Site Overlay

شیاف تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها (شیاف ماریانا)

یکی از این مشکلات همان عفونت و بوی بد واژن بوده که همراه با ترشحات سفید رنگ یا غالبا پنیری شکل ایجاد میشود به گفته حکمای طب سنتی عفونتهای واژینال مربوط به سردی این عضو بدن و یا بطور کلی تمام بدن است. در بسیاری از موارد علت دیلاته شدن واژن سردی و همچنین وجود عفونتهای پنهان میباشد که باعث میگردد عضلات نگهدارنده واژن و همچنین بافت اسفنجی واژن نتواند انقباضات لازم را انجام دهد و در یک حالت وارفتگی بماند ولی شیاف ماریانا دکتر آز میتواند ضمن برطرف کردن موارد گفته شده بالا خاصیت ارتجاعی واژن را تقویت نموده و باعث فعالیت مجدد ان گردد. برخی از مشتریان هنگامیکه در خصوص استفاده از شیاف ماریانا و یا قرص ماریانا نارضایتی دارند پس از مشاوره و سوال و جواب مشخص میشود که دلیل نارضایتی آنها استفاده نادرست از محصول می باشد .با استفاده نادرست و غیر اصولی از این محصول می توانید سبب شوید تا عوارض مصرف نادرست گریبانگیر شما شود.از این رو بسیار مهم است که شیاف ماریانا و هر محصول دیگر را به صورت اصولی استفاده کنید.

اشکالی که در خصوص مصرف این محصول وجود دارد این است که بیشتر مشتریان و مصرف کنندگان آن از این شیاف به صورت روزانه و یا چند بار در روز استفاده می کنند زیرا قصد دارند تا به سرعت اثربخشی آن در درمان را مشاهده کنند. یکی از مشکلات مهمی که زنان با آن درگیر هستند ترشحات عفونی و یا بیش از اندازه واژن می باشد و شاید از داروهای مختلف نیز استفاده نموده باشند و نتیجه دلخواه را نگرفته باشند. شیاف ماریانا و پودر ماریانا عوارض چندان زیادی ندارند و برای آن ها هیچ گونه عارضه خاصی گزارش نشده است، حتی تمام مشکلات زنانه را مانند خارش و سوزش ناحیه واژن را از بین می برد و در رقابت با تمام داروهایی که در این زمینه وجود دارد عارضه ای را بروز نداده است. شیاف ماریانا در ترکیبات خود دارای مواد مفید بسیاری است که یکی از آنها خاصیت تنگ کنندگی واژن را دارد. این رویه برای مراحل بعدی هر دو هفته یک بار می بایست تکرار شود، سپس می بینید که میزان عفونت بدن شما بسیار کاهش یافته و واژن جمع تر شده و شکل درستی به خود گرفته است. در این پست قصد داریم تا در خصوص صحبت کنیم و ببینیم که نحوه استفاده صحیح از این محصول به شیاف ماریانا را از کجا تهیه کنم چه شکل است.

با وجودی که این محصول گیاهی است و هیچگونه عوارضی به همراه ندارد در خصوص استفاده صحیح و اصولی از آن موارد گفته شده در بالا را رعایت کنید. علاوه بر این قرص ماریانا برای درمان بیماریهای مانند سرد مزاجی بانوان نیز بسیار مفید است و می تواند این موارد را به خوبی درمان کند. اولین بار حکمای طب سنتی در مناطقی مانند آبخازی ، گرجستان و بلغارستان به این ترکیب گیاهی دست پیدا کردند و در ابتدا از این ترکیب برای رفع بیماریهای زنانه استفاده شد ولی بعدا مشخص شد که علاوه بر رفع یکسری از بیماریهای زنانه این ترکیب میتواند در تنگی کانال زایمان یا همان تنگی واژن نیز نقش موثری داشته باشد. بانوان زیادی که به دلیل گشاد شدن تدریجی واژن که حتی متوجه آن نیز نشده بودند پس از چند بار استفاده به لذت جنسی اوایل ازدواج رسیده اند. همانطور که دیدیم این محصول ویژگی های بسیار منحصر به فردی دارد و از این رو برای افرادی که قصد خرید شیاف ماریانا استفاده از آن را دارند این موضوع مهم است که محصولی که قصدتهیه آن را دارند را چگونه مصرف کنند. چگونه قرص ماریانا را استفاده کنیم تا خارش بدن از بین برود؟

اما حقیقت این است که با توجه به اینکه این محصول دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی و درمانی دارد نیاز است تا در خصوص نتیجه گیری کمی صبور باشید و مطابق آنچه گفته شده از این محصول استفاده کنید. علاوه بر موارد گفته شده لازم به ذکر است که برای اثر بخشی بهتر و برای اینکه این قرص جذب دیواره واژن شود نیاز است تا به مدت نیم ساعت دراز بکشید و پس از آن می توانید به انجام فعالیت های روزانه بپردازید. شیاف ماریانا بعد از چند ساعت باید خارج شود. هر چند که هیچگونه عوارضی در خصوص منع مصرف آن برای بانوان باردار وجود ندارد اما بهتر است تا موارد احتیاط را رعایت کرده و چنانچه باردار هستید به هیچ وجه از شیاف ماریانا دکتر آز استفاده نکنید. در خصوص اینکه شیاف ماریانا تا چند ساعت اثر دارد باید بگوییم که حداقل اثربخشی محصول پس از استفاده از شیاف حدود ۱۲ ساعت می باشد و تا حداقل ۱۲ ساعت پس از استفاده از محصول می توانید تنگی را در واژن خود حس کنید.همچنین چنانچه شل شدگی واژن شما زیاد نباشد با یک بار مصرف تا 24 ساعت نیز می توانید تنگی را در واژن خود حس کنید. هنگامی که شیاف را داخل واژن قرار دهید نیاز است و پس از یک ساعت و نهایتاً دو ساعت آن را خارج کنید خارج کردن شیاف به این شکل است که باید واژن خود را با آب ولرم شستشو دهید تا باقی مانده شیاف خارج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.