Site Overlay

عملی بازاریابی اجتماعی راهنمایی – 7 چیزهایی که شما باید بدانید قبل از اینکه شما را در بازاریابی رسانه های اجتماعی

[ad_1]

بازاریابی اجتماعی واقعا سطح میدان بازی برای فرد به طور متوسط بازاریابی آنلاین. به دلیل آن است که هنوز هم “غرب وحشی” شما می آیند و نه به سرعت تسلط تو رفتگی در دیوار خود را هنگامی که شما آن را درست انجام دهد.

وجود دارد اما چند چیز شما نیاز به دانستن قبل از شما آغاز شده است. بنابراین در اینجا 7 چیزهایی که شما باید بدانید قبل از اینکه شما به بازاریابی اجتماعی:

7 چیزهایی که شما باید بدانید قبل از اینکه شما به بازاریابی اجتماعی

1) آن را به نام “اجتماعی” بازاریابی برای یک دلیل – یک اشتباه بزرگ من دیدن بسیاری از بازاریابان جدید را در حال پریدن از روی Twitter, Facebook, YouTube و دیگران و شروع به بازار حق دور. این بهترین و سریع ترین راه برای نادیده گرفته می شود. آن را به نام بازاریابی اجتماعی به یک دلیل – شما نیاز به اجتماعی! برقراری ارتباط, تعامل, پرسش و پاسخ – یک عضو از این جامعه ،

2) شما می توانید در بازار – داشتن گفت که خبر خوب این است شما می توانید در بازار است. برخی به شما بگویم که شما نمی توانید اما آنها در اشتباه هستند. چون باور نکردنی از رسیدن به شما هنگامی که شما برای ساختن یک حضور در رسانه های اجتماعی این است که یکی از بهترین مکان ها شما می توانید در بازار است. هنگامی که شما در حال اجتماعی و عضو مفید جامعه به شما کسب درآمد مناسب به بازار و شنیده می شود.

3) آنلاین دید – شما باید به آماده باشد قابل رویت آنلاین. شما می توانید یک معامله بزرگ از دید و شما نیاز به آماده برای برخی از حماقت است که همراه با آن است. مثلا هر کس در حال رفتن به مانند آنچه شما برای گفتن. شما باید آماده به آن را در گشاد گشاد راه رفتن.

4) ترافیک مربوط به دید آنلاین شما همچنین می خواهید آماده می شود برای این مقدار از ترافیک است که می تواند راه خود را. فقط مطمئن شوید که شما باید مکان های خوبی برای ارسال به کسانی که می خواهند بیشتر اطلاعات خوبی از شما.

5) فهرست ساختمان – در اینجا چیزی است که بسیاری از مردم درک نمی کنند – پیروان توییتر خود یک لیست. خود را در Facebook دوستان و طرفداران یک لیست. خود یوتیوب مشترکین یک لیست. و شما نیاز به آماده برای مراقبت خوب از لیست های خود را.

6) زمان خورد – اگر شما مراقب باشید شما می توانید مکیده پایین سوراخ خرگوش و صرف تمام وقت خود را در این. تنظیم یک تایمر به طور خودکار آنچه که شما می توانید استفاده از آنچه شما می توانید.

7) شما می توانید پول با بازاریابی اجتماعی – مردم به شما بگویم که شما می توانید پول با بازاریابی اجتماعی است. آنها در اشتباه هستند آنها در حال رقابت خود را و این چیز خوبی است! شما می توانید و باید به طور منظم ارائه می دهد در تمام سایت های خود را در بازاریابی اجتماعی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.