Site Overlay

مشاغل در قرن 21

[ad_1]

در قرن 21 شده است وجود دارد به طور فزاینده ای محبوب است که نگرانی ها را بخورید تا کار به اشتراک گذاری درآمد در یک شتاب نرخ خروج کارگران عادی فقیر و بیکار. شده است وجود دارد یک نوع از این پس از سپیده دم از انقلاب صنعتی. پیشرفت در کشاورزی, فناوری شده اند استقبال با شک و تردید از زمان های قدیم برای این انگیزه. مکانیکی مفتولهای برای دوخت و دیگر وظیفه بودند تقبیح به عنوان به طور بالقوه ویرانگر به کارگران در دیگر کشورهای اروپایی. همیشه وجود دارد یک دانه از حقیقت به این شکایت به دلیل نوآوری های فن آوری به ناچار به جابجایی برخی از بخش از کارکنان. به طور کلی زمان انقلاب تکنولوژیک است که انتقال آن دسته از کارگران که شغل تشکیل شده از روال تکرار مسئولیت.

هزاران نفر از معماری اطلاعات زیر بنای پروسه کار در تمام صنایع بزرگ در حال به روز رسانی به ابر و اکوسیستم موبایل و اعمال نفوذ داده های بزرگ در روش های جدید. این در خدمت به عنوان یک روند در هوشمند شرکت موج. نتیجه این است که بسیاری از کارمند اپراتور تلفن mailroom, روحانی, stenographic و ورود اطلاعات مشاغل در راه است.

پیشرفت در یادگیری ماشین و رباتیک این امکان را برای تولید کنندگان برای به انجام رساندن کارگران کمتر. به عنوان یک تصویر وجود دارد می تواند یک تجربه به طور موقت بالاتر از بیکاری به عنوان نیمه خودمختار خودرو فن آوری را قادر می سازد تا یک جفت از رانندگان کامیون با خیال راحت به حرکت یک کاروان از چندین کامیون.50 درصد از مشاغل در اقتصاد ایالات متحده جایگزین شده است با اشکال جدیدی از کار هر 60 تا 90 سال است.

4 شغل است که ظهور خواهد کرد در آینده

این تخریب خلاق محور با نوآوری های ترسناک است چرا که آن سخت است برای پیش بینی آینده, ثروتمند جامعه به نظر می رسد. در اینجا ما می رویم به نگاهی به پنج (5) شغل است که قطعا در آینده:

VR/آر و سرگرمی, شخصی: در اینجا به عنوان واقعیت مجازی سخت افزار و نرم افزار evolve کل جدید رمان تاریخی و علم را متناسب به مردم شخصیت فردی. تقاضا خواهد شد موشک برای معماران و طراحان با استعداد و یا انسان بازیگرانی که کنترل پویا آواتار شخصی در خطوط داستان. برای تلفن های موبایل & gaming صنایع خواهد همکاری در ساخت محیط های تعاملی در ابعاد مختلف در به کارگیری میلیون ها نفر.

بازاریابی الکترونیکی: طراحی ساختمان و مدیریت جامعه بازارهای تجاری و اهداف کسب و کار می توانند احتمالا همچنین استخدام میلیون ها نفر از مردم در آینده است. طراحان و نویسندگان مطالب رسانه های اجتماعی influencers سبک وبلاگ نویسان یوتیوب شروع می شود و Instagram مشاهیر دیجیتال, مشاوران بازاریابی و بازاریابی الکترونیکی حرفه ای خواهد شد پیدا کردن فرصت های شغلی در اقتصاد است.

انرژی: پیشرفت های تکنولوژیکی در fracking و بخش انرژی های تجدید پذیر را ایجاد شغل برای میلیون ها نفر در نزدیکترین آینده است.به عنوان فن آوری های انرژی توسعه و درایو کردن ارزش این صنعت ادامه خواهد داد به گسترش برای ایجاد اشتغال بهتر برای فن و دانشمندان در حال کار بر روی کربن ضبط پتروشیمی و پالایش.

آلی دادهها شکست: نمرات مشاغل جدید باز خواهد شد تا در این برهه از تجزیه و تحلیل داده ها و انسان ، کسب و کار نگاه کنید به جمع آوری داده ها در جنبه های بازاریابی و طراحی و ویژگی ها و بیشتر در حالی که همچنین تست بازار بالقوه با ارسال اکتشافی بررسی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.