Site Overlay

شیوه ساخت و خريد شماره مجازي

در صورت دسترسی به یک ارائه دهنده معتبر اعداد مجازی ، این کار بسیار آسان و بدون دردسر خواهد بود. برای داشتن یک شماره مجازی ، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

به سایت ایجاد شماره مجازی شرکت بروید. Google Voice یا MightyCall از جمله ارائه دهندگان شماره های مجازی هستند.
سپس یک حساب کاربری در سایت مورد نظر ایجاد کرده و کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید.
بسته به کشوری که قبلاً انتخاب کرده اید ، به شما یک شماره مجازی رایگان یا پولی داده می شود.
اکنون می توانید از این شماره مجازی در رایانه شخصی ، لپ تاپ یا تلفن همراه خود استفاده کنید.

امنیت شماره تلفن مجازی چیست؟
هیچ کس نمی تواند ادعا کند که هر سیستم ارتباطی 100٪ امن است. با این وجود ، همه چیز به نحوه استفاده شما از این فناوری بستگی دارد. نکته در مورد شماره مجازی این است که ردیابی و تأیید هویت دارنده این شماره دشوار است. این بدان دلیل است که هر شخص فقط یک بار می تواند از یک شماره مجازی استفاده کند.

با این حال ، خريد شماره مجازي برخی از ارائه دهندگان حساب مجازی رایگان و پولی ، اطلاعات مشتری را در پایگاههای داده خود ذخیره می کنند تا در صورت لزوم بتوانند آنها را شناسایی کنند. این ممکن است شما را نگران کند. اما لازم به ذکر است که استفاده از این اطلاعات به مواردی اشاره دارد که یک عمل مجرمانه از طریق این شماره های مجازی انجام شده است و البته لازم است اطلاعات مشتری را نیز ضبط کنید تا از سوء استفاده آنها از این سرویس تا حدودی جلوگیری شود. .

از طرف دیگر ، در مقایسه با خطوط تلفنی که در حال حاضر از آنها استفاده می کنیم ، به جرات می توان گفت که شماره های مجازی به دلیل مشکل در ردیابی بسیار امن تر هستند. البته همه این موارد تا حد زیادی به سرور مورد استفاده شما برای به دست آوردن شماره مجازی بستگی دارد.

نحوه ردیابی شماره تلفن مجازی
فرض کنید با استفاده از این شماره های مجازی تماس شخصی را دریافت می کنید. چند روز بعد با همان شماره تماس خواهید گرفت. اما یا به شبکه وصل نمی شوید یا شخص دیگری پاسخ می دهد. اینگونه کار می کند که شماره های مجازی کار می کنند و همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، خريد شماره مجازي این اعداد به راحتی قابل انتقال به شخص یا شرکت دیگری است. بنابراین می توان گفت هک کردن یک شماره مجازی و ردیابی این اعداد ، گرچه غیرممکن نیست اما بسیار دشوار و وقت گیر خواهد بود.

در بسیاری از کشورها ، پیگیری این شماره ها نیاز به اقدام قانونی و حتی اجازه دادگاه دارد. معمولاً این اعداد از طریق ISP ها ردیابی می شوند ، اما همانطور که گفته شد ، برای بدست آوردن اطلاعات در این زمینه ، باید به صورت قانونی عمل کنید که طبعاً کار سخت ، زمان و هزینه زیادی برای شما دارد. خواهد بود. برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *