Site Overlay

لوازم یدکی لیفان – فروش اینترنتی لوازم و قطعات یدکی لیفان(lifan)

کیفیت این قطعات به صورت اصلی شرکتی و وارداتی درجه یک و ایرانی در بازار تهران موجود می باشد. از دیگر ویژگی های لیفان ایکس 50 می توان به سان روف و ایزوفیکس صندلی ها اشاره کرد. این ماشین چینی یعنی لیفان ایکس 50 مانند هر خودروی وارداتی دیگر گریبان گیر نوسانات دلار می باشد، اما چون ساخت کشور چین بوده و از آنجا وارد ایران می شود به همین خاطر به نظر منطقی نمی رسد که دلار آمریکا بر روی آن چندان اثری داشته باشد، با این حال نوسانات دلار بر روی قیمت لیفان X50و قیمت لوازم یدکی لیفان X50 در ظرف چند ماه اخیر اثرات خود را داشته است.

فروشگاه لوازم یدکی MTI با سابقه ای 15 ساله در فروش قطعات یدکی خودروهای گوناگون فعالیت خود را در زمینه فروش با کیفیت ترین لوازم و قطعات یدکی خودرو های چینی را دارد. شتاب این خودرو به کمک گیربکس دستی ۵ سرعته آن برابر با ۱۳ ثانیه است و مصرف سوخت این مدل به ۶.۴ در هر ۱۰۰ کیلومتر می رسد که خبر از مصرف پایین سوخت این خوردو دارد. در فروشگاه آنلاین یدک یار خدمتی متفاوت تحت عنوان مشاوره ی رایگان وجود دارد که این امر را برای شما آسان تر می سازد.

دفتر مرکزی یدک دیزل پارت واقع در تهران همواره آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه خرید قطعات یدکی لیفان می باشد. این خودرو را می توان نسخه ی شاسی بلند لیفان 620 لوازم یدکی لیفان در کرج دانست. خودروی لیفان x60 درست زمانی وارد ایران شد که خودروهای شاسی بلند کره ای و ژاپنی در خیابان های ایران زیاد بود.

اما با گران شدن ارز و ممنوعیت واردات خودروهای کره ای و ژاپنی لیفان x60 در بازار به فروش خوبی رسید. همچنین واردات لوازم یدکی کلیه خوردو ها نیازمند تخصص و دانش خاصی است تا به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد و در نتیجه آن جنس با کیفیت و قیمت مناسب به مشتری ارائه شود. یکی از نگرانی های اولیه خریداران خودروهای چینی، احتمال کمبود قطعات یدکی و قیمت بالای این لوازم در قیمت روز لوازم یدکی لیفان 620 بازار ایران است. همچنین شتاب لیفان ایکس ۵۰ یازده ثانیه است و مصرف بنزین آن ۶.۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.