و یا حتی یک بازی سرگرم کننده و گاه به گاه والیبال یا سافتبال بانوان لیگ بسیار عالی خواهد بود. پدر و مادر خود و عروسی و سالگرد حزب را خوب دیگر جنبه های شخصی شامل آنلاین خود را روایت است. آگاه باشید که در روایت کلمه از عمل است. ایجاد داستان است که شما می خواهید به گفته شود در یک شیوه ای است که باعث می شود شما نگاه فوق العاده است.

جستجو

در مورد هر سه ماه جستجو نام خود و نام شرکت خود را در موتورهای مانند بینگ و گوگل و یاهو و ببینید چه چیزی می آید تا در اولین 50 listings. شما خوشحال با آنچه شما می بینید ؟ سعی کنید کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود و همراه با خود شهرستان و بررسی حرفه ای خود را در رسیدن به عمیق تر در راه است.

اگر شما پیدا کنید که کسب و کار خود و بازبینی شده است در منفی و نادرست راه تماس با بررسی سایت و درخواست که متخلف پست حذف شود. اگر مشتریان ارائه داده اند انتقاد که فقط ممکن است سازنده و آدرس و ماده است. عذرخواهی و ارائه سمت خود را از داستان است. جبران را در صورت امکان. با انجام این کار, شما اضافه کردن به اعتبار شما و مشتری شهرت.

گزارش شده است که 70 درصد از ایالات متحده استخدام استخدام رد کرده اند کار بالقوه نامزد زمانی که چیزی در مورد آنها که در نظر گرفته شد ناگوار به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی. Solopreneurs باید فرض کنیم که مشتریان آینده نگر همان را انجام خواهد داد. حفظ و نظارت بر شهرت خود را آنلاین هرگز مهم تر بوده است.

با تشکر برای خواندن

کیم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.