Site Overlay

محتوای تبلیغاتی در قالب گزارش تبلیغات رپورتاژی

به معنای واقعی کلمه و علم رسانه ، در حقیقت ، رپورتاژ تبلیغات یک محصول یا خدمات ضمن ارائه گزارش ، یک برنامه است ، یا به عبارت دیگر ، ما یک برنامه یا یک گزارش را به طور کامل برای اهداف تبلیغاتی تهیه می کنیم ، در حالی که عنوان و نوع ارائه متفاوت است. دادن.

برای هماهنگی و سفارش گزارش
این گزارش ها (گزارش های تبلیغاتی) تا آنجا پیش رفت که برخی دولت ها تصمیم گرفتند قوانینی را تصویب کنند تا در رسانه ها مشخص شود محتوای ارائه شده تبلیغات است.

اگرچه گزارش تبلیغات که در سایتهای بزرگ نمایش داده می شود ، معمولاً همان هدف را دنبال می کند و به منظور تبلیغات یا برندسازی است ، اما فرایند و هدف تهیه گزارش تبلیغات (گزارشگری) به جهت دیگری تغییر یافته است از آنجا که موتورهای جستجو هستند. دروازه ورود کاربران و راهنمایی به اینترنت ، با توجه به اینکه در رده های برتر نتایج جستجو ، بازدید و فروش کالاها و خدمات سایت ها را تضمین می کند ، اما این نوع بازدید کننده برای ما رایگان است ، یعنی بدون هزینه ما هزینه کاربر را جذب کرده ایم و بازیکنان

در این زمان بود که سایتها برای دستیابی به اولین نتایج گوگل تلاش کردند و رقابت بین آنها آغاز شد.
گزارش آگهی

تأثیر گزارش دهی در Google Rankings
یکی از پارامترهایی که وجود داشت ، بک لینک های سایت ها با عنوان کلمات کلیدی محبوب بود ، اما در گذشته نتایج مورد نظر شامل سایت ها می شد.

در سالهای اخیر موتورهای جستجو (خصوصاً گوگل) بسیار باهوش تر شده اند و در یک مقطع اعلام کردند سایتهایی که بک لینک خریداری می کنند مجازات می شوند و از نتایج اولیه حذف می شوند و به رده های پایین تر سقوط می کنند.

پس از این واقعه ، SEO و کارشناسان وب راه حل هایی برای استفاده از گزارش آگهی به جای خرید بک لینک به موقع به جای خرید بک لینک ارائه دادند. اما از آنجا که گوگل همیشه به مرور زمان باهوش تر می شود ، پس از مدتی به جایی رسید که گزارشات را شناسایی کرده و تأثیر آنها را نابود می کند.

Google همواره اصرار داشته است كه اجازه دهد پیوندها به طور طبیعی پخش شوند. بنابراین بیایید گزارش را به گونه ای ارائه دهیم که رشد پیوندهای ما طبیعی به نظر برسد.

موارد زیر برخی از اشتباهاتی است که در گزارش تبلیغات ایجاد شده است ، اما چه چیزی باعث شده Google متوجه این موضوع شود؟

ادامه مطلب رپورتاژ سایت فارسی کلاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *