Site Overlay

مشخصات تلویزیون ال جی گالری

ال جی مجموعه ای از تلویزیون های قدیمی را با نام خرید تلویزیون از گناوه این لینک را دونبال کنید “تصویر در یک قاب شیشه ای” معرفی کرده است. بنابراین مدل GX و مدل ویژه (تلویزیون (WX) یا مدل کاغذ دیواری با ظرافت و هوشمندی ویژه به خصوص برای سال جدید طراحی شده اند.اینها از قابلیت های شگفت انگیز و احساس تماشای منظره زیبا با نهایت وضوح و عالی برخوردار هستند) در ادامه تلویزیون های قدیمی تر و همچنین مشخصات تلویزیون ال جی گالری 2020 و مدل WX را معرفی خواهیم کرد:

معرفی تلویزیون های OLED

به طور کلی ، تلویزیون های قدیمی از فناوری ویژه ای به نام OLED استفاده می کنند خرید تلویزیون از گناوه که مخفف Organics Light Emitting Diodes است. طبیعتاً این نوع صفحه نمایش از وضوح بهتری برخوردار است و همچنین از ظرافت بیشتری برخوردار است. این فناوری در طراحی باریک و باریک تلویزیون قدیمی خود را به خوبی نشان می دهد.

شاید از QLED شنیده باشید ، اما Old و Kewold اساساً متفاوت هستند. خرید تلویزیون از گناوه درست است که هر دو سریعتر از تلویزیونهای LCD تجدید می کنند ، اما تفاوت اصلی بین QLED و OLED در این است که ابر در واقع نوعی فناوری LCD است ، در حالی که قدیمی قدیمی یک فناوری کاملا متفاوت است.

ویژگی فناوری OLED این است که هر پیکسل به طور جداگانه نور خود را ساطع می کند. در نتیجه با روشن و خاموش بودن هر پیکسل ، می توان رنگهایی را دید که نزدیک به واقعیت هستند. در عمل ، هنگامی که یک پیکسل خاموش است ، هیچ تابشی از خود ساطع نمی کند. اما در تلویزیون های LCD همیشه نور پس زمینه روشن است و در نتیجه نمایش مطلق سیاه امکان پذیر نیست. البته در برخی موارد برای بهبود کیفیت نور مدل های LCD خرید تلویزیون از گناوه از ویژگی هایی به نام تاریک محلی استفاده می کنند ، اما در هر صورت ، نتیجه نمایش کنتراست رنگ با مدل های قدیمی تلویزیون قابل مقایسه نخواهد بود.

این یک واقعیت است که بیننده هنگام تماشای تلویزیون های قدیمی متوجه این کیفیت رنگ و وضوح غیرقابل انکار تصاویر خواهد شد و این دلیل اغوا کننده در به روزرسانی تلویزیون شماست که به شما امکان می دهد قاب عکس را با زیبایی های طبیعت و رنگ های خالص آن تماشا کنید. . اگر می خواهید تلویزیون بخرید ، خرید تلویزیون از گناوه می توانید از طریق وب سایت ما اقدام کنید.

مشخصات مدل تلویزیون ال جی گالری 2020

ال جی با طراحی جدیدی که ترکیبی از ظرافت و کیفیت ویژه است ، تلویزیون های قدیمی جدیدی به نام سری های گالری تولید کرده است که بر روی دیوار نصب می شوند. خرید تلویزیون از گناوه درست مثل یک قاب عکس. این امکان برای چیدمان منزل بسیار مناسب است زیرا علاوه بر چیدمان زیبا به صرفه جویی در فضای تیز کمک می کند.

همانطور که می دانید برخی از مجموعه ها به گونه ای طراحی شده اند که روی پایه قرار گیرند ، اما سری LG GX Gallery به طور خاص برای نصب دیوار طراحی شده است. و برخلاف این سریال ، خرید تلویزیون از گناوه Wallpaper به موسیقی متن فیلم جداگانه ای نیاز ندارد. این طراحی مدرن از یک پردازنده Alpha9 Gen3 استفاده می کند تا محتوای نمایشگر شما را بدون توجه به کیفیت ، ارتقا بخشد. علاوه بر این ، کیفیت تصویر در این مدل از جزئیات بیشتری برخوردار است ، که توسط ویژگی هوشمند جدید Dolby Vision ارائه شده است ، بنابراین شما می توانید خرید تلویزیون از گناوه رنگ ها را همانطور که در واقعیت می بینیم ، و احساس تماشای یک تصویر واقعی در جلو مشاهده کنید. نظر خود را ممکن کنید.

در حقیقت ، تصاویر بسیار واضح و دقیق با میلیون ها پیکسل رنگی مشاهده خواهید کرد. در حال حاضر ، این تلویزیون در اندازه های 55-65 و 77 اینچ در دسترس است.

مشخصات مدل تلویزیون ال جی گالری 2020

درباره مشخصات LG Gallery 2020 اطلاعات بیشتری کسب کنید
همانطور که گفته شد ، سری جدید تلویزیون های ال جی گالری (GX) خرید تلویزیون از گناوه بر روی دیوار نصب شده و در سمت راست درگاه یا درگاه وجود دارد. این طرحی شبیه به طرح “W Wallpaper” است که شما ممکن است در سالها دیده باشید ، اما با یکپارچه سازی درست درگاه ها در تلویزیون به جای نوار صوتی متصل ، می توانید تلویزیون را به انواع مختلف سیستم های صوتی وصل کنید.

همچنین شایان ذکر است که این تلویزیون از فناوری ATSC 3.0 نیز پشتیبانی می کند. خرید تلویزیون از گناوه این تلویزیون دارای شماره های مدل زیر است:

LG 77OLEDGX، LG 65OLEDGX، LG 55OLEDGX

تصاویر پس زمینه تلویزیون WX LG

سازندگان ال جی از تلویزیون WX در CES به عنوان الماس رونمایی کردند که اعتقاد بر این است که صدرنشینی را از رقبای خود بدست آورده است. این مدل یک طراحی ویژه برای سال 2020 توسط خرید تلویزیون از گناوه ال جی است و از کیفیتی باورنکردنی و قابل ستایش برخوردار است.

صفحه نمایش فوق العاده و طراحی بسیار خیره کننده و مدرن ، این تلویزیون لوکس همچنین از قابلیت های کاربردی هوشمند و قدرت حجمی بالایی برخوردار است. همچنین دارای جعبه و جعبه خرید تلویزیون از گناوه جداگانه برای بلندگوها و درگاه های ارتباطی است. این تلویزیون هوشمند مبتنی بر پردازنده Alpha9 Gen3 است.

همچنین از فناوری Dolby Smart برای ایجاد کیفیت و رنگ نزدیک به واقعیت استفاده می کند و همچنین از Dolby Atmos برای ایجاد صدای بسیار واضح و همه جانبه استفاده می کند. نام کاغذ دیواری از این واقعیت ناشی می شود که این تلویزیون از طراحی بسیار نازکی برخوردار است و می تواند مانند یک قاب روی دیوار نصب شود ، خرید تلویزیون از گناوه که احساس تماشای یک قاب عکس متحرک را به بیننده منتقل می کند. این ظرافت در طراحی یکی از مزایای فناوری قدیمی است.

اگر می خواهید تلویزیون ال جی را بررسی و خریداری کنید ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.