Site Overlay

شیشه شیر های برند دکتر براون دارای چه ویژگی هایی هستند؟

نوزادان هنگامی که به دنیا می آیند هیچ گونه آموزشی از قبیل خوردن و آشامیدن و… نیاموخته اند و تنها از طریق فرآیند مکیدن که به صورت غریزی در وجود آن ها قرار داده شده می توانند از مادر تغذیه کنند. بنابراین باید وسایل تغذیه کودکان به صورتی باشد که آن ها بتوانند آن را به سینه مادر تشبیه کنند‌.

برند های مختلفی در بازار وجود دارد که انواع شیشه شیرها را در رنگ و جنس و مدل های مختلف عرضه می کنند اما در این میان یک برند بسیار معروف و شناخته شده وجود دارد که به سبب تولید شیشه شیر های آنتی کولیک، توانسته به جایگاه برتری نسبت به سایر برند ها دسترسی پیدا کند.

برند آمریکایی دکتر براون که در زمینه ی تولید وسایل مرتبط با مادر و نوزاد فعالیت می کند ضمن تضمین کیفیت و سلامت محصولات تولیدی خود، آرامش را به شما و فرزند دل بندتان هدیه می دهد که در ادامه راز های این برند را توضیح خواهیم داد:

بررسی مزایا و معایب شیشه شیر + معرفی 1 نمونه از بهترین شیشه شیر های موجود  در بازار

ویژگی هایی که سبب تضمین کیفیت شیشه شیر های برند دکتر براون شده اند عبارتند از:

یک ویژگی بسیار کلیدی و مهم این شیشه شیر ها عملکرد متفاوت آن است. این عملکرد توسط سیستم تخلیه هوای نی دار صورت می گیرد. یعنی از طریق این سیستم، شیر و هوا باهم ترکیب نمی شوند و در نتیجه نفخ شکم و دل درد نیز در نوزادان به وجود نخواهد آمد. هنگامی که از ورود هوا به معده نوزاد جلوگیری شود در واقع از کولیک معده جلوگیری به عمل آمده که این امری بسیار مهم در تغذیه نوزادان می باشد.

مورد دوم از موارد اهمیت انتخاب این شیشه شیر، عدم ایجاد خلا در هنگام مکیدن است. این یک سیستم شبیه ساز شده به سینه مادر می باشد.

مورد بعدی حفظ مواد مغذی و سایر ویتامین هایی که در شیر وجود دارند می باشد. بدنه و سر شیشه محصولات این برند از مواد اولیه مرغوب ساخته شده اند که علاوه بر حفظ مواد مغذی، باعث افزایش ارزش غذایی شیر نیز می شوند.

جنس سر شیشه و عملکرد سر شیشه و میله درون شیشه به چه صورت است؟

جنس سر شیشه از سیلیکون درجه یک بوده که کیفیت مواد غذایی را به طور کامل حفظ خواهد کرد.

عملکرد سر شیشه و میله درون شیشه نیز به گونه ای اجرا می شود که از ورود هوا به درون معده نوزاد جلوگیری به عمل می آورد. این کار در نهایت مانع از ایجاد مشکلات گوارشی و رفلاکس معده در نوزادان خواهد شد.

تفاوت قیمت شیشه شیر های برند دکتر براون بر چه اساس است؟

دو عاملی که تفاوت قیمت را ایجاد می کنند، میل و جنس شیشه هستند. شیشه شیر ها به صورت طلقی و پیرکس وجود دارند که نوع طلقی آن ارزان تر می باشد.

 

منبع مقاله: برگفته شده از سایت مینویسم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *