Site Overlay

علوم اطلاعات و کاربردهای آن در دنیای واقعی

[ad_1]

اطلاعات علم است جدیدترین ترین گزینه های حرفه ای که دانش آموزان در حال تعقیب در روز در حال حاضر. برای تبدیل شدن به یک روند گزینه های حرفه ای آن باید یک طیف گسترده ای از مزایای دامنه و نرم افزار. در این مقاله من خواهد شد بحث در مورد برنامه های مختلف در دنیای واقعی است.

موتورهای جستجو و تبلیغات دیجیتال

تمام موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو و بینگ و غیره. استفاده از الگوریتم های داده های علوم برای ارائه بهترین نتایج است که برای جستجو در زمان بسیار کمی است. بدون آن الگوریتم های موتورهای جستجو نمی خواهد بود قادر به ارائه هزاران نفر از نتایج در چند ثانیه. آن نیز استفاده می شود برای بازاریابی دیجیتال است. با شروع از تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال به دیجیتال مختلف نمایش آگهی ها در وب سایت های مختلف. این دیجیتال تبلیغات را می توان بر اساس رفتار گذشته از کاربر و الگوریتم در داده های علمی کمک می کند تا در ضبط کسانی که در گذشته رفتارهای کاربر و پس از آن ارائه شده است که اطلاعات جدید برای ایجاد تبلیغات است که می تواند نفوذ کاربر به طور موثر. آن همچنین به عنوان یک سیستم توصیه به این ثبت داده ها و نتایج را فراهم می کند با توجه به اطلاعات ثبت شده. شرکت های بزرگ مانند آمازون و توییتر, Netflix و بسیاری از استفاده از این الگوریتم به ارائه کاربران با این محصول که مورد نیاز است.

تصویر و تشخیص گفتار

هنگامی که یک کاربر ارسال های خود را و یا تصویر خود را در برخی از سیستم عامل های اجتماعی مانند Facebook یا Instagram کاربر ارائه شده است با یک خودکار مکانیزه برچسب پیشنهاد تسهیلات. این ویژگی با استفاده از الگوریتم های داده های علوم برای tagging و تشخیص چهره. آن را نیز فراهم می کند برخی از پیشرفت در جستجوی ویژگی های مانند جستجو در تصاویر مختلف فقط با آپلود یک تصویر مشابه به طوری که کاربر مجبور نیست به دانستن جزئیات تصویر در جهت پیدا کردن آن دیگری او یا او می تواند فقط آپلود تصویر در موتور جستجو و نتایج متفاوت شبیه به آپلود تصویر داده خواهد شد. این ویژگی با استفاده از تشخیص چهره, الگوریتم های ارائه شده در داده های علمی. آن نیز استفاده می شود برای تشخیص گفتار از ویژگی های. آن را تبدیل به کلمات صحبت های یک فرد را به متن. تشخیص گفتار سیستم زیر بخشی از هوش مصنوعی (AI) که می افتد در زیر داده های علمی. محبوب AI محصولات مانند سیری و Cortona با استفاده از این ویژگی برای اجرای کار داده می شود.

تحویل تدارکات

شرکت های معروف مانند DHL فدرال اکسپرس, یو پی اس و غیره. استفاده از اطلاعات علمی برای ارتقاء و بهبود بهره وری خود را به کار گیرند. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن بهترین راه ممکن برای حمل و نقل; بهترین زمان برای ارائه محصولات بهترین حالت ممکن است حمل و نقل آن نیز کمک می کند تا در کاهش هزینه کل این شرکت است. علاوه بر این داده است که تولید شده توسط این شرکت ها با کمک GPS است که استفاده از آنها می توان به یک میزان با کمک داده های علمی.

خطر و کشف تقلب

شرکت های آغاز شده با استفاده از علم داده ها برای صرفه جویی در خود را از زیان و بدهی های بد است که آنها در هر سال. در طول این سال ها موسسات مالی آموخته اند که راه هایی برای تقسیم و سپس تسخیر طریق روش های مختلف مانند مشتری پروفایل تجزیه و تحلیل هزینه های گذشته و عوامل مهم دیگر برای بررسی احتمال تقلب و خطر است. همچنین کمک های مالی موسسات به فشار محصولات بانکداری مبتنی بر مشتری خرید قابلیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *