Site Overlay

شبکه های اجتماعی: Instagram مقابل Pinterest آن کسی است که حق را برای کسب و کار شما?

[ad_1]

Instagram

ویژوال شبکه اجتماعی Instagram به دست آورده بیش از 100 میلیون کاربر و بیش از 40 درصد از مارک های پیشرو در حدود 2 سال است. Instagram جذاب برای کسب و کار آن را به عنوان آنها را فراهم می کند دسترسی به گسترده و درگیر کاربر تلفن همراه پایه از طریق محتوای بصری.

Instagram اخیرا پیشی گرفت و توییتر با داشتن تعداد زیادی از روزانه فعال کاربران تلفن همراه. که در آن Instagram تا به حال 7.3 میلیون کاربر توییتر بود و کمی با 6.9 میلیون. این آمار مهم تر است چرا که توییتر دارای بیش از 555 میلیون کاربر آن نشان دهنده بالا بودن سطح تعامل از Instagram کاربران است. اگر کسب و کار شما است که هنوز هم در Instagram شما می تواند از دست رفته در تمام این مشغول کاربران است.

شما می توانید از بهره مند بودن در Instagram اگر شما یک خرده فروشی آنلاین و کسب و کار عالی عکس از محصولات خود را. Instagram مخاطبان خواهد با ارائه انتقادات و پیشنهادات در مورد محصولات خود را با دیدگاه است که موثر تر از پینترست که در آن کاربران تمایل به دوست و پین بیشتر و نظر کمتر است. عکس ها در Instagram معمولا کمتر سنتی به دلیل خلاق عکس ها به احتمال زیاد به توجه بیشتر است.

Instagram می تواند مناسب برای شما اگر شما یک داستان جالب را بگویید. Instagram بیشتر صمیمی به همین دلیل است که مشاهیر و ارسال عکس های خود را و می توانید اتصال با طرفداران در Instagram بلافاصله. عکس های خود را و رویدادهای شرکت, کارمندان و خود را در دستاوردهای ارتباط با مخاطبان در یک سطح که در آن آنها را ببینید چه می رود در پشت صحنه. این عکس را برای ارسال در Pinterest.

بعلاوه, آن را بسیار آسان برای به اشتراک گذاشتن تصاویر از Instagram به شما Twitter, Facebook و یا فلیکر صفحات.

پینترست

پینترست است که سریع ترین رشد سایت است که فراهم می کند درخشان بصری پلت فرم اجتماعی برای هر کسب و کار برای جذب و تعامل با مخاطب است. پینترست متفاوت از Instagram به آن نیازی نیست که کاربران را به ثبت نام برای یک حساب شخصی به مرور و مشاهده پین. اگر چه Pinterest تنها 12 میلیون کاربر ثبت شده در مقایسه با 100 میلیون کاربر در Instagram که تعداد قابل توجهی و یا کاربران بدون حساب و بازدید کنندگان منحصر به فرد را به بیش از 104 میلیون بازدید در یک ماه برای Pinterest. پینترست را فراهم کرده است ترافیک ارجاع بیش از, یوتیوب, گوگل پلاس و لینکداین در دسترس نباشد.

پینترست یک پلت فرم مناسب برای شرکت خود را اگر شما یک کسب و کار آنلاین با فیلم یا عکس از محصولات خود را که می افتد به چند دسته در Pinterest. خود را محبوب andrelevant پین می تواند قابل مشاهده برای کاربران علاقه مند به این دسته بندی و با یک کلیک آنها را به صفحه مربوطه در وب سایت شما.

پینترست خواهد بود خوب برای شرکت شما اگر آن را ایجاد مطالب بسیار عالی مانند infographics, وبلاگ, پست ها و یا اخبار شرکت. فشار مطالب خود را در Pinterest به عنوان شما را در دیگر شبکه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter.

نتیجه گیری

هر دو Instagram و پینترست ارائه متمایز راه برای ارتباط و تعامل با مخاطبان آنلاین بنابراین بهترین ابزار برای کسب و کار خود را باید Pinstagram! از اعضای مخاطبان خود را ممکن است در هر یک از این سایت های شما ممکن است در فرصت نه اینکه در هر دو یکی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رسانه های اجتماعی همیشه با مشورت معتبر شرکت رسانه های اجتماعی و یا شرکت طراحی وب سایت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.