Site Overlay

طنز؛ آموزش جنبش جادویی ورژن 1395

[ad_1]

با توجه به اینکه آهنگ مرغ سحر هم ورژن جدیدش آمده و ورژن جدیدش با دوپس‌دوپسی وطن‌دوستانه ساخته شده، ما رسالت خودمان را که از مسیر همت دچار ترافیک است، این‌طوری تشخیص دادیم که جنبش و فعالیت دانشجویی ورژن جدید را آموزش بدهیم تا تکلیف دانشجویان، اساتید، سیاست‌مداران و باقی کسبه محل مشخص شود:

۱- با توجه به اینکه جنبش دانشجویی از سرود «مرغ سحر ناله سر کن» رسیده به ترانه‌های اجتماعی و سیاسی «تو فقط هستی که باشی…»، دانشجویان برای فعالیت دانشجویی کافی است بدانند جای چی، چی بخونند.

٢- با توجه به اینکه دانشجویان مدت‌هاست وسط میدان نیستند و امسال هم دیگر خودشان گلزار را برای روز دانشجو دعوت کرده‌اند، نتیجه می‌گیریم که دانشجوها واقعا می‌خواهند بیایند وسط.

٣- بیچاره دانشجویان ما که از ته دل می‌خواهند بیایند وسط، اما نمی‌‌دانند کجا.

٤- با توجه به اینکه دانشجویان از انواع حقوق اولیه و خواسته‌های اجتماعی و خواسته‌های انسانی، در سال‌های اخیر فقط خواسته ازدواج دانشجویی دارند، نشان می‌دهد جریان دانشجویی ما نه‌تنها به بلوغ رسیده، بلکه از بلوغ خارج شده و هم‌اینک در گذار تاریخی حالت ازدواج است.

٥- با توجه به اینکه الان می‌گویند دانشجو لزوما نباید جنبش دانشجویی کند و این دوتا از هم جداست، الان طوری شده که دانشجو در دانشگاه جای جنبش دانشجویی، فقط دانشجویی می‌کند و جنبشش را دایورت می‌کند به بیرون از دانشگاه.

وصیت

سوفیا… عشق من… من تنها جنبنده‌ای که روی زمین دوست دارم دانشجوست در حال جنبش دانشجویی. کاش تو بجنبی و دانشگاه قبول شوی و جنب‌وجوشی در دانشگاه درافکنی. عاشق اول و آخر جنبش دانشجویی تو؛ میدون دوم.

منبع : روزنامه شرق

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.