Site Overlay

شیوه های به در نظر گرفتن قبل از اینکه شما با استفاده از پخش زنده تصویری

[ad_1]

اکثر بازاریابان رسانه های اجتماعی در حال حاضر در حال چت در مورد پخش ویدئوها و با استفاده از آنها. از سمت راست در مقیاس کوچک صنایع به برجسته شرکت های بزرگ سازمان; هر کس در تلاش است برای به دست گرفتن تصویری روند. نظرسنجی ها و تحقیقات ثابت کرده است که مردم علاقه زیادی به تماشای فیلم های زنده در Facebook به جای صرف وقت در تماشای یک ویدیو است که زندگی جریان. گوشی های هوشمند و تبلت ها اضافه شده اند در اصل به زندگی می کنند جریان فیلم ساخت آنها بسیار محبوب است. متعددی وجود دارد که قابل توجه بازار می آید به زندگی ، آنها Facebook Live, YouTube, زندگی می کنند, Periscope و خیلی بیشتر. در اینجا من به ذکر چند شیوه های بزرگ شما می توانید در نظر بگیرید قبل از استفاده از پخش ویدئوها. آنها به شرح زیر است:

> مطالعه بازار به درستی- قبل از اینکه شما شروع با هر گونه ابتکار عمل در بازاریابی; تحقیق و پژوهش برای اطلاعات حیاتی است. انتخاب کنید تا چند ساده و تردید در جریان زندگی کنید و سعی کنید به جستجو در موتور جستجوی مورد علاقه خود. خواندن وبلاگ ها و مقالات مربوط به جریان زندگی می کنند; در نظر گرفتن تجربیات کاربران آن نظرات خود را ، شما می توانید هاپ اطلاعات برای همه چیز مورد نیاز برای شروع با پخش حداقل پهنای باند مورد نیاز, بالا, پخش زنده فروشندگان و…. این اصول باید به تصمیم گیری آگاهانه در پخش, کسب و کار است.

> ترویج زنده جریان در پیشبرد- آن اجباری است برای شما به ترویج پخش خود را به خوبی در پیشبرد. به این دلیل است که اگر هیچ کس آگاه است از آنچه شما در حال رفتن به پخش; وجود خواهد داشت صفر بینندگان! چند سیستم عامل شبکه های اجتماعی مانند فضولی کردن می توانید برنامه پخش خود را در مورد نظر خود را و شما می توانید یک لینک به آن را به اشتراک در رسانه های اجتماعی. مشترکین می توانند ثبت نام خود را به زندگی می کنند جریان فیلم از طریق لینک داده شده و هر زمان که آن شروع می شود آنها دریافت اطلاعیه ها. بنابراین شما می توانید جمع آوری مخاطبان خود را زندگی می کنند جریان فیلم در یک روش سیستماتیک. هرگز دست بر روی اضافه کردن عناصر ضروری مانند تاریخ, زمان, موضوع, سیستم عامل, و تصاویر در یک تیزر پست در رسانه های اجتماعی.

> ایجاد یک طرح تعامل- جریان ویدئو است بنابراین به احتمال زیاد توسط مردم به این دلیل که مخاطبان فرصت را به ارتباط برقرار کردن با انسان ها در پشت نام تجاری. مخاطبان اغلب بسیاری از نمایش داده شد و آنها هیجان زده به آنها پاسخ داده است. پخش ویدئوها آنها را فراهم می کند با یک فرصت برای برقراری ارتباط با شما. برای ایجاد حس هیجان در میان مردم, شما می توانید انتخاب کنید چند جالب جدیدترین کدام فیلم خواهد بود زنده جریان. انجام مسابقات مبارزات ، چرخش فعالیت های آنلاین. در شبکه های اجتماعی و وب سایت های که در آن فیلم های خود را پیوسته; شما دریافت سهام لایک و نظر. این را حفظ خواهد کرد شما تصویری روند در آر. این عمل به عنوان یک کشتی یخشکن برای شما پخش کنید که مردم را در بحث در مورد رویداد خود را و یا محتوای ویدئو. به عنوان یک نتیجه, شما کسب درآمد بیشتر بینندگان و یا مشترکین به آنچه شما در حال تلاش برای به تصویر کشیدن.

> انتخاب کردن برای یک تماس به عمل فراخوان به اقدام کلیدی برای موفقیت در زندگی جریان خدمات. مخاطبان خود را همیشه به دنبال بیشتر و بیشتر اطلاعات خود را از پایان. شما باید در انتقال پیام خود را به بیننده ترین راه ایجاد انگیزه به طوری که آنها را حفظ تمرکز خود را بر روی آن. شما می توانید با دعوت از مردم برای عضویت در خبرنامه خود را از طریق شبکه های اجتماعی. شما باید الهام بخش بینندگان به طور فعال شرکت در ویدئو های خود را در مورد به اشتراک گذاری و یا اظهار نظر به آن را بیشتر ویروسی. فرهنگ و هنر پیام اغلب بیشتر نمایش ها و توجه به آنها القاء هیجان در میان تماشاگران.

> درست را انتخاب کنید پلت فرم- این یک مرحله که در آن شما باید مقدار قابل توجهی از اطلاعات برای تصمیم گیری که در آن شما مایل به پخش و ترویج رویداد خود را. شما ممکن است به دنبال کارشناسان مشاوره در انتخاب نوع مناسب از متوسط مطابق با نیازهای شما. اما شما می توانید برای تست های آزمایشی در سیستم عامل های مختلف به بررسی نتایج. تعویض سیستم عامل یک معامله بزرگ نیست اگر شما پیدا کردن یک پاسخ بهتر در جای دیگر. همه قابل توجه سیستم عامل ارائه ویژگی های مختلف و سطوح مختلف تعامل در زمینه به فرمت و از این رو شما نیاز به نگاه برای آن کاملا دقت کنید.

> همیشه سازگار باشد- زمان شما زندگی می کنند جریان ویدئو های خود را بسیار مهم برای به دست آوردن حداکثر تعداد بینندگان. درست مثل خود را درمان و وبلاگ و ایمیل و یا به روز رسانی های اجتماعی; دست زدن به زندگی می کنند جریان فیلم خیلی مهم است. را انتخاب کنید یک راست برنامه به زندگی می کنند جریان های ویدئویی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال کانال های زمانی که در آن است به احتمال زیاد به بالا بینندگان. هنگامی که این برنامه است و نهایی شدن آن مهم است به دنبال آن به شدت. آن را در نهایت تولید شتاب و مخاطبان ساختمان توسعه در بیشتر سرعت بالا.

گاهی اوقات شما ممکن است فکر می کنم که حق انتخاب کد رفتاری برای استفاده از پخش ویدئو است کمی روی حیله و تزویر روش. آن است که نه! ساده ذکر شده در بالا مراحل به شما کمک کند را تایید کرد تصمیم گیری. بررسی گزینه های شما در نظر گرفته می شود بیشتر صریح. مقایسه سیستم عامل های مختلف روش ها است که همیشه مفید را برای شما به عنوان شما ممکن است فاش کردن چیزی منحصر به فرد در هر نقطه ای از زمان در حالی که شما در حال پخش ویدئو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.