Site Overlay

شبح پوستر جنجال

[ad_1]

زمانی که من نوشت: افکار من در مورد شبح ارسال به عنوان چیزی نویسندگان ممکن است انجام این کار برای اشتغال در زمان کاهش شغل و یا برای به دست آوردن دید بیشتر با استخدام دیگران برای ارسال آنها هرگز تصور نمیکردم که چگونه بحث برانگیز این موضوع خواهد بود. در حالی که برخی از نویسندگان فکر بودن رسانه های اجتماعی شبح پوستر به عنوان یک نوع جدید از کار آنها نداشته باشد و دیگر نویسندگان و برخی از مبلغینی برای آنها وحشت زده شد. آنها احساس کردند که خوانندگان می خواستم به شنیدن از نویسندگان آنها نیست stand-ins و آنها را تقبیح fakery از کسی که نما به عنوان نویسنده است.

هنوز در فکر کردن در مورد شبح ارسال من تعجب که چگونه این متفاوت است از کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد که قلم یک کتاب غیر داستانی یا رمان برای کسی یا از سخنرانی نویسنده می نویسد که تا چه یک سیاستمدار فرد کسب و کار و یا دیگر سخنران می گویند. در واقع ghostwriting به طور گسترده ای پذیرفته حرفه ای امروز وجود دارد و حتی یک انجمن از تواند ghostwriters که من عضو. پس چگونه است که شبح ارسال متفاوت است ؟ این پست ممکن است کوتاه تر و بسیاری از آنها پراکنده هستند به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. اما در اصل همه این نویسندگان در حال آماده سازی کپی استفاده می شود توسط شخص دیگری و به طور کلی آنها به رسمیت شناخته نشده از مشتری و ارائه آنچه آنها نوشته اند به عنوان خود را.

این یک نوع ghostwriting که ناپسند است و گاهی اوقات ممکن است غیر قانونی و یا در نتیجه عواقب شدید اگر کشف دانشگاهی است, سایه اندازی, که در آن یک دانش آموز ارائه کار شخص دیگری را به عنوان خود را. اما این یک وضعیت متفاوت در که کسی مدرج برای یک دوره و یا در حال قضاوت واجد شرایط برای دریافت یک مدرک بر اساس شخص دیگری کار می کنند. به طوری که فرد ممکن است واقعا شایسته است که درجه و حتی ممکن است آسیب کسی با عدم صلاحیت مانند دکتر یا وکیل به دست آورده که مدرک حرفه ای با شخص دیگری در نظر گرفتن خود و یا امتحانات. در مقابل هنگامی که یک نویس استخدام به صورت یک کتاب و یا یک سخنرانی این نوع نوشتن کمک به مشتری مشهور و یا حضور و به طور گسترده ای پذیرفته شده است.

در هر صورت به نظر می رسد مانند استفاده از شبح پوستر در حال رشد بوده است امروز همراه با رسانه های اجتماعی و بیشتر و بیشتر نویسندگان در حال پیدا کردن این یک نوع جدید از حرفه ای تو رفتگی در دیوار. من حتی با الهام از جنجال به نوشتن یک ترانه در این مورد. من به آن تماس بگیرید: “شبح پوستر” و هنگامی که متن نهایی هستند کسی خواهد بود نوشتن و ضبط موسیقی وجود دارد و ممکن است به زودی یک ویدیو. بنابراین در اینجا آن است.

آیه

من یک بار به عنوان یک نویسنده

تا زمانی که پول رو تنگ تر.

در حال حاضر مشاهیر حکومت بعد.

من و زنم من اخراج.

اما افراد معروف من استخدام.

من صدای خود را در حالی که کار می کنند و آنها بازی کند.

کر

من نمی مراقبت از آنچه به شما می گویند.

حداقل شبح مشتریان پرداخت.

و شبح ارسال توسط چه بیشتر و بیشتر مردم انجام دهد.

من اهمیتی نمی دهند اگر آن را یک شم.

یک شبح پوستر چیزی است که من هستم.

و که می داند که شما می تواند یک شبح, پوستر, بیش از حد.

آیه

بنابراین در حال حاضر من یک شبح پوستر.

رسانه های اجتماعی ghoster,

من صحبت می کنند برای دیگران به جای.

من صدای خود را در توییتر.

خود را در Facebook بچه نگهدار.

من نوشتن مانند یک شبح از مرده.

تکرار کر

به طوری…

آیه

بسیاری از نمی خواهم کار من است.

آنها می گویند من به عنوان یک حرکت تند و سریع.

این شگفت انگیز است چگونه دیوانه برخی از مردمی احساس می کنید.

آنها می گویند این همه جعلی است.

مانند تقلب در را.

زمانی که یک نویسنده باید این معامله واقعی است.

آیه

اما خوب آنها با شبح نویسندگان

و مطبوعات و یا گفتار نویسندگان.

که نوشتن کلمات دیگران صحبت می کنند.

آره گریه شرم

اگر شما لازم نیست که به شهرت,

اما حداقل شما پرداخت شده برای این هفته است.

پل

پس چرا نمی شود یک شبح پوستر در صورتی که آنچه در آن طول می کشد.

برای زنده ماندن در یک زمان بیشتر و بیشتر تقلبی?

تکرار کر

بنابراین….

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.