Site Overlay

قیمت (هزینه) مزایا معایب

اولین مواد کامپوزیتی استفادهشده در دندانپزشکی، کامپوزیتهای ماکروفیل هستند. با پیشرفت علم و تکنولوژی در دندانپزشکی، راهکارهای زیادی برای جبران این نقصها و بازیابی زیبایی دندانها به وجود آمدهاند که کامپوزیت نیز یکی از آنهاست. بنابراین اگر مشکل خاصی در دندان های فک پایین خود ندارید و تنها دغدغه شما بدرنگی آنهاست می توانید همزمان با کامپوزیت ونیر های فک بالا، برای دندان های فک پایین خود نیز از بلیچینگ دندان استفاده نمایید. کامپوزیت های نانو فیلد دارای استحکام و زیبایی منحصر به فرد در کنار یک دیگر هستند. ترمیم و زیبایی دندان ها با کامپوزیت، کاربرد و مزیت های بسیاری دارد.

بسیاری کامپوزیت ونیر را بهتر میدانند. افرادی که بین دندان هایشان بسیار فاصله است و در دندان خود تغییر رنگ و یا جرم و لکه مشاهده می کنند بهتر است از لمینت سرامیکی استفاده کنند. این تکنیک دندانپزشکی در دوران بارداری باید تحت نظر پزشک انجام شود البته بهتر است درمان های غیر ضروری را در این دوره انجام ندهیم اما در کل در شرایط بارداری عادی ضرری نخواهد داشت. اما به هر حال ماهیت آنها پلیمر است. هر کامپوزیت معایب و مزایا خود را دارد. بوی بد دهان نیز از دیگر معایب استفاده از مواد بی کیفیت است.

کامپوزیت دندان: بسیاری از ما به دلیل مراقبتهای دهان و دندان نامناسب شاهد تغییر رنگ یا ایجاد لکه در دندانهای خود هستیم. شکستگی: در صورت بروز شکستگی در دندان و یا پریدن قسمتی از آن براثر ضربه یا هنگام خوردن غذا، دندانپزشک از مواد کامپوزیت بهمنظور رفع ایراد و بازیابی فرم اولیه دندان استفاده میکند. در پاسخ به این سوال باید گفت ونیر کامپوزیت ها نوعی کامپوزیت دندانی هستند که برای پر کردن فواصل دندان ها و یا درمان شکستگی های دندان های جلویی مورد استفاده قرار می گیرند.

کامپوزیت به شما کمک میکند تا دندانهای لکهدار یا تغییر رنگ داده را سفید کرده یا شکستگی و بدفرمی دندانها را به روش پر کردن جبران کنید. درباره انواع روکش دندان بیشتر بدانید؛ کلیک کنید. کامپوزیت ونیر یکی از بهترین و بهروزترین روشهای روکش دندان و اصلاح لبخند است که با استفاده از رزین سفید انجام میشود. استفاده از کامپوزیت علاوه بر زیبایی و اصلاح خط لبخند مزیت های دیگری نیز برای بیمار دارد که بر کسی پوشیده نیست. تفاوت انواع مواد کامپوزیت دندان در تعداد و اندازه ذراتشان است که آنها را برای کاربردهای مختلف، مناسب میکند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کامپوزیت دندان در مشهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *