Site Overlay

فروش یک فیلمنامه آنلاین – بودجه یک فیلم

[ad_1]

فروش یک فیلمنامه آنلاین و بودجه یک فیلم را می توان با بودجه جمعیت و رسانه های اجتماعی. بودجه جمعیت آنلاین انجام می شود و مشاهده شده است به عنوان یک شکل از انتشارات خود. برخی از منتقدان می گویند که جمعیت بودجه فیلم نیست واقعی فیلم به دلیل آنها بیش از حد بودجه کم و اغلب ساخته شده با عام و کامپیوتر اثرات. این است که به سادگی درست نیست. این صرفا یک فیلم مستقل است که هنوز هم شامل تمام ویژگی های از یک فیلم واقعی. آنها یک فیلمنامه بازیگران, یک, مدیر, فیلمبرداران و دیگر اعضای خدمه که کار بر روی یک فیلم است.

فروش یک فیلمنامه آنلاین و بودجه کل فیلم با یک بودجه کم می شده است و با موفقیت انجام می شود. مقدار پول صرف شده برای یک فیلم را تعیین می کند آن است که اگر یک فیلم واقعی است یا نه. فقط نگاهی به “پروژه جادوگر بلر.” سرمایه گذاری اولیه برای تولید این فیلم تنها $35,000. بعد آن را به پایان رسید تا پرفروش تقریبا یک چهارم میلیارد دلار در دفتر جعبه را. بله, که میلیارد دلار با “ب” یا 250 میلیون دلار است. بنابراین هرگز اجازه ندهید یک بودجه کم شما جلوگیری از ساخت بهترین فیلم ممکن است. هنگامی که شما کامل فیلم خود را, همه شما باید انجام دهید این است پیدا کردن یک توزیع کننده است که دوست دارد فیلم خود را و مایل به ترویج آن است. است که چرا شما باید خود را فیلم به فیلم به جشنواره ها و مکان های دیگر که در آن توزیع کنندگان قرار دارد.

اینترنت شامل بسیاری از جمعیت های مختلف بودجه وب سایت. سه تا از محبوب ترین آنهایی که Kickstarter PleaseFundUs و Indiegogo. به منظور موفقیت در این وب سایت شما نیاز به یک ارتباط موثر استراتژی است. خود را با یک شماره ارتباطی منبع باید شبکه های رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter, LinkedIn و Instagram. این خواهد بود که موثر ترین راه در گرفتن ترافیک به وب جمعیت بودجه صفحه. آیا تعداد دفعات مشاهده این وب سایت به تنهایی برای شما به ارمغان بیاورد ترافیک. شما را از ترافیک به وب سایت. این می تواند شامل ساخت یک فیلم تریلر برای این پروژه و قرار دادن آن را در یوتیوب.

زمانی که بودجه یک فیلم شما نیز باید خود را ایجاد وب سایت اختصاص داده شده به این پروژه و پس از آن شامل یک لینک به جمعیت بودجه صفحه بر روی آن. این سایت همچنین باید شامل لینک های رسانه های اجتماعی خود را و بالعکس. فقط به یاد داشته باشید بیشتر به شما تبلیغ بهتر شانس شما برای گرفتن توجه از افرادی که مایل به کمک مالی خود را به سمت پروژه فیلم. هزینه برای انجام تمام این تبلیغات آنلاین به حداقل خواهد رسید. شما به راحتی می توانید ایجاد یک وب سایت جذاب با Wix.com فقط برای $12.95 در هر ماه. این یک روش ساده کشیدن و رها کردن رابط کاربری با هیچ مهارت های برنامه نویسی مورد نیاز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.