Site Overlay

مزایای استفاده از جستجوگرها کتابچه راهنمای ارسال مقاله

[ad_1]

هنر راهنمای ارسال مقاله شامل ارائه یک صفحه یا یک وب سایت های مختلف و متعدد دایرکتوری های آنلاین; نمونه هایی از دایرکتوری های آنلاین شامل صفحات زرد و گوگل دایرکتوری. هدف از ارسال فهرست به ایجاد و افزایش قرار گرفتن در معرض برای یک وب سایت کسب و کار و یا خدمات. معمولا بیشتر از دایرکتوری ها که ارائه شده به پایان می رسد تا جذب بیشتر بازدید کنندگان با توجه به افزایش قرار گرفتن در معرض بازدید کنندگان بالقوه.

اگر یک فرد نمی خواهید برای رفتن از طریق فرایند وقت گیر از ارسال وب سایت خود را به دایرکتوری های خود را, آنها باید دو گزینه یکی SEO کتابچه راهنمای ارسال مقاله و دیگر به طور اتوماتیک راهنمای ارسال مقاله. وجود دارد بسیاری از تفاوت بین این دو هر یک با مزایا و معایب; ما خواهد شد بحث بیشتر در مورد هر یک در این مقاله است. فرد باید تصمیم می گیرید که بهترین راه حل مناسب برای آنها و / یا خدمات خود را.

ارسال خودکار
ارسال خودکار شامل دانلود یک قطعه از نرم افزار که به طور خودکار پست وب سایت خود را و یا خدمات به دایرکتوری های مختلف به سرعت. متناوبا شما می توانید پرداخت کسی که برای انجام این کار برای شما وجود دارد بسیاری از وب سایت ها و شرکت ها در اینترنت ارائه به انجام این کار برای شما در یک قیمت اسمی. مزایای استفاده از خودکار ارسال مقاله دایرکتوری هستند که آن را به صرفه جویی در ارسال یک مقدار زیادی از زمان در مقایسه با ثبت دستی فرایندهای و خدمات است. همچنین ارسال خودکار خدمات بسیار ارزان تر در مقایسه به مردم ارائه کتابچه راهنمای ارسال مقاله به خصوص اگر شما می خواهید اضافه شده فوق العاده جنبه های جستجوگرها به تسلیم است. معایب ارسال خودکار خدمات است که آنها معمولا بسیار فقیر با کیفیت از ثبت دستی; به طور خودکار ارسال وب سایت به دایرکتوری ها بسیار کمتر به احتمال زیاد به رتبه بندی و نمایه شده است. نرم افزار ارسال خودکار's نیز بسیار غیر قابل اعتماد است که می تواند نتیجه نهایی مهم بسیاری دایرکتوری بودن کنار. من می خواهم به خصوص از پرداخت به صورت اتوماتیک نرم افزار ارسال و یا خدمات است.

راهنمای ثبت
ثبت دستی شامل بازدید از هر دایرکتوری یکی یکی و ارسال وب سایت خود را و یا خدمات به صورت دستی دوباره و دوباره. وجود دارد بسیاری از مردم و شرکت ها که بدون هیچ زحمتی از این روند دور از شما و انجام آن از طرف شما برای هزینه. مزایای استفاده از راهنمای ثبت است که فهرست مطالب را با کیفیت بسیار بالاتر و در نتیجه بیشتر بودن پذیرفته شده و نمایه شده که به نوبه خود به شما با کیفیت بالاتر و تعداد بازدید کنندگان. همچنین با ثبت دستی شما باید کنترل بیشتری بر آن دایرکتوری را وارد بنابراین شما می توانید هدف قرار دادن هر گونه بالقوه سوله. معایب کتابچه راهنمای ارسال مقاله هستند که آن را بسیار خسته کننده و وقت گیر است; همچنین می توان آن را بسیار گران تر از اتوماتیک راهنمای ارسال مقاله.

در نتیجه اگر شما به دنبال کیفیت بالاتر از هر چیز دیگری SEO کتابچه راهنمای ارسال مقاله's خدمات برای شما. آن 's همه چیز در مورد فردی's نیاز و انتخاب برخی فقط می خواهید برای دریافت سریع و فوری قرار گرفتن در معرض در بودجه به همین دلیل است که آنها برای ارسال خودکار. اما برای افرادی که می خواهند کیفیت و نتایج پایدار وجود دارد هیچ گزینه ای به جز SEO کتابچه راهنمای ارسال مقاله.

[ad_2]

Source by Suraj Anjaana

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.