Site Overlay

غفلت مکانیک در بستن واشر سرسیلندر

برای تعمیر این وضعیت از جوشکاری های تخصصی آلومینیوم و یا تعویض سرسیلندر در مرکز کارتل انجام می شود. البته بعضی از دیاگهای افترمارکت نیز وجود دارند که به صورت تخصصی برای عیبیابی یک برند ساخته شدهاند، اما در کنار آن میتوانند از چند برند خودرویی دیگر نیز پشتیبانی کنند. سرهای شاتون با یکدیگر اختلاف اندازه دارند، بدین شکل که شاتون دارای یک سر کوچک در بالا (جایی که به پیستون متصل میشود) و یک سر بزرگ در پایین (محل اتصال شاتون به میل لنگ) میباشد.معمولا سر کوچک شاتون به صورت یکپارچه است و سر بزرگ آن بصورت دو تکه ساخته میشود که با کمک پیچ و مهره به هم متصل میشوند،اما در بعضی از موتورها هر دو سر شاتون یکپارچه است و در این نوع موتور ها برای نصب و جدا سازی شاتون میل لنگ را بصورت قطعات مجزا طراحی کرده اند که بهم متصل میشوند. سرسیلندر تیبا یورو ۴ بالتین تولید شده با بهترین مواد اولیه و به روز ترین ماشین آلات که موجب تولید محصولی با کیفیت بسیار بالا شده است .

سرسیلندر وانت
اما در بخش قطعات تزیینی، سایپا سعی کرده با طراحی قطعاتی جدید، ساینا را محصولی کاملاً جدید و نه صرفاً یک فیس لیفت از تیبا نشان دهد! کاربردهای دیگرچرخ طیار در ماشین هاى منگنه زنى و پرچ است.جایى که آن ها انرژى را از موتور ذخیره کرده و در طول مرحله پرچ و منگنه زنى رها مى کند. و هرچه مکانیک مجبور باشد بیشتر از کار خود را صرف آن کار کند، هزینه بیشتری را از شما دریافت خواهد کرد.به همین منظور به شما توصیه می کنیم که از وقوع خرابی واشر سر سیلندر جلوگیری کنید، با این کار هم مانع از هزینه های زیاد و اضافی خواهید شد هم خودروی شما طول عمر سالم بیشتری خواهد داشت. محیط پیرامونی سیلندرها فضایی با دما و فشار بسیار زیاد است که عدم رسیدگی صحیح به آن به منظور تعدیل دما موجب آسیب رسیدن به قطعات در اثر گرما و حتی انفجار این سامانه می شود . اگر در زمستان آب در داخل موتور باقی بماند منجمد شده و حجم زیاد آب باعث ترکیدن بدنه سیلندر میشود، در یک طرف بدنه موتور تقریباً زیر منیفولداگزوزها پولکهائی به اندازه یک سکه بیست ریال با چسب جاسازی شده است که در زمان یخ بستن به وسیله پرتاب شدن پولک به بیرون از ترکیدن موتور جلوگیری میکند.

قیمت سرسیلندر پژو 405 تک سوز شاتون قطعهای است که پیستون را به میل سرسیلندر صنایع موتور بشل لنگ متصل میکند. یعنی در میان فرو رفته و در کنارهها برجسته میباشد (اگر از روبرو به یک تیر آهن که به حالت افقی قرار گرفته است نگاه کنید، میتوانید بصورت تقریبی سطح مقطع ساقه شاتون را ببینید.). سر بزرگ شاتون به شکل یک یاتاقان دو تکه است که متحرک نیز میباشد (یعنی لنگ میل لنگ در داخل این یاتاقان دارای چرخش میباشد) و لنگ میل لنگ را در بر سرسیلندر 10l4 میگیرد. همچنین کد دیگر، یعنی LFY که توانایی تولید ۱۱۰ اسب بخار قدرت و گشتاور ۱۵۵ نیوتن متر در دور ۴۲۵۰ دور بر دقیقه را دارد، تولید شد که بر روی «پارس ELX» و «سمند سریر» و «زانتیا» ۱٫۸ یافت می قیمت سرسیلندر پژو 405 دوگانه سوز ایساکو شود. توصیه می شود بعد از هر 30000 کیلومتر کارکرد، شمع خودرو را تعویض کنید. تصمیم گرفتم حالا که قراره بوش پیشتون و سرسیلندرو عوض کنم و به هر صورت هزینه ای تحمیل میشه، ترکیب میل لنگ بوش پیستون و شاتون و سرسیلندر رو xum تهیه کنم و بدون تغییر در سیستم منیفولد و دریچه گاز ببندم.

سرسیلندر دینا پارت
در بیشتر خودروهای درونسوز شاتون را از جنس فولاد می سازند. واشر سرسیلندر سبب بهینه تر شدن حالت کارکرد سیلندر می شود. چون اگر این عمل را انجام ندهیم و سرسیلندر را بر داریم امکان دارد بوش پیستون مقداری با سرسیلندر به سمت بالا حرکت کرده و باعث خرابی و از آب بندی خارج شدن واشر آب بندی سرسیلندر قیمت بوش پیستون بگردد. از جمله موارد بسیار مهمی که در ارتباط با ویژگی سرسیلندر پژو 405 دوگانه سوز عظام وجود دارد این است که این قطعه ی یدکی قابلیت مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی و ساییدگی را دارا می باشد و علاوه بر این دو، می تواند در برابر ترک خوردن نیز از خود مقاومت خارق العاده ای را نشان دهد و مانع از بروز مشکلات مختلف شود. عکس بالا نشان دهنده چرخ طیار بزرگ موتور ایستا است که در سال سرسیلندر طرح ویو 1898 ساخته شد. به طور کلی سوپاپ گاز در موتور اتومبیلها از قطر بیشتری برخوردار است و یه دلیل جریان آب کنار این سوپاپها، همیشه از سوپاپهای دود دمای پایینتری دارند.

سرسیلندر تیوفایو
اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد سرسیلندر استوک فرانسوی پژو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.