Site Overlay

مزایای استخدام حرفه ای تولید شرکت در مقابل یک آماتور یک

[ad_1]

اگر شما به دنبال برای راه اندازی و یا گسترش کسب و کار خود را با بازاریابی ویدئو, شما ممکن است فکر کردن در مورد رفتن با یک فیلمساز مستقل به منظور صرفه جویی در پول است. انتخاب بین استخدام حرفه ای تولید فیلم شرکت و یا یک تازه کار تولید خود را تصویری نیاز به برنامه ریزی دقیق و در نظر گرفتن.

حرفه ای در مقابل, تازه کار

دلایل متعددی وجود دارد که چرا شما باید خود را ترک و ویدئو های پروژه در دست یک حرفه ای حتی اگر آن را می تواند به شما هزینه کمی پول بیشتر از آنچه که یک تازه شارژ خواهد بود. اگر شما در حال استخدام یک کار زیر را در نظر بگیرید:

• آیا آنها صلاحیت اصلی تولید فیلم به طور خاص شرکت های تولید ؟

• آنها نیاز به استخدام سایر خدمه به کمک فیلم این پروژه که هستند کسانی که عضو هستند آنها کارشناسان در زمینه های خود را (به عنوان مثال, فیلمبرداری, میکس صدا, gaffing, کمد لباس, هنر واحد)?

• آیا آنها تجربه نوشتن برنده جایزه اسکریپت ؟

• آنچه خود روند تولید فیلم بود ؟

• آیا آنها ایمن صنعت-استاندارد کار-جریان ؟

• آنها بیمه به عنوان یک شرکت تولید فیلم, بنابراین شما می توانید بدانید که پروژه خود را امن است ؟

• آیا آنها ارجاع و کار مشابه نمونه ؟

• خود کار گذشته چشمگیر و موثر است ؟

وزن گزینه های خود را با دقت از نظر زمان و پول و انرژی صرف شده در برابر استخدام یک آماتور و یا حرفه ای. یک حرفه ای است که شما می دانید ارائه خواهد شد حق بیمه محصول و ارائه خدمات به مشتریان عالی و مراقبت ايمن از رسانه های خود را. رسانه های دیجیتال یک هنر آموخته با از خود گذشتگی بیش از دوره های طولانی از زمان. حرفه ای نه تنها ایجاد یک فیلم موفق برای شما, اما آنها را تولید و آن را در راه است که بدون استرس برای شما و سازمان یافته است.

اگر شما استخدام یک تازه کار تولید خود را, شما ممکن است نیاز به مطمئن شوید که این پروژه توسط سازمان اسکریپت قوی و تولید صاف است. حرفه ای آیا این همه برای شما. یک حرفه ای را تجربه و منابع برای ایجاد یک ویدیو است که بر نام تجاری و پیام. برای یک ویدیو به تاثیر مثبت در مخاطبان خود را به خوبی گردد اسکریپت, حق, خلاق, تیم سازمان یافته مدیر پروژه و صاف فرآیند از ابتدا تا انتها. این چیزی است که بسیاری از آماتورها نمی تواند تحویل دهد.

فرایند و تجهیزات

بسیاری از آماتور را دنبال نمی کند همان فرآیند تولید به عنوان حرفه ای و بسیاری از آنها تا به حال تجربه کار کردن از نزدیک با یک تیم شرکت. ضعیف اجرا شده طرح توجیهی تولید خواهد شد در نتیجه فقیر تصویری. علاوه بر این وجود دارد بسیاری از قطعات متحرک در هنگام تولید یک فیلم مهم است که این شرکت تولید خود را تصویری می تواند به راحتی و به سرعت حرکت می کند. در نهایت حرفه ای را به ویدئو های خود را توجه به آن نیاز دارد به طوری که شما لازم نیست که نگران باشید که هر نظر که ساخته شده است. حرفه ای تولید شرکت را به ویدئو های خود را اولویت خود را.

تصویری تجهیزات شده است هرگز به راحتی در دسترس است. 10 سال پیش تیراندازی در فیلم بود که هنجار در حال حاضر همه چیز دیجیتال است که رانده هزینه دوربین و ضبط رسانه های پایین. اما فقط به خاطر اینکه کسی صاحب این تجهیزات نمی کند و آنها را به یک حرفه ای. یک کار ممکن است خود را حرفه ای تجهیزات ویدئو, اما آنها خدمات و تجهیزات خود را به عقب یو پی اس در مورد وجود یک دستگاه شکست در مجموعه ؟ نکته دیگر این است که تکنولوژی در این ویدئو صنعت حرکت چنان سریع است که دوربین های روشنایی و دیگر دنده منسوخ می شود بسیار به سرعت. در آن طول می کشد یک شرکت حرفه ای با کمک های مالی به خود و دسترسی به جدیدترین و نوآورانه ترین تجهیزات.

پس از تولید

پس از تولید (ویرایش موسیقی, ویرایش صوت و مخلوط کردن, رنگ, تصحیح, عنوان گذاری و حرکت-گرافیک) نیاز به استعداد کارشناسان در هر یک از این زمینه ها و سمت راست نرم افزار و سخت افزار برای پشتیبانی سطح بالا تولید. تولید کنندگان مستقل و یا فیلمبرداران کار یک دوربین بسیار خوب, اما آنها ممکن است کارشناسان در تولید است. شما نیاز به یک تیم است که می داند که دقیقا چه چیزی آنها انجام می دهند در تمام مراحل روند و نه تنها که اما خلاق و با استعداد است.

فکر می کنم از بهترین فیلم های شرکت شما را دیده ام – به یاد ماندنی آنهایی که موثر آنهایی که به احتمال زیاد آنها تولید شده توسط یک شرکت تولید فیلم با سالها تجربه و سابقه اثبات شده. آنچه که شما سرمایه گذاری در یک کار فقط برای صرفه جویی چند دلار تنها برای پیدا کردن که نسخه نهایی نیست تا انتظارات خود را? آن را به ارزش آن است. متعدد وجود دارد تصویری شرکت در اورنج کانتی که در آن شما می توانید حرفه ای و خدمات با کیفیت برتر در رقابتی ترین نرخ. شرکت های بزرگ تولید فیلم در لس آنجلس دیده می شود افزایش عمده و محلی وجود دارد تصویری از شرکت های است که می تواند تولید حرفه ای ویدئو کسب و کار شما نیاز دارید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.