Site Overlay

صدای جیر جیر شما تویتر جستوجوی?

[ad_1]

یک روز می رود بدون خواندن چیزی در مورد توییتر میکرو وبلاگ نویسی سایت تبدیل شده است که تا حدودی یک فرقه با میلیون ها نفر از پیروان در سراسر جهان نه به ذکر است که فیلم ستاره ها و وبلاگ از همه اشکال و اندازه در حال پریدن به دو سکه به ارزش tweeting. و یا آن را tweetering?

دوست عزیز حتی رئیس جمهور باراک اوباما در توییتر! بنابراین اپرا وینفری.

جای تعجب نیست که آن را در حال حاضر یک “سرد fad’ دیده می شود و شنیده می شود در این جامعه تقدیر اخبار-جمع آوری سایت. اساسا توییتر رایگان پیام های اجتماعی ابزار برای همیشه در ارتباط ماندن در زمان واقعی است.

توییتر معتادان وجود دارد.

کاربران آمده در هیئت مدیره به تعامل با یکدیگر در روح مکالمات است که از مرزهای ابتذال مانند آنچه که آنها با داشتن برای شام, چرا که آنها در حال گرفتن یک حیوان خانگی جدید و برخی دیگر خرافات ” است که تنها آغاز شده می توانند درک کنند.

برخی از آنها به tweeting در مورد یک مقاله بزرگ آنها فقط نوشته امید برای عجله از بازدید کنندگان به سایت خود را و یا بازاریابی برخی از محصولات جدید است. برخی فقط می خواهم به معاشرت و مبادله جالب در مورد چه گرم است و چه چیزی نیست – حتی در مورد زندگی شخصی خود است.

آن را تا به تخیل خود و تمایل به ببینید که چگونه شما می خواهم به استفاده از توییتر به رضایت خود و استفاده. آگاه باشید که هر آنچه که شما صدای جیر جیر خواهد بود به عنوان خوانده شده توسط مخاطبان بزرگ. گاهی vibes منفی را بیش و یکی ممکن است از دست دادن شغل به دلیل خود و یا توییتر ، این اتفاق افتاد به یک زن که در حال ارائه یک کار در سیسکو ارسال شده در یک توییت گفت: او را از این کار که کشف شد, bya سیسکو کارمند. خداحافظی کار!

این هم یک شکارگاه برای اسپم ها و کرم های کامپیوتری که به تازگی اتفاق افتاده زمانی که توییتر سایت زیر حمله.

کسب و کار نیز تبدیل به توییتر در یک راه بزرگ است. آنها از توییتر به عنوان یک ارتباطات آنلاین ابزار برای ترویج شرکت, اخبار, تعاملات اجتماعی, مشاوره فروش و بازاریابی ، با میلیون ها نفر از کاربران رومینگ در سراسر توییتر سایت آن را حس می کند به آنها که این یک محل عالی برای ایجاد نام های تجاری به دست آوردن قرار گرفتن در معرض افزایش روابط عمومی و تمام است که موسیقی جاز است که انواع کسب و کار همیشه در نگاه کردن برای.

این واقعیت است که توییتر محبوبیت رشد کرده است با فراز و نشیب می توان به توجه رسانه ها. از فوریه توییتر رشد 131 درصد به کام اسکور رسانه ماتریس داده است. که نشان دهنده یک درصد رشد به بیش از پنج میلیون بازدید کنندگان به توییتر. بسیاری از توییتر کاربران در 35-49 گروه سنی است.

در یک پست وبلاگ کام اسکور تحلیلگر اندرو Lipsman نوشت که پوشش رسانه ای تا به حال چیزی برای انجام با توییتر قیام با استناد به که نیوت گینگریچ تا به حال با استفاده از توییتر به انتقاد از رئیس جمهور اوباما را برای دست زدن به دزدان دریایی در سومالی وضعیت. “”آن را دوست دارم یا نه, توییتر است که به سرعت انقلابی در راه ما کل اخبار اکوسیستم عمل از روزنامه نگار به مصرف کننده و مات خط در میان” Lippman نوشت.

به تازگی در طی سه انتخابات در نظر گرفتن محل به طور همزمان در مالزی, سایت خبری مالزی خودی بود, به tweeting, آخرین شمارش آرا از طریق آمدن به پیروان مشتاق. کسانی که با لپ تاپ نوشیدن اسپرسو در برخی از coffehouse شد چک کردن توییت و به tweeting در میان دوستان به عنوان آنها به دنبال نظر سنجی.

توییتر سرد جدید نیز ساخته شده آن را یک هدف گوگل است. وجود دارد زمزمه که مایکروسافت ممکن است علاقه مند, بیش از حد. خوب این چیزی است که شما در انگور. ما هنوز برای دیدن بزرگ Goog خود را حرکت می کند. خواهد بزرگ Goog صدای بوقلمون در اوردن تا توییتر ؟ خواهد شد و یا پرنده کوچک من, توییتر, اوج, مانند یک عقاب بر آن بال های خود را.

در حال حاضر وجود دارد یک زبان و فرهنگ به دنبال اگر شما می خواهید به یک ادراک توییتر طرفدار. یادگیری به صحبت می کنند ‘twitterese’ هنگامی که شما تبدیل به یک پیرو بود معروف به داماد خوب و رفتار خوب.

هر آنچه در توییتر وجود دارد کسانی که معتاد شدن به آن و کسانی که فقط آن را دریافت نمی کند چرا که آنها محدود به 140 کاراکتر توییت پیام. به صداقت, من خیلی از تویتر. اگر چه من را امضا کرده اند تا با توییتر بیش از یک سال و من هنوز هم نمی کنید که کشش به چرخش در اطراف سایت. آیا این من را سرزنش?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *